Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Grabi. - oskarżony przez Madry.L9


Com-U-Nist
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: @Grabi.
Data i godzina zdarzenia: 21.10.2022 16:58
Pełen opis sytuacji: Funkcjonariusz I_Was_There nakazał mi się zatrzymać, nie posłuchałem jego poleceń i rozpoczął się pościg, podczas ucieczki zostały oddane strzały w moją stronę. Są one nie uzasadnione żadnym moim przewinieniem.
Dowód, który to potwierdza całe zajście: 2:36 moment oddania strzałów

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Police Officer I Grabi. Odnośnie zaistniałej sytuacji nie widzę tutaj żadnego mojego przewinienia. Została wydana zgoda na kolce oraz ostrzał więc zrobiłem co do mnie należało.
 

Cytat

Są one nie uzasadnione żadnym moim przewinieniem.

Dokładnie w drugiej minucie staranowałeś radiowóz co widać na nagraniu przez co została wydana takowa zgoda. Tyle ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym momencie planowałem wykonać manewr skrętu w lewo, a to on pojechał do przodu i to on mi wyjechał. Oraz przypominam, że istnieje takie coś jak desynchro co może powodować takie sytuacje, więc takie zgody nie powinny mieć miejsca tak szybko. Tyle ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin