Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika Hirek2 oskarżony przez xSerrek


xSerrek'
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: xSerrek
Nick osoby oskarżonej: @Hirek2
Powód napisania skargi: Brak kultury na czacie premium podczas pełnionej służby.
Dowody: Pozwolę sobie na zastosowanie spoilera ponieważ log jest wulgarny.

Spoiler

[2022-10-25 08:01:40] [Output] : G> Hirek2 (16): Co życiu odpierdala...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie, z tej strony Młodszy Specjalista Hirek2 z San Andreas Road Assistance.

Myślę  że nie ma o czym tutaj mówić i sprawa wygląda kiepsko i jest kiepska ale mimo wszystko wypowiem się.

W godzinach porannych wszedłem na serwer oraz na służbę, miewam ostatnio problemy pewne w życiu prywatnym przez co mam pewne myśli, pisałem o tym z  jednym ze znajomych na /pm i w momencie odpisywania byłem dość  mocno zamyślony i nie zwróciłem uwagi iż z odruchu zamiast /re wpisałem /g. Mimo wszystko nic nie usprawiedliwia mojego zachowania, jest mi bardzo źle z tym że przez pomyłkę  prawdopodobnie zakończę swoją  służbę, i czasu nie cofnę aby się poprawić i wpisać /re. Jedyne co mogę powiedzieć  to przepraszam graczy którzy rano to przeczytali, nie jest to godne reprezentowanie frakcji. 

Pozdrawiam, Hirek2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin