Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Refelek* - oskarżony przez Roxel


Roxel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 Nick funkcjonariusza: @Refelek*
Data i godzina zdarzenia:
10.11.2022.
Pełen opis sytuacji:  Witam Sz. Zarząd SAPD, oraz ciebie Refelek*, jest mi przykro z tego powodu, iż musimy się spotkać  w tym miejscu - chciałem to z tobą wyjaśnić na serwerze jednakże byłeś /uparty/ i trzymałeś się jednej wersji. Przejdźmy więc do sedna sytuacji, strzelając się na strefie bezprawia otrzymałem informację, iż na owej strefie znajduje się oddział Departamentu, strzelałem więc się z nimi, oraz jednego udało mi się zabić. Po kilku minutach strzelania zostałem zastrzelony przez Less'a, a zaś zakuty. Wszystko było okej do czasu, gdy musiałem odejść pilnie od komputera, informowałem o tym 2 razy Refelka*, który mnie sprawdzał. Wokół była reszta funkcjonariuszy, więc wydaje mi się, że dostałby informacje o tym gdyby nawet nie zauważył logów. Niestety po powrocie do komputera, zaskoczyła mnie wysoka kara więzienna, zapytałem się Refelka*, co doliczył, rzekł - celowo wyjście z serwera. Rozumiem celowy relog z powodu złości, przegranego pojedynku lub innych podobnych rzeczy, jednak poinformowałem officer, aby wsadził mnie po pidzie, gdyż tak jak wspomniałem musiałem pilnie odejść od komputera.  
 Dowód, który to potwierdza całe zajście: Logi poniżej.

Cytat

Logi informowania Officer'a o nagłym odejściu od komputera.
[2022-11-10 18:37:42] [Output] : Roxel [42]: Refelek wsadź po pidzie, musze szybko lecieć.
[2022-11-10 18:37:48] [Output] : Roxel [42]: 181620 PID
[2022-11-10 18:37:55] [Output] : Roxel [42]: musze szybko leciec wsadz po pidzie

Powód wsadzenia do więzienia:
[2022-11-10 19:24:41] [Output] : >> Refelek* [349]: widze ze poscic koniec, chce wiedziec powod wsadzenia. Wiem ze zabojstwo ale raczej 
[2022-11-10 19:24:42] [Output] : << Refelek* [349]: za zabojstwo officera i wyjscie z serwera zostales osadzony

 

Ja, Roxel zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Edytowane przez Roxel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Support

Uszanowanie, Police Officer III Refelek* - Police Department.


Zostałeś schwytany za zabójstwo Officer'a na strefie bezprawia, a następnie zostało Ci przedstawione przewinienie oraz adekwatna ilość minut w więzieniu wobec tego. Następnie poinformowałeś mnie o tym, że musisz wyjść z serwera, co jest logiczne, że to celowe wyjście z serwera, a zatem zostały Ci doliczone minuty. Postąpiłem zgodnie z zasadami, quit to quit - czyli celowe wyjście z serwera. Poniżej wstawiam log'a dotyczącego quit'a w wykonaniu Twojej persony.

Spoiler

2022-11-10 18:37:32> QUIT >> Roxel (Quit)
 

To wszystko ode mnie, czekam na decyzję zarządu.

Edytowane przez Refelek*
Tylko i wyłącznie tę informację mogą zobaczyć członkowie Administracji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, iż trzymasz się dosłownie taryfikatora, jednak postaw się na miejscu graczy, którzy otrzymują +40 minut siedzenia w więzieniu, za to iż musiał pilnie wyjść z gry na dodatek informując funkcjonariusza. Można to nazwać, że było to zmuszone wyjście, a nie celowe. Celowo mogłem zabić officer'a jak to zrobiłem na strefie, a nie wyjść z gry. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja wygląda tak, że funkcjonariusz faktycznie nie popełnił błędu, wszystko zostało wykonane zgodnie z procedurami.

Jednak chciałbym zaznaczyć, że to gracz nie zachował się olewczo, poinformował o tym, że musi kończyć, co jak sami dobrze wiemy, rzadko się to zdarza.

Nie mogę tutaj nikogo ukarać, natomiast wspomnę funkcjonariuszom aby byli m.in. w takich sytuacjach wyrozumiali - to tylko gra, nie chcemy jej nikomu niszczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin