Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika M1CH4K, oskarżony przez Mister.cj


Mister.gej
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Mister.cj
Nick osoby oskarżonej: @M1CH4K
Powód napisania skargi: odholowanie 2 pojazdów z posesji prywatnej
Dowody:  https://imgur.com/a/VCuDsGZ 

Kiedy zajechałem z moim znajomym na parking policyjny spotkaliśmy owego pracownika mój znajomy kiedy mu cos napisał logi zalaczone odpowiedział prowokacja , gdzie mój znajomy nawet go nie próbował sprowokować:

[2022-11-11 12:09:10] [Output] : Ryszard_Dominacja1969 [498]: xdjak ucieka tera

[2022-11-11 12:09:19] [Output] : M1CH4K [85]: co tam płaczesz ?

[2022-11-11 12:09:23] [Output] : Ryszard_Dominacja1969 [498]: ok report
[2022-11-11 12:09:24] [Output] : Ryszard_Dominacja1969 [498]: proowakcja

[2022-11-11 12:09:42] [Output] : Mister.cj [290]: XDDDDDDDD

[2022-11-11 12:09:48] [Output] : Ryszard_Dominacja1969 [498]: report wyslany

[2022-11-11 12:10:07] [Output] : Mister.cj [290]: dobra pisze to ciul tera to mnie wjkurzył

[2022-11-11 12:10:18] [Output] : Ryszard_Dominacja1969 [498]: nie no skarge musisz napisac

 

W załączniku imgura widać granice naszej posiadłości na płocie obok stały 3 pojazdy Jester, Zr-350, Uranus wszystkie te pojazdy były poza granicami domku, ale stały tak 3 miesiące właściciel domku obok nie ma nic przeciwko, ponieważ sprzedaje tę posesję, dlaczego ów pracownik nie odholował też Jestera, jeżeli tez był poza granicami? Według mnie pracownik nie zachował się poprawnie i powinien, nas poinformować, żebyśmy przestawili, te pojazdy dodatkowo ta prowokacja wbija ostatni gwóźdź do trumny.

mta-screen_2022-11-11_12-09-06.png

Edytowane przez Mister.cj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dostałem zgłoszenie od gracza o źle zaparkowanych pojazdach zobaczyłem te pojazdy i twój właśnie stał źle zaparkowany dlatego został zabrany.

Dowód : https://imgur.com/a/ccCAr9u

1. Twoje auto stoi poza granicą posesji przyjrzyj się lepiej.

2. [2022-11-11 12:09:19] [Output] : M1CH4K [85]: co tam pĹ‚aczesz ? - Miałem rozmowę z administratorem odnośnie tego temu temat uważam z mojej strony za zamknięty.

3. [2022-11-11 12:09:10] [Output] : Ryszard_Dominacja1969 [498]: xdjak ucieka tera -- no dla mnie to jest prowokacja

4. [2022-11-11 12:10:07] [Output] : Mister.cj [290]: dobra pisze to ciul tera to mnie wjkurzyĹ‚ - za to coś to powinieneś dostać muta za obrazę pracownika na służbie. Też święty po tym co napisałeś to nie jesteś.

5. Jester był połową na posesji i poza posesją dlatego został nieruszony.

6. Nie mam obowiązku informowania właściciela jeżeli pojazd jest 3 minuty nie używany. #Taryfikator

7. Gdzie ten drugi pojazd który niby zabrałem ? bo ja w dowodach widzę tylko jeden,a powód jest zupełnie inny.Zacznij pisać prawdę a nie tu ściemniasz.

 

Tyle ode mnie.Dziękuję 

Edytowane przez M1CH4K
.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. O pojazdy już mi nie zależy nie wiedzieliśmy że ktoś na nas doniósł jeżeli nie było informacji że ktoś na nas wezwał sare ale kiedy je odholowales wyglądało to tak jakbyś to zrobił z własnej woli postanowiłem napisać ta skargę w większości na twoja wypowiedz

2. Jeżeli uważasz że Twoja wypowiedź nie była prowokacją to mojego znajomego już tak nie rozumiem? Według mnie nie było to na miejscu mogłeś po prostu nie reagować jak uważasz to za prowokacje a to zrobiłeś 

3. Źle zrozumiałeś kontekst tej wypowiedzi poprawna forma jaka chciałem napisać wyglądała by tak dobra pisze to ciul, tera to mnie wkurzył mój znajomy napisał mi abym pisał skargę po tym jak napisałeś wiadomość z punktu 2 to nie była obraza w twoja stronę tylko dobra pisze to ciul  było odnośnie skargi a tera mnie wkurzył do ciebie

4. Pół na pół co to za różnica?  jeżeli postawie auto pół na kogoś posesji a mojej to jak się zdenerwuje o to, to nie odholujesz tego pojazdu? 

5. Tak mogłeś nas o tym nie informować tu akurat popełniłem błąd ale napisanie coś w stylu  "witam planujecie przestawić pojazdy albo je odholuje" mogło być dobrym gestem gdybym nie dostałbym informacji to bym nie wiedział że pojazd nawet się znajduje na pp

6. Uranus to akurat nie był mój pojazd nie przekazał mi nikt kto go holował więc został wezwany pewnie jakiś inny pracownik więc czemu tylko zaholowales mój a inny pracownik drugi z innym powodem jeżeli chodzi o to samo? 

Już się nie wypowiem czekam na werdykt nie traktuj tego tak jakbym cie nienawidzil czy coś gdybyś nie odpisał nam z tym "płakaniem" to by tej skargi nie było wątek z pojazdami moze był niesłuszny masz rację to już wszystko życzę miłego dnia/wieczoru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojazd został odholowany prawidłowo, jeżeli jednak chodzi o tego typu "teksty", to są one niedopuszczalne. Cieszy mnie, że odbyłeś już rozmowę z Administratorem i jesteś tego świadomy, mimo wszystko pod tym względem skargę uznaję za słuszną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin