Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na kondziolek


K.A.C.P.E.R
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
Cytat

No więc jeśli nie miał jak podjechać do przodu. To skąd miałem wiedzieć że jest to jakaś "Eskorta"  gracz kierujący Stratumem was rozdzielił przez co jest to równoznaczne z rozdzieleniem sie eskorty.

Gracz w Stratumie nie rozdzielił Eskorty ponieważ stał na lewo od Eskorty. A nie miał jak podjechać do przodu ponieważ ty wjechałeś i gdyby pracownik TSA podjechał do przodu to uderzył by w ciebie.

Cytat

No więc właśnie dlaczego czarnemu Stratumowi nie przebiliście opon skoro rozdzielił waszą eskorte?

Ponieważ stał po lewo od Eskorty, nie w niej więc jej nie rozłączył.
 

Cytat

 To skąd miałem wiedzieć że jest to jakaś "Eskorta"


Dobrze wiedziałeś, że to eskorta, ponieważ pytałeś się o to pracownika TSA.

[2022-11-12 17:11:33] [Output] : >> PolakoVskY^^ [495]: jaki koszt takiej eskorty?
Pisałeś to podczas całej akcji więc nie ma mowy, że nie wiedziałeś, że jest to Eskorta.

Edytowane przez kondziolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, kondziolek napisał:

Gracz w Stratumie nie rozdzielił Eskorty ponieważ stał na lewo od Eskorty. A nie miał jak podjechać do przodu ponieważ ty wjechałeś i gdyby pracownik TSA podjechał do przodu to uderzył by w ciebie.

A tutaj taka wypowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
15 minut temu, KapizMananY napisał:

Mógłbyś przytoczyć punkt w regulaminie, który mówi o tym, że nie ma obowiązku o informowaniu kogoś o oddaleniu się od eskorty 

Ale po co ci to skoro sam wiedziałeś, że jest to Eskorta świetnym dowodem na to jest pytanie się parcownika TSA na pm ile kosztuje Eskorta poza tym napewno zauważyłeś 2 pojazdy eskortujące i limuzynę.

Cytat

@kondziolek zaprzeczasz sobie samemu

Gdzie zaprzeczam? Czyli stanie po lewo od eskorty nie wlicza się do stania za eskortą? Jeżeli patrzysz od prawej strony to stoi za Eskortą. Nie mówiąc już, że sam widzisz na nagraniu gdzie stoi Stratum.

I prosił bym abyś nie spamił w temacie tylko korzystał z opcji Edytuj.

I dalej chce zapytać dlaczego co chwile kłamiesz, że nie wiedziałeś o tym, że jest to Eskorta skoro sam w tym czasie pytałeś się pracownika TSA ile kosztuje Eskorta.

[2022-11-12 17:11:09] [Output] : >> PolakoVskY^^ [495]: jaki koszt takiej eskorty?

Edytowane przez kondziolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej nie zbiegaj z tematu 

7 minut temu, KapizMananY napisał:

Pojazd TSA na SS jest za czarnym Stratumem,

to co w takim razie stał "za Stratumem''  czy ->

 

7 minut temu, KapizMananY napisał:

nie rozdzielił Eskorty ponieważ stał na lewo od Eskorty

-> stał '' po lewo eskorty'' twoje zeznania się mieszają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
1 minutę temu, KapizMananY napisał:

Okej nie zbiegaj z tematu 

to co w takim razie stał "za Stratumem''  czy ->

 

-> stał '' po lewo eskorty'' twoje zeznania się mieszają

Wszystko napisałem w odpowiedzi wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, kondziolek napisał:

I dalej chce zapytać dlaczego co chwile kłamiesz, że nie wiedziałeś o tym, że jest to Eskorta skoro sam w tym czasie pytałeś się pracownika TSA ile kosztuje Eskorta.

No dobra spoko a skąd miałem wiedzieć, że nagle mogę zostać zaatakowany przez tą ''Eskortę'' 

Zero bindów zero jakich kolwiek ostrzeżeń

Edytowane przez KapizMananY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Teraz, KapizMananY napisał:

No dobra spoko a skąd miałem wiedzieć, że nagle mogę zostać zaatakowany przez tą ''Eskortę'' 

Raczej logiczne skoro siedzi w niej wojsko i są pojazdy eskortujące, gdyby nie było takiej potrzeby to nie było by pojazdów eskortujących oraz wojskowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żołnierz powinien w pierwszej kolejności  ostrzec gracza w wyniku czego złamał zasady użytkowania broni palnej i ma obowiązek zwrócić graczowi koszt naprawy opon oraz udokumentować to w postaci screena wstawiajac jako odpowiedź w tej skardze. @kondziolek

Skarga zostaje zaakceptowana a oskarżony ukarany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin