Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Prośba o UB na Mumble: <Tricko> zbanowana przez <Damian.>.


Ms.Tricko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z mumble: Tricko
Powód zbanowania: "Nagrywanie"
IP internetu, na który został nałożony ban: 192.168.0.1
Nick admina banującego: Damian.
 

Opis bana:

 

Nie pamiętam dokładnie już tej sytuacji ponieważ zdarzyła się bardzo dawno... W każdym bądź razie wolę się przyznać, że tak postępowałam.. Miałam długą przerwę dzięki, której zrozumiałam swoje złe czyny...

 

Coś od siebie:

 

      Hmm.. Długo mnie już tu nie było.. Chciałabym dostać ostatnią szanse na odbanowanie by móc znów z wami porozmawiać.. Dużo się zmieniło we mnie przez ten czas jak i dużo zrozumiałam.. Chciałabym się dowiedzieć czy taka kobitka mając o jeden rok więcej zasługuje jeszcze na jakąś szanse zaistnienia na tym serwerze.. I dania mi szansy pokazania się z lepszej strony niż rok temu.. Zrozumiałam swoje błędy i bardzo bym pragnęła móc znów przezywać z wami przygody związane z serwerem .. Wiec jeśli chodź troszkę lubiliście zwariowana a czasem pyskata

Triko  to byłąbym bardzo wdzięczna jesli otrzymałabym taka szanse od was ;)

 

Ps. Już nie jestem pyskata ;)

 

Proszę o pozytywne rozpatrzenie

 

Pozdrawiam Andzela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam teraz tej sytuacji dokładnie to było bardzo dawno ale z tego co kojarzę to chciałam udowodnić jak osoba, z która rozmawiałam wrzuca na administracje .. mniejsza nie pamiętam dokładnie .. ale wiem ze zachowałam się jak gówniarz i z całego serduszka proszę o ostatnią moją szanse .. Ludzie się zmieniają a z czasem dojrzewają do pewnych kwestii.. chciałabym to w jakiś sposób udowodnić :). Każdy w życiu popełnia błędy ale też i się na nich uczy :) ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, pisałam w tej chwili jeszcze do Damiana o dokładną informację.

Obrażałaś, groziłaś serwerowi oraz mówiłaś że masz ludzi którzy go rozwalą. Chyba nie muszę wspominać o tym, że zastraszałaś ZbyK'a że podasz Go do sądu bo źle traktuje ludzi i takie tam że zgłosisz do MTA. Nie obrażałaś jedynie ZbyK'a ale i Damiana mimo wszystko co dla mnie jest kompletnym dnem.

Edytowane przez Kasia105
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest nie ten ban.. Za tamten dostałam ub.. Przeczytaj Kasiu wcześniejszą z początku grudnia.. Później dostałam bana na mm za nagrywanie nie pamiętam z kim w tedy dokładnie rozmawiałam ale tylko za to dostałam bana i nikogo w tedy nie obrażałam bo byłam po ub .. Nagle wszedł Damian w tedy i wywaliło mnie z mm ..

 

Teraz przedstawiam dowody .. :

 

tu kiedy dostałam ub za groźby..:

 

http://mta4life.pl/index.php?/topic/8360-pro%C5%9Bba-o-ub-na-mumble-andzela-zbanowana-przez-limitless/

 

 

Tu kiedy dostałam bana za nagrywanie..( dzięki temu przypomniało mi się z kim rozmawiałam .. ;) no hmm nie chce nikogo wkopywać uważam ze stary rozdział już został dawno zamknięty.. i wielu graczy dostało szanse po długim czasie nawet po roku nie aktywności na szanse ... ;) Naprawdę o to proszę z całego serducha no.. zlitujcie się nade mną...) nie chciałam się w tedy przyznać bo wolałam nikogo jednak nie wkopywać .. eh.. no ale i tak ja ucierpiałam ..  :

 

 

http://mta4life.pl/index.php?/topic/9475-pro%C5%9Bba-o-ub-na-mumble-andzela-zbanowana-przez-damian/

 

 

Jeszcze prostując jedna kwestie.. Ja o żadnym sadzie nic do Zbyka nie pisałam tylko w tedy o skardze do Mta.. tego nie mam jak udowodnić bo było pisane na schatboxie.. to były nerwy emocje itd ale nic nie zrobiłam i za tamta sprawę dostałam już ub a teraz chodzi o zupełnie co innego .. Kasiu .. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale robiąc to nie do końca byłam świadoma że łamię regulamin naprawdę.. :( Jak się dowiedziałam że za to jest ban byłam zdziwiona.. nie doczytałam do końca regulaminu.. No kurcze już tyle czasu minęło.. Daj mi szanse pokazania poprawy naprawdę to ponad pół roku .. :( . Wiem że w tedy nawaliłam.. ale nie zawsze każdy zachowuje się odpowiedzialnie.. tym bardziej ban nie był za groźby itd tak jak zapewniałam Limitlessa tylko za nagrywanie o czym serio nie miała pojęcia ze można wyrwać bana.. Pomyśl gdybym wiedziała ze znów mogę dostać bana a 7 dni wcześniej dostałabym ub zrobiłabym to i jeszcze prosiła o ub ? ;> . Szczerze przyznam że będąc nawet w administracji nigdy nie zwracałam uwagi na to co się dzieje na mbl.. no wiadomo jak ktoś przeklinał za dużo itd to wiadomo że się reagowało ale ja osobiście nie pomyślałabym żeby dać komuś bana za nagrywanie.. Tym bardziej że jest on już ponad pół roku.. Chyba miałam już swój czas na odczekanie.. z reszta na serwerze nie jestem zbanowana a na mbl tak ? To bez sensu bo nie da sie grac bez komunikacji głosowej.. No pomyśl Kasiu ..


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tamto dostałaś UB, serwerowi groziłaś na serwerze nie na mumble lecz @ZbyK kazał zbanować jako całokształt, ale mniejsza teraz mamy inny powód.

@Damian. napisał mi jeszcze dokładniej o tym. Wbił On wraz z 'em na kanał i poprosili Cię o wyłączenie nagrywania. Nie odezwałaś się, potem powiedziałaś coś do tamtego typa z którym wtedy rozmawiałaś, więc poprosili Cię raz jeszcze o wyłączenie nagrywania, a że to olałaś dostałaś bana.  Z tego się jakoś wytłumaczysz? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się z tym nie byo takiej wg sytuacji przysiegam nie bylo !!!!! nie zgadzam sie z tym absolutnie !!! siedzialam z odotowym i z nim gadalam na mm nagle wywalilo mi go wiec prubuje wejsc po czym dowiedzialam sie na serwerze ze zostalam zbanowana przez Damiana niei bylo sytuacji ze oni we dwoch weszli i powiedzieli mi ze mam wylaczyc nagrywanie ojj nie !!! Z tym się nie zgodzę poniewaz to klamstwo !! Do prawdy moge sie przyznac ale nie do klasmtwa.. rozumeim ze nie chce dac mi szansy wiec ja juz niczym bronic sie nie bede ja przedstwilam dowody na to co zrobilam opisalam sytuacje.. pol roku czekalam aby ochonac po tym wszytskim .. W kazdym badz razie nie przyznam tego ze oni weszli na kana i cos takiego mi prekazali niegdy w zyciu .. Decyzje juz zostawiam wam .. Ja juz wszytsko wyjasnilam .. Inni dostawali szanse po gorszych ekscesach.. a w chwilach emocjo robie sie wiele gluich rzeczy .. w kazdym badz razie uwazam ze skoro inni dostali szanse nawet po roku czasu za swoje zle grzeszki i dostali szanse to tez powinnam ja dostac i pokazac swoja zmiane.. CZekam na wypowiedź jakiegoś r'cona aby podja ostateczna decyzje ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin