Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Supportem DAWCIX47


Wodnyyy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5wNnuaX.png
Witam, z tej strony Młodszy Redaktor @Wodnyyy z Redakcji 4life News. Zapraszam Was do przeczytania wywiadu, który przeprowadziłem z Supportem @DAWCIX47.

1446396781_undefined-Imgur.thumb.png.01bfd9f98bb1407ded5b84048093c23e.png

UVMFwP8.png

1921805060_undefined-Imgur(1).thumb.png.54b3834341a800575f759c95ba02bd25.png

 

W - Wodnyyy
D - DAWCIX47

1958346150_undefined-Imgur(1).thumb.png.2b1b43a38555a670a87ef704ecc14269.png

W- Witam, z tej strony Młodszy Redaktor Wodnyyy, odpowiedziałbyś mi na kilka pytań?
D- Witaj, pewnie pytaj!

W- Znakomicie, na początek więc może opowiesz coś o sobie, czym się zajmujesz, co lubisz robić w czasie wolnym?
D- No to mam na imię Dawid i mam 18 lat. Skończyłem już szkołę o profilu mechanicznym, a konkretniej jestem mechanikiem, oraz operatorem maszyn rolniczych. Kilka miesięcy temu zdałem prawo jazdy i kupiłem swoje pierwsze auto, jakim jest Honda Civic 6. Pracuję na szkółce leśnej jako operator maszyn rolniczych oraz szkółkarskich, lecz obecnie siedzę w domu, ponieważ sezon u mnie w pracy ostatnio zakończyliśmy i otwieramy go dopiero w okolicach marca. W wolnym czasie lubię spotykać się ze znajomymi oraz jeździć bez celu moim Civicem. Też bardzo lubię grać w różne gry komputerowe.

W- W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?
D- O serwerze powiedział mi mój brat @Ksiadz_Natan i tak jakoś zaczęliśmy grać, wiadomo na początku mało co wchodziłem na serwer, ale z czasem coraz częściej na nim się ukazywałem.

W- Kiedy zacząłeś swoją rozgrywkę tutaj i ile masz godzin na chwilę obecną?
D- Na serwer pierwszy raz zalogowałem się w czerwcu 2020 roku, od tamtego czasu z małymi przerwami przegrałem 2633 godziny.

W- Co Cie zatrzymało przy tym serwerze? Znajomi? Frakcja?
D- Tak naprawdę to osoby, które tu poznałem, mnie trzymają oraz moi bracia.

W- Kolejne pytanko, skąd wziął się pomysł na Twój obecny nick?
D- Pomysł na nick pojawi się tak o po prostu, nie ma on żadnej głębszej historii. Myślałem nad nickiem i tak wyszło od mojego imienia.

W- Przejdźmy teraz do pytań związanych z frakcją. Aktualnie jesteś członkiem SAPD, dlaczego akurat ta frakcja?
D- Frakcja SAPD to moim zdaniem najlepsza frakcja na serwerze pod względem RP, oraz innych obowiązków jakie trzeba w niej wykonać typu pościgi itp. Też bardzo dużo znajomych mam w tejże frakcji.

W- Co najbardziej odpowiada Ci w tejże frakcji?
D- Zasady, jakie panują oraz obowiązki, jakie mam powierzone.

W- Czy byłeś kiedyś w szeregach innej frakcji?
D- Tak, byłem we frakcji Transport of San Andreas, lecz przez ukończenie egzaminu kończącego akademie z wynikiem negatywnym zostałem z niej wydalony.

 

1436236391_undefined-Imgur(3).thumb.png.d5382a3e306d9caba3a42ebfd1a09daa.png

OdmqQ3a.png

8611588_undefined-Imgur(4).thumb.png.88f2c554cb505be8dc2afaf5ca83fd56.png

W- Jesteś również członkiem administracji serwera. Co więc skłoniło Cię do napisania podania i jaka była Twoja reakcja, gdy zostałeś przyjęty?
D- Do napisania podania sam się zdecydowałem z powodu małego wypalenia na serwerze, chciałem spróbować swoich siły w administracji. Miałem nadzieje, że po dołączeniu do ekipy powrócą mi chęci do gry na serwerze, nie myliłem się. Moja reakcja była nie do opisania, byłem w szoku po zobaczeniu ogłoszenia, serce biło mi jak szalone. Podanie pisałem 6 razy i myślałem, że nie ma szans na dostanie się do ekipy serwera, po zobaczeniu wyników uświadomiłem sobie, że żeby coś osiągnąć, trzeba cały czas pracować i nie poddawać się.

W- Jakiej pracy podjąłeś się na początku swojej rozgrywki na serwerze?
D- Wiadomo, pierwsza praca to był magazyn, ale jak każdy wie, jest to bardzo nudna praca i słabo dochodowa. Po wbiciu 500 LP poszedłem na kurierkę i to było najlepsze, co mogłem wybrać w moim przypadku, ponieważ na lawetach mało się zarabiało, a na kopalni nie chciało mi się siedzieć, kilka godzin klikając Q i E.

W- Czy ta praca Ci odpowiadała? Może coś byś w niej zmienił?
D- Praca sama w sobie jest bardzo fajna, lecz dodałbym wzrost v-maxu ciężarówki wraz z levelem zdobytym na tej pracy.

W- Jasne, a pamiętasz może, jaki był Twój pierwszy prywatny pojazd na serwerze?
D- Hmm, moja pierwsza furmanka to była manana od cygana, którą kupiłem za pożyczkę, bo nie miałem wystarczającej ilości gotówki, żeby ją kupić.

W- Żałujesz spędzonych godzin na serwerze? Może jakiś wyborów, decyzji?
D- Osobiście nie żałuję spędzonego czasu na serwerze, ponieważ poznałem tu bardzo dużo spoko ludzi, z którymi trzymam się do dziś dnia. Jednak mam z tyłu głowy, że ten czas spędzony na serwerze mogłem spożytkować w inny przydatny sposób.

W- Jakie jest Twoje obecne największe marzenie na serwerze?
D- Obecnie zależy mi na awansie w administracji na rangę Moderator. 

W- To może teraz zapytam, co uważasz za swoje największe osiągnięcie na serwerze?
D- Moje największe osiągnięcie na serwerze to dostanie się do administracji serwera, a także uzyskanie szansy w zarządzie biznesu 4life Cinema Center.

W- Na koniec wywiadu chciałbyś może kogoś pozdrowić?
D- Pewnie, pozdrawiam całą administrację serwera, frakcje SAPD, członków organizacji Omerta, oraz członków biznesu 4life Cinema Center no i oczywiście Ciebie.

889412557_undefined-Imgur(3).thumb.png.af7d618e88538b22366cdb6dec98d498.png

CjtsNat.png

754110764_undefined-Imgur(4).thumb.png.fad9c377b83d2ff1d9c2a2e155a883e8.png

6YPQL0m.png

Autoryzował: @Blender.

dGlFtfR.png

Edytowane przez Wodnyyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin