Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Licytacja *UNIKATOWEGO* Campera (Nie Journeya) od 0 !!! ZAPRASZAM !!!


Hubcik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: Camper
V-Max: 115km/h bez up1/85km/h-155km/h z up1 zalezy jak się ustawi
Pojemność silnika: 1.6cm3 (Idealna baza pod 1.8cm3 lub 2.0cm3)
Przebieg: 103,7k (Rośnie)
Usterki: Nic nie puka, nic te stuka
Cena: Licytacja od: 0 MP: 5K KT: 330K
ID: 11258
Kolor: Góra czarna a reszta to PJ
Tuning: UP 1, Fele (id 1085), CB Radio, 2 Komplety Kluczy, PJ, LPG 75L, Podświetlenie Licznika na Niebiesko
Kolor świateł: Białe
SS'y: później dodam

Więcej info: Auto jest 4 z 4 na servie z czego 2 są tylko prywatne z tego co wiem. Można nim podróżować w 6 osób. Warinat z otwartym szyberdachem i emblematem z przodu. Pojazdem bardzo fajnie sie driftuje szczegulnie jak ma up1. Na środku ma napisz ,,Born To Race''. 
 

Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami: Hubcik

 

Jeśli cena mnie nie zadowoli nie sprzedam i Camper zostanie u mnie.

Proszę nie spamić komentarzami np. ,,wart max 50k'' lub ,,omg ale duży przebieg i taka cena'' itp.

 

Życze miłej licytacji  :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze co to robi Ci za różnicę czy 1K przebiegu czy 100K jak auto tak samo się prowadzi

Po drugie po co ja proszę by coś takiego nie pisać jak nikt tego nie przestrzega

Po trzecie kto powiedział że chce za niego 330K może chce inną cenę A tą cenę tak walnołem

po czwarte mam offe 200K na pm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin