Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[S] Banshee 2.2 na Unikatowej lampie Bursztynowej


Fruzislav.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: Banshee
ID: 38508
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: 33k
Dodatki: atrapa nitro (1010), stereo, felgi (1079), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (D1 MASNO), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł nitro, moduł ABS, przyciemnienie szyb (20%)
Cena: Oferty
Coś od siebie: Oddam póki ciepłe :) 
SS’y: 
Zco0gvB.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, BuZzzzZ napisał:

 

1.8 ps na realny start, bo niezły wałek chyba wleciał od poprzedniego właściciela że takie bumpy daje xd 

Twoja oferta to dopiero niezły wałek, grubo ponad pół roku temu mogłeś dostać za tyle bez Nitra, a PS ofa to nie ofa, więc nie zaśmiecaj tematu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, BuZzzzZ napisał:

 

1.8 ps na realny start, bo niezły wałek chyba wleciał od poprzedniego właściciela że takie bumpy daje xd 

xD to niezły wałek kolega chyba się zatrzymał na cenach z 2k21, premiera na malinie sprzedawałem za 2kk, gdzie było ich kilka, a banshee na bursztynie są chyba tylko 2 sztuki aktywne, łącznie były 4 xD. No ale co ja będę tłumaczył takim znaffffcom od 7 boleści xD.

5 minut temu, Fruzislav. napisał:

Twoja oferta to dopiero niezły wałek, grubo ponad pół roku temu mogłeś dostać za tyle bez Nitra, a PS ofa to nie ofa, więc nie zaśmiecaj tematu 

Dobra dam ci czwórkę w wymianie dzisiaj i wraca, niech sobie leży na koncie i czeka na lepsze czasy. 

Edytowane przez adus12135
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BuZzzzZ napisał:

5 milionów wymiana za pojazd za który kolega mi napisał oferte 6 milionów mimo że dwójke ceniłem na to samo wyjdzie 

Kolega chyba lekko odklejony, poproszę pkt dla Pana za zaśmiecanie tematu i robienia gównoburzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, BuZzzzZ napisał:

5 milionów wymiana za pojazd za który kolega mi napisał oferte 6 milionów mimo że dwójke ceniłem na to samo wyjdzie 

Wierz w co chcesz, ale nie spam jak nie jesteś zainteresowany.

 

10 minut temu, Fruzislav. napisał:

Twoja oferta to dopiero niezły wałek, grubo ponad pół roku temu mogłeś dostać za tyle bez Nitra, a PS ofa to nie ofa, więc nie zaśmiecaj tematu 

A ty Fruzik jak coś to pisz na dsc, to po robocie wezmę około 23

Edytowane przez adus12135
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, adus12135 napisał:

Wierz w co chcesz, ale nie spam jak nie jesteś zainteresowany.

 

A ty Fruzik jak coś to pisz na dsc, to po robocie wezmę około 23

Jestem zainteresowany tylko że za realną wartość, a tak swoją drogą ciekawe oferty. Chwilę temu mu to wcisnąłeś i nagle chcesz odzyskać za więcej. Wszystko pięknie się zgadza. Więc albo są tu prane pieniądze albo zwyczajnie są to fake oferty dla boosta, żeby znaleźć kolejnego naiwniaka.

5.1 trejd za wóz co kolega 6 milionuf dać chciał ale ceniony jest na dwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, BuZzzzZ napisał:

Jestem zainteresowany tylko że za realną wartość, a tak swoją drogą ciekawe oferty. Chwilę temu mu to wcisnąłeś i nagle chcesz odzyskać za więcej. Wszystko pięknie się zgadza. Więc albo są tu prane pieniądze albo zwyczajnie są to fake oferty dla boosta, żeby znaleźć kolejnego naiwniaka.

5.1 trejd za wóz co kolega 6 milionuf dać chciał ale ceniony jest na dwa

To chyba moja sprawa za ile co puszczam i za ile kupuje, dostałem tyle ile mniej więcej mu teraz daje jak cie to specjalnie interesuje, miałem offki po 3.3-3.6kk na pv na dsc ( mam ssy , więc wszystko moge udowodnić i plus minus 3.8 - 4 w większych wymianach na przestrzeni kilku miesięcy , tylko szeryfie nie jesteś adminem, wiec nie czuje potrzeby ci się czegokolwiek udowadniać,nie znasz się to się nie wypowiadaj, cena cie przerasta albo jest według ciebie wygórowana to odpuść, a nie się spłakujesz i robisz off-topic z tematu kidosku, ceny unikatów rządzą się swoimi prawami, jak nie śledzisz rynku to twój problem, bullet na tym samym secie chodzi po okolo 4kk, a różnica bulleta 2.2, a banshee w defaulcie bez uni to plus minus 200k i tam problemu nikt nie ma, a mam taki majątek, że mogę sobie tymi autami rotować jak mi się żywnie podoba, jednego dnia sprzedać,a po 1-2 dniach odkupić za podobno kwotę z nudów zwłaszcza, że tutaj robiliśmy dość dużego trade na kwoty w okolicy 10kk na 2 autach   :).  A jak widać ty z nudów to co najwyżej możesz się przywalać do ludzi na forum i szukać problemu tak gdzie go nie ma, nawet trochę ci współczuję #sadlife. 

Godzinę temu, adus12135 napisał:

Wierz w co chcesz, ale nie spam jak nie jesteś zainteresowany.

 

A ty Fruzik jak coś to pisz na dsc, to po robocie wezmę około 23

Offka 4kk podtrzymuje w trade, albo 3.6- 3.7 po sell jak tam Ci wygodniej, żeby pkt nie było 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin