Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Wniosek o zdjęcie z czarnej listy KSF - heavy


heavy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich tutaj zgromadzonych

Dnia 4 marca 2022 roku zostałem wpisany na czarną listę Komisji Spraw Frakcyjnych o powodzie udostępniania materiałów szkoleniowych frakcji SAFD

Dnia dzisiejszego, 4.12.2022 apeluję od nałożonej na mnie kary.

Uważam, że wpisanie mnie na czarną listę było dobrą decyzją, ponieważ takie zachowanie jest niedopuszczalne. Przez ostatnie dziewięć miesięcy zdołałem przemyśleć swoje zachowanie i doszedłem do wniosku że takie zachowanie nie powinno mieć miejsca. Czyn który popełniłem miejsce miał na początku ubiegłego roku, nie wiem co wtedy miałem w głowie żeby tak postąpić, nie zdawałem sobie sprawy jakie konsekwencje za tym idą. Tak jak wspominałem wyżej minął spory kawał czasu od wpisania mnie na tą listę, myślę, że jest to dość dużo aby przemyśleć swoje zachowanie i dojrzeć mentalnie. Również chciałbym przeprosić dawny i obecny zarząd San Andreas Fire Department oraz osobę która jest/była autorem materiału który rozpowszechniłem. W niedalekiej przyszłości chciałbym wrócić na serwer i dołączyć do jakiejś frakcji, dlatego teraz i tutaj apeluję. Z tego miejsca jestem w stanie obiecać, że sytuacja nigdy więcej się już nie powtórzy. Teraz chciałbym zakończyć mój wniosek i podsumować go. Moim zdaniem każdy zasługuję na drugą szansę.

Z poważaniem, heavy.

 

Edytowane przez heavy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin