Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Evo47 oskarżony przez solty


solty
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi





     Nick Funkcjonariusza:Evo47
    Data i godzina zdarzenia: 20:00 05.12.22
    Pełen opis sytuacji: A więc tego dnia tej godziny, Zaszła bardzo nieprzyjemna sytułacja. Zaczynająć Pierwsza sprawa owy policjant przetrzymywał mnie w pojeździe dobre 15 min argumentując to że wkroczyłem na teren działan RP itd ale nie o to chodzi w tej skardze, Dokładnie mówiąc po tym jak policjant wypuścił mnie zaczeła sie rozmowa z supportem ale to nie ważne, po całej rozmowie szłem w strone pojazdu wsiadłem do niego i chcąc zawracać otrzymałem ostrzał od owego policjanta dokładnie za nic, nie uderzyłem w jego pojazd ani nie był w niebezpieczeństwie również nie musiał używać broni, jego argument jest taki że był lag i u niego uderzyłem w pojazd, a co jest najdziwniejsze od pojazdu znajdowałem sie spory kawałek i musiałby on zrobić spory obrót aby we mnie trafić więc nawet jeśli był by owy lag to nie ma szans że otrzymał bym ostrzał, po wszystkim policjant powiedział że ma nagranie a więc chciałbym je ujrzeć.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: BRAK

 


Ja, solty  zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Detective I Evo47, San Andreas Police Department.

Jak już wspomniałem, kiedy jeszcze byłeś obok mnie i zaznaczył to też support był to najprawdopodobniej lag. Chciałem Ci oddać za oponę ale sobie pojechałeś. Ty nagrania na pewno nie zobaczysz, ewentualnie pokaże ją osobie rozpatrującej skargę, jeżeli zajdzie taka potrzeba. Tyle ode mnie na ten moment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Evo47 napisał:

Witam, Detective I Evo47, San Andreas Police Department.

Jak już wspomniałem, kiedy jeszcze byłeś obok mnie i zaznaczył to też support był to najprawdopodobniej lag. Chciałem Ci oddać za oponę ale sobie pojechałeś. Ty nagrania na pewno nie zobaczysz, ewentualnie pokaże ją osobie rozpatrującej skargę, jeżeli zajdzie taka potrzeba. Tyle ode mnie na ten moment.

to chciałbym aby osoba rozpatrująca zobaczyła nagranie, oczywiscie rozumiem że musicie ukryć czat itd a więc to rozumiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin