Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracowników maciejka47 oraz Rafi115 oskarżeni przez Oskiiii3


Oskiiii3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Oskiiii3
Nick osoby oskarżonej: @maciejka47 @Rafi115
Powód napisania skargi: Pracownicy zabrali mój pojazd bez żadnej podstawy. 
Dowody: https://imgur.com/a/sehLc2M
Opis sytuacji*: Stałem dokładnie w takiej pozycji jaka jest ukazana na SS'ach. Nagle podjechało dwóch wyżej wskazanych pracowników i bez ŻADNEGO ostrzeżenia założyli blokadę na koło mojego pojazdu oraz zabrali pojazd na lawetę. Pragnę napomnieć, że w tamtym momencie byłem w ich zasięgu renderingu, ponieważ stałem na pojeździe. Chciałbym otrzymać konkretny przepis prawny, na mocy którego moje auto trafiło na parking policyjny. Gwoli ścisłości pamiętajmy, że strefa zakazu zatrzymywania się obowiązuje za znakiem :) 

Edytowane przez Oskiiii3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pojazd został odholowany jako pojazd nieprawidłowo zaparkowany zgodnie z poniższymi punktami taryfikatora.

● Do 3 minut od czasu ostatniego użycia pojazdu, pracownik ma obowiązek rozejrzeć się za ostatnim kierowcą lub właścicielem pojazdu na odległość "renderingu nicków", zaznaczając że pracownik ma się znajdować centralnie obok pojazdu, który kwalifikuje się do odholowania. W przypadku gdy ostatni kierowca znajduje się w zasięgu renderingu, pracownik ma obowiązek upomnieć daną osobę oraz poprosić ją o przeparkowanie pojazdu w odpowiednie miejsce. W przypadku gdy upomnienie nie poskutkuje, pracownik ma obowiązek wykonać screen dowodowy, a następnie odholować pojazd.

● Po czasie 3 minut od ostatniego użycia pracownik nie ma obowiązku rozglądać się za ostatnim kierowcą i może pojazd odholować, nawet gdy ta osoba jest w pobliżu.

Pojazd był zaparkowany ponad 20min jak widać ss ( https://imgur.com/a/mVzJv7y ).

Tyle ode mnie, dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym, aby ktoś z administracji dokładnie wyjaśnił termin "ostatnie użycie pojazdu", ponieważ tak naprawdę pojazd używany był cały czas - w tamtym momencie używałem go np. jako obiektu, na którym mogę stać. Wiem, są to drobne smaczki, ale skoro nie jest to dokładnie określone (chyba że ja to po prostu przeoczyłem), to nie pozostaje mi nic innego jak czekanie na wypowiedzenie się kogoś, kto będzie wiedział co z tym dalej zrobić 

Godzinę temu, Rafi115 napisał:

Po czasie 3 minut od ostatniego użycia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Rafi115 napisał:

Ostatnie użycie pojazdu odnosi się do czasu kiedy ostatnio ktoś w nim siedział

Podaj mi źródło na które się powołałeś zatem formułując tą definicję 

Edytowane przez Oskiiii3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, maciejka47 napisał:

To jest logiczne ze ostatnio uzywany oznacza ostatnie uzycie pojazdu

No dokładnie, a ja używałem go cały czas, po prostu w tamtym momencie używałem go w inny sposób, ale dalej UŻYWAŁEM 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin