Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika <XiZi>, oskarżony przez <Stalkeq>.


Stalkeq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Stalkeq
Nick osoby oskarżonej: XiZi
Powód napisania skargi: Pisze skarge na @XiZi z powodu ,że mi odholował samochód ,który zaparkowałem obok strefy DM. Zaparkowałem w taki sposób by nie utrudniał nikomu ruchu więc nikomu nie przeszkadzał tylko Adeptowi XiZi ,który stwierdził ,że mi go zabierze bo tu nie może stać. Przypomnę ,że stałem obok samochodu i nikomu nie przeszkadzałem i nie blokowałem.... Dopisując Adept Nie pełnił swoich służb tylko stał lawetą i dyskutował z graczami lekko ponad 10min zamiast jechać dalej, Jak pisał czy tam dyskutował nie był na S2. Więc co to ma być że stoi w miejcu i pisał  z innymi? Pojazd dał mi na parking policyjny na kwotę 500Pln co jest to nie zgodne z taryfikatorem bo nie porzuciłem pojazdu tylko dałem ręczny i zgasiłem więc jak by już miał zabrać to za ( Pojazd nieprawidłowo zaparkowany) a nie gości mi daje za porzucony. Tragedia
Dowody: https://imgur.com/a/gxmJS5T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wykonałem swoją prace prawidłowo wykłócałeś się i utrudniałeś mi prace po czym było tam z 5 osób twój kolega zaczepił minę to mu odpowiadałem po czym poszedłem zrobić obchód wokół stacji . 

Natępnie przeszedłem na tymczasową przerwę bo mam do tego prawo czyli ( S2 ) . Co do taryfikatora jak dla mnie pojazd był porzucony każdy popełnia błędy będąc w akademii ponieważ sie uczymy i zdobywamy nową wiedze na ten temat . Gdybyś nie udawał osoby pewniej siebie i nie wykłócał sie to byś wziął ten  pojazd i odjechał jednak ty sam pisałeś ze masz jeszcze 5 minut wiec to jest twoja wina ja wykonuje swoją prace  Tyle z mojej strony co dalej zadecyduje mój przełożony nie widze winy po mojej stronie . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu to akurat mój błąd bo wsadziłem pojazd jako porzucony a nie źle zaparkowany... Prosiłem gracza o to aby zabrał samochod jego odpowiedź " mam jeszcze 5 minut mogę tu stać wiem bo sam pracowałem w SARA " Gdyby gracz współpracował i przeparkował samochód nie było by tej sytuacji

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

● Po czasie 3 minut od ostatniego użycia pracownik nie ma obowiązku rozglądać się za ostatnim kierowcą i może pojazd odholować, nawet gdy ta osoba jest w pobliżu.

Pojazd powinien być odholowany za kwotę 300 PLN z powodem 'nieprawidłowo zaparkowany'.

@XiZi zwróć 200 PLN dla gracza @Stalkeq.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Domciol napisał:

● Po czasie 3 minut od ostatniego użycia pracownik nie ma obowiązku rozglądać się za ostatnim kierowcą i może pojazd odholować, nawet gdy ta osoba jest w pobliżu.

Pojazd powinien być odholowany za kwotę 300 PLN z powodem 'nieprawidłowo zaparkowany'.

@XiZi zwróć 200 PLN dla gracza @Stalkeq.

Dokładnie tak,  Adept specjalnie czekał wraz z lawetą kiedy minię czas 3min nie robił nic innego niż stanie i dyskutowanie przez dobre 15min  bez s2, Chciałbym to jeszcze podkreślić. Dziękuję 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin