Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na ZineX oskarżony przez solty


solty
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 Nick funkcjonariusza: ZineX
    Data i godzina zdarzenia: 07.12-08.12 (2022)
    Pełen opis sytuacji: Witam wczoraj miała miejsce nie przyjemna sytułacja a więc podczas poscigu który robiłem na motocyklu wywróciłem sie, zobaczyłem mojego kolege i postanowiłem wsiąść do niego i kontynułować poscig wraz z nim w pojeździe, oczywiscie udało nam sie ucieć po czym odwiózł mnie pod motocykl wtedy zauważył nas jakiś policjant i postanowił kontynułować poscig wraz z moim kolegą ogólnie to w żadnym momencie nie otrzymałem nakazu zatrzymania sie poprostu jeździłem za poscigiem, Gdy nagle wywróciłem sie i wypadłem z motocyklu i mój motocykl sie utopił a ja postanowiłem sie utopić, a więc zaczne od tego że poscig nie dotyczył mnie po drugie żaden z funkcjonariuszów nie miał prawa widzieć że sie utopiłem więc tkz (zero RP), Po wszystkim zrespiłem sie w mojej bazie siedziałem tam chwile i ogłaszałem na /go, i po jakimś czasie wylogowałem sie z serwera, a dzisiaj wchodze na serwer i widze że jestem w jail na 69 minut bez żadnego powodu, Byialy zweryfikował po PID kto mnie wsadził i dlaczego i wynikło że oskarżony mnie wsadził na 69 minut z powodem Powód: Brak możliwości opłaty mandatu, celowe zabicie się podczas pościgu.., Według mnie kara jest nałożona bez powodu i nie zgodnie z taryfikatorem kar, Pierwszy raz spotykam sie z  tym że kara wynosi 69 minut 
    Dowód, który to potwierdza całe zajście:WIĘZIENIE ZineX. aresztował PID 277462 na 69 m. Powód: Brak możliwości opłaty mandatu, celowe zabicie się podczas pościgu..

 


Ja, solty zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Edytowane przez solty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, z tej strony Police Officer II ZIneX. S.A. Police Department. 

A więc tak, gdy przesiadłeś się z motoru do auta gracza o Nick'u GZIB0, po jakimś czasie pościgu gracz postanowił zwodować pojazd. Gracz wraz z tobą postanowił się utopić, a więc inny funkcjonariusz nakazał mi cię oraz gracza GZIB0 wsadzić do więzienia po PID. Wydano mi polecenie aby doliczyć ci celowe zabicie się wraz z mandatem, więc tak zrobiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo przecież ja byłem w osobnym pojeździe od niego ogólnie za nim był kontynułowany poscig a ja robiłem co chciałem nie miałem żadnego poscigu, wszystko jest w logach w skrócie on był w swoim pojezdzie a ja w swoim

2 godziny temu, ZineX. napisał:

Witam, z tej strony Police Officer II ZIneX. S.A. Police Department. 

A więc tak, gdy przesiadłeś się z motoru do auta gracza o Nick'u GZIB0, po jakimś czasie pościgu gracz postanowił zwodować pojazd. Gracz wraz z tobą postanowił się utopić, a więc inny funkcjonariusz nakazał mi cię oraz gracza GZIB0 wsadzić do więzienia po PID. Wydano mi polecenie aby doliczyć ci celowe zabicie się wraz z mandatem, więc tak zrobiłem.

 

Edytowane przez solty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, solty napisał:

Przepraszam bardzo przecież ja byłem w osobnym pojeździe od niego ogólnie za nim był kontynułowany poscig a ja robiłem co chciałem nie miałem żadnego poscigu, wszystko jest w logach w skrócie on był w swoim pojezdzie a ja w swoim

 

Dostałem polecenie wsadzić Cię po PID zgodnie z taryfikatorem mandatów i doliczyć Ci 40 minut za celowe utopienie się, a więc tak dokonałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, ZineX. napisał:

Dostałem polecenie wsadzić Cię po PID zgodnie z taryfikatorem mandatów i doliczyć Ci 40 minut za celowe utopienie się, a więc tak dokonałem. 

No to kto ci wydał takie polecenie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>> GZIB0 [409]: bo nie byłem z tobą w pojeździe a oni twierdzą że to razem z tobą sie utopiłem
>> GZIB0 [409]: 69 minut
<< GZIB0 [409]: ajaj
<< GZIB0 [409]: no ty motorem jechales 

(Dorzucam Logi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin