Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika _Yale_, oskarżony przez Ghost95


Zbyszek95
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:  Ghost95

Nick osoby oskarżonej:  _Yale_

Powód napisania skargi: Zaparkowałem auto na parkingu płatnym pod magazynem Red County. Zostawiłem auto, poszedłem do  magazynu, po czym sobie przypomniałem, że nie opłaciłem parkingu.  Auto jeszcze stało zaparkowane, więc poleciałem szybko je opłacić i zrobiłem to o 21:11 i został opłacony do godziny 22:11, a mandat został wystawiony o 21:20. Pisałem do pracownika SARA i dostałem odp, że auto zostało doholowane, ponieważ parking nie został opłacony. Marka auta Rancher. 
 

Dowody: Tylko logi : [2022-12-08 21:11:37] [Output] : * Bilet zostaĹ‚ pomyĹ›lnie opĹ‚acony do 22:11.

gxnxghf.png

Edytowane przez Ghost95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest sens odpowiadać na tak bezsensowną skargę ale powiem że po pierwsze to stałeś bez opłaty 10 minut co już ubezpodstawia twoją skargę ale w dodatku miałeś założoną blokadę na koło widać loga na screenie i myślisz że jak pójdziesz opłacić to unikniesz mandatu to tak samo jakbyś naprawdę nie opłacił parkometru i stróż wystawiał by ci mandat a ty byś "poleciał" opłacić parkometr i potem byś szedł z nim do sądu że wystawił ci mandat....

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem z Tobą na serwerze, o blokadzie nic nie wspomniałeś. Ja jej nie widziałem, gdyż do samochodu nie podchodziłem. Tak więc jeżeli miałem nie opłacony parking, chciałem go opłacić. Nie miałem zamiaru czekać, aż dostanę mandat. Skarga nie jest skierowana tak, aby zrobić po złości Tobie. Taka Twoja praca. Zostawiam samochód, płacę za parking, po czym dostaję mandat 500 zł za to, że zapłaciłem. Więc nie dziw się, że wnoszę skargę. Jeżeli piszę do Ciebie w celu wyjaśnienia sprawy, mogłeś napisać "Cześć. Domyślam się, że nie widziałeś blokady, Twój samochód został odholowany, ponieważ miałeś założoną blokadę na koło, przez brak opłaty za parking, dlatego skutkowało to nałożeniem mandatu i odholowaniem pojazdu." W skrócie i na temat. Myślisz, że mi się skargi pisać i zawracać głowę innym? Dlatego polecam Ci abyś potrafił tłumaczyć graczom na serwerze swoje postępowanie.  Gdyż Twoja odpowiedź na forum jako pracownika frakcji, jest trochę nieprofesjonalna. Zaczynając od " Nie wiem czy jest sens odpowiadać na tak bezsensowną skargę..." przy czym pisząc to zacząłeś kpić jednocześnie z mojej skargi, co też już było nie na miejscu.  Sprawę uważam, za wyjaśnioną, moje nie dopatrzenie w sprawie blokady na koło.  Miałem prawo to zrobić i nie uważam, że w mojej skardze było coś bezsensownego. A Tobie polecam trochę więcej opanowania w stosunku do skarg graczy. 

Dziękuję, 

Pozdrawiam.

 

Edytowane przez Ghost95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin