Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na @Mibawek - oskarżony przez @Wiksonek404


Wiksonek404
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nick oskarżającego: @Wiksonek404

Nick oskarżonego: @Mibawek
Data zdarzenia: 15.12.2022 r.
Powód skargi: Nieodpowiednie zachowanie podczas akcji rp. 
Opis zdarzenia: Zrobiłam akcję rp na recepcji  szpitala gracz  @Mibawek  od początku akcji  odpisywał z wielką niechęcią po długim czasie,  w trakcie akcji zadałam pytanie czy jest  gdyż przez długi czas nie pisał nic. Po chwili bez jakichkolwiek wyjaśnień lub powiadomienia mojej osoby ,że musi zakończyć grę lub ,że coś dzieję mu się z Internetem czy cokolwiek  wyszedł bez jakiegokolwiek słowa.  Sprawdzałam to czy jest aktywny przez wpisywanie jego nicku z treścią wiadomości na czacie ale wyskakiwała informacja o tym ,że gracz jest niedostępny.  Uważam ,że mimo iż np nie był chętny na granie akcji rp lub wypadło mu coś nagłego powinien mnie poinformować bo czekałam  na jego osobę.  
Dowody: 

Spoiler

[2022-12-15 16:30:00] [Output] : * ktoś wyrzucił kobietę przez drzwi auta i przyniósł na racepcję (Wiksonek404)
[2022-12-15 16:30:18] [Output] : * kobieta jest nieprzytomna (Wiksonek404)

2022-12-15 16:33:08] [Output] : Mibawek [143]: halo
[2022-12-15 16:33:13] [Output] : * brak odzewu (Wiksonek404)
[2022-12-15 16:33:24] [Output] : * kobieta jest nieprzytomna (Wiksonek404)
[2022-12-15 16:33:28] [Output] : * Mibawek szturcha ramie
[2022-12-15 16:33:34] [Output] : * czy jest jakas reakcja? (Mibawek)

[2022-12-15 16:33:43] [Output] : * brzuch kobiety jest duĹĽy (Wiksonek404)
[2022-12-15 16:33:48] [Output] : * brak reakcji (Wiksonek404)
[2022-12-15 16:34:09] [Output] : * kobieta zapewne jest w 6 miesiÄ…cu ciÄ…ĹĽy (Wiksonek404)

[2022-12-15 16:34:39] [Output] : * Mibawek wykonuje badanie ABC

[2022-12-15 16:35:45] [Output] : * Mibawek wykonuje badanie ABC

[2022-12-15 16:36:09] [Output] : * puls u i oddechu brak drożność dróg oddechowych jest (Wiksonek404)
[2022-12-15 16:36:44] [Output] : Mibawek [143]: Z mojej strony to wszystko, życzę miłego dnia, Dowidzenia.
[2022-12-15 16:36:46] [Output] : Mibawek [143]: miss
[2022-12-15 16:36:51] [Output] : Wiksonek404 [283]: (( luz))
[2022-12-15 16:37:40] [Output] : * .Mich4U wyrzuca torbe do recepcji
[2022-12-15 16:38:50] [Output] : * zapewne czesc torby sie rozsypala (.Mich4U)

[2022-12-15 16:40:07] [Output] : * Mibawek wyciaga pulsoksymetr

[2022-12-15 16:40:11] [Output] : * Mibawek zaklada na palec
[2022-12-15 16:40:19] [Output] : Wiksonek404 [283]: .
[2022-12-15 16:40:19] [Output] : * Mibawek wyciaga zestaw do intubacji 
[2022-12-15 16:40:25] [Output] : * Mibawek laczy butle z rurka i maska
[2022-12-15 16:40:29] [Output] : * Mibawek zaklada maske na twarz
[2022-12-15 16:40:39] [Output] : * Mibawek ustawia przeplyw tlenu 15l/min

[2022-12-15 16:43:31] [Output] : Wiksonek404 [283]: ((jesteĹ› ?)) 
[2022-12-15 16:43:40] [Output] : Mibawek [143]: ((jo))
[2022-12-15 16:43:47] [Output] : * Mibawek wykonuje 30 ucisniec
[2022-12-15 16:43:56] [Output] : Wiksonek404 [283]: (( pytam bo nie widzę nic z reakcji więc się zastanawiam ))
[2022-12-15 16:44:15] [Output] : * Mibawek wykonuje badanie ABC
[2022-12-15 16:44:37] [Output] : * brak pulsu i oddechu drożność dróg oddechowych jest (Wiksonek404)

[2022-12-15 16:45:35] [Output] : * Mibawek rozpina koszule 
[2022-12-15 16:45:45] [Output] : * Mibawek sprawdza czy sa jakies metalowe przedmioty
[2022-12-15 16:45:45] [Output] : * koszula została rozpięta (Wiksonek404)
[2022-12-15 16:45:55] [Output] : * brak metalowych przedmiotĂłw (Wiksonek404)
[2022-12-15 16:47:09] [Output] : * Mibawek bierze elektrody po czym przypina w odpowiednich miejscach

[2022-12-15 16:47:56] [Output] : * Mibawek włacza lp15 i wykonuje analize
[2022-12-15 16:48:20] [Output] : * Jaki wynik analizy? (Mibawek)
[2022-12-15 16:48:59] [Output] : * Asystoli (Wiksonek404)
[2022-12-15 16:49:04] [Output] : * a* (Wiksonek404)
[2022-12-15 16:49:32] [Output] : * Mibawek wykonuje 30 ucisniec

[2022-12-15 16:50:07] [Output] : * Mibawek wykonuje badanie ABC

[2022-12-15 16:50:49] [Output] : * brak pulsu i oddechu drożnośc dróg jest 

[2022-12-15 16:51:59] [Output] : * Mibawek bierze strzykawke i ampulke
[2022-12-15 16:52:03] [Output] : * Mibawek napelnia strzykawke

[2022-12-15 16:52:17] [Output] : * Mibawek podaje i.v atropine 1mg
[2022-12-15 16:52:24] [Output] : â’ľ [LEKI] Ratownik Mibawek podaĹ‚ lek: Atropina  graczowi Wiksonek404 w dawce: 1mg!ddechu droĹĽność drĂłg oddechoiwych jest (Wiksonek404)

[2022-12-15 16:55:33] [Output] : Gracz WidziszMnie2137 został/a wyrzucony/a przez DAWCIX47, powód: Brak kultury
[2022-12-15 16:57:35] [Output] : âś Nie znaleziono gracza o podanym Nicku/ID.
[2022-12-15 16:58:00] [Output] : âś Nie znaleziono gracza o podanym Nicku/ID.
[2022-12-15 16:58:26] [Output] : âś Nie znaleziono gracza o podanym Nicku/ID.

2022-12-15 17:02:03] [Output] : >> .Mich4U [379]: hej wiesz może gdzie go wsiało ?

[2022-12-15 17:02:13] [Output] : << .Mich4U [379]: psycha mu siadla
[2022-12-15 17:02:16] [Output] : << .Mich4U [379]: XDDDD
[2022-12-15 17:02:23] [Output] : >> .Mich4U [379]: bo nic nie pisał i no nagle zniknął
[2022-12-15 17:02:32] [Output] : >> .Mich4U [379]: aha XD

 

 

 

 
Edytowane przez Wiksonek404
błąd w pisowni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli potrafisz czytać w myślach powiedz mi czy będę kiedyś bogaty, oskarżanie mnie o pisanie z wielka niechęcią nie wiedząc jak naprawdę jest, czekałaś 3 minuty na odpowiedź naprawdę jeżeli to jest dla ciebie długi czas to lekcja w szkole dla ciebie to musi trwać wieczność, nie wiedziałem, że muszę zakończyć grę też takiej owej ochoty nie miałem jej kończyć nie było to zależne ode mnie nie miałem jak cię poinformować a nawet nie mam takiego obowiązku mogłaś poprosić innego pracownika o dokończenie RP 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mibawek napisał:

Jeżeli potrafisz czytać w myślach powiedz mi czy będę kiedyś bogaty, oskarżanie mnie o pisanie z wielka niechęcią nie wiedząc jak naprawdę jest, czekałaś 3 minuty na odpowiedź naprawdę jeżeli to jest dla ciebie długi czas to lekcja w szkole dla ciebie to musi trwać wieczność, nie wiedziałem, że muszę zakończyć grę też takiej owej ochoty nie miałem jej kończyć nie było to zależne ode mnie nie miałem jak cię poinformować a nawet nie mam takiego obowiązku mogłaś poprosić innego pracownika o dokończenie RP 

Z tego co jest mi wiadome od osób wyższych z frakcji SAMD to pracownik ma obowiązek poinformować gracza  o zakończeniu lub nagłym zaprzestaniu prowadzenia akcji.  Nie oskarżyłam ciebie w żadnym fragmencie wiadomości tylko po twoim sposobie pisania jak i prowadzeniu akcji można było wyczuć z niej twoją niechęć.  Całe szczęście  lekcję  w szkole są już za mną  bo skończyłam już dawno szkołę.   Uważam ,że nawet jeśli  nagle musiałeś wyjść mogłeś chociaż uprzedzić moją osobę ,że kończysz czy zaraz wrócisz lub cokolwiek a nie uciekać bez słowa jakbyś był ratownikiem w realnym życiu też byś zostawił pacjenta w takiej sytuacji jaką odegrałam i sobie uciekł bo coś np. obiad w domu .  Zachowujmy się jak dorośli ludzie a nie jak dzieci uciekajmy od konfrontacji i  od uprzedzania innych.  Nie mam obowiązku prosić innego członka frakcji o dokończenie rp ,które ty rozpocząłeś i zniknąłeś bez jakiegokolwiek słowa.   Będąc w frakcji z tego co mi wiadomo masz pewne obowiązki a z tego co mi wiadomo od osób wyższych informowanie gracza podczas trwającej akcji rp jest obowiązkiem więc nie tłumacz się tu  jakimiś  wyssanymi z palca powodami.  Sprawę z skargą rozstrzygną osoby wyższe  i im pozostawiam decyzję  odnośnie podjęcia  działania w sprawie twojego zachowania.  

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Wiksonek404 napisał:

Z tego co jest mi wiadome od osób wyższych z frakcji SAMD to pracownik ma obowiązek poinformować gracza  o zakończeniu lub nagłym zaprzestaniu prowadzenia akcji.  Nie oskarżyłam ciebie w żadnym fragmencie wiadomości tylko po twoim sposobie pisania jak i prowadzeniu akcji można było wyczuć z niej twoją niechęć.  Całe szczęście  lekcję  w szkole są już za mną  bo skończyłam już dawno szkołę.   Uważam ,że nawet jeśli  nagle musiałeś wyjść mogłeś chociaż uprzedzić moją osobę ,że kończysz czy zaraz wrócisz lub cokolwiek a nie uciekać bez słowa jakbyś był ratownikiem w realnym życiu też byś zostawił pacjenta w takiej sytuacji jaką odegrałam i sobie uciekł bo coś np. obiad w domu .  Zachowujmy się jak dorośli ludzie a nie jak dzieci uciekajmy od konfrontacji i  od uprzedzania innych.  Nie mam obowiązku prosić innego członka frakcji o dokończenie rp ,które ty rozpocząłeś i zniknąłeś bez jakiegokolwiek słowa.   Będąc w frakcji z tego co mi wiadomo masz pewne obowiązki a z tego co mi wiadomo od osób wyższych informowanie gracza podczas trwającej akcji rp jest obowiązkiem więc nie tłumacz się tu  jakimiś  wyssanymi z palca powodami.  Sprawę z skargą rozstrzygną osoby wyższe  i im pozostawiam decyzję  odnośnie podjęcia  działania w sprawie twojego zachowania.  

Pozdrawiam 

Rozumiem w takim razie, że ktoś wynosi Ci poufne informacje, które są zawarte w frakcji i taki szary gracz jak ty nie powinien o nich wiedzieć? Tak też bym zostawił pacjenta w realnym życiu i zniknął bo by mi korki wywaliło, porównywanie gry do życia jest tak sensowne jak ta skarga czyli ani trochę, zachowujmy się jak dorośli bo gramy w grę, dorosłość możesz pokazywać właśnie w tym normalnym życiu w grze nikogo nie interesuje kim ty tak naprawdę jesteś poza serwerem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Mibawek napisał:

Rozumiem w takim razie, że ktoś wynosi Ci poufne informacje, które są zawarte w frakcji i taki szary gracz jak ty nie powinien o nich wiedzieć? Tak też bym zostawił pacjenta w realnym życiu i zniknął bo by mi korki wywaliło, porównywanie gry do życia jest tak sensowne jak ta skarga czyli ani trochę, zachowujmy się jak dorośli bo gramy w grę, dorosłość możesz pokazywać właśnie w tym normalnym życiu w grze nikogo nie interesuje kim ty tak naprawdę jesteś poza serwerem.

 

Nie są mi znane zasady frakcji, lecz na ogólny sposób  myślenia uważam, że napisanie komuś, że się chcę zakończyć nie jest problemem pisząc skargę na twoją osobę wzorowałam się na  podobnej sytuacji poniżej zamieszczam link  podobna sytuacja i również nieodpowiednie zachowanie .Owszem jest to tylko gra nie realne życie lecz swoją postawą podczas akcji niestety dorosłości nie pokazałeś bo nie rozumiem takiego zachowania grasz z kimś i o tak o bez jakiegokolwiek słowa zakańczasz akcję i wychodzisz bez jakiegokolwiek słowa.  Wywalenie korków  nie jest wytłumaczeniem.

 

Edytowane przez Wiksonek404
nowa wzmianka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Wiksonek404 napisał:

Nie są mi znane zasady frakcji, lecz na ogólny sposób  myślenia uważam, że napisanie komuś, że się chcę zakończyć nie jest problemem pisząc skargę na twoją osobę wzorowałam się na  podobnej sytuacji poniżej zamieszczam link  podobna sytuacja i również nieodpowiednie zachowanie .Owszem jest to tylko gra nie realne życie lecz swoją postawą podczas akcji niestety dorosłości nie pokazałeś bo nie rozumiem takiego zachowania grasz z kimś i o tak o bez jakiegokolwiek słowa zakańczasz akcję i wychodzisz bez jakiegokolwiek słowa.  Wywalenie korków  nie jest wytłumaczeniem.

 

jak wywalenie korków nie jest wytłumaczeniem to sorry bardzo ale w żaden inny sposób nie dostarczę prądu do routera i komputera żeby były włączone, widać, że masz nudne życie robiąc gównoburze o to, że JAK TO PRZECIEŻ KOGOŚ MOGŁO WYWALIĆ I ON NIE WIEDZIAŁ, ŻE TO SIĘ STANIE?!?!?! wzorowałaś się na skardze o to, że ktoś nie chciał kontynuować RP po akcji a tu sytuacja jest całkiem inna bo ja to RP z tobą odgrywałem tylko z przyczyn mi niezależnych ma gra na tamten dzień się zakończyła w sekundę wybacz, że nie znałem minuty i godziny kiedy tak się wydarzy.. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Mibawek napisał:

jak wywalenie korków nie jest wytłumaczeniem to sorry bardzo ale w żaden inny sposób nie dostarczę prądu do routera i komputera żeby były włączone, widać, że masz nudne życie robiąc gównoburze o to, że JAK TO PRZECIEŻ KOGOŚ MOGŁO WYWALIĆ I ON NIE WIEDZIAŁ, ŻE TO SIĘ STANIE?!?!?! wzorowałaś się na skardze o to, że ktoś nie chciał kontynuować RP po akcji a tu sytuacja jest całkiem inna bo ja to RP z tobą odgrywałem tylko z przyczyn mi niezależnych ma gra na tamten dzień się zakończyła w sekundę wybacz, że nie znałem minuty i godziny kiedy tak się wydarzy.. :) 

Mam akurat bardzo ciekawe życie. Jeśli komuś wywalą się korki  to od razu się je włącza i mogłeś kiedy ci się wyłączyły  wejść z powrotem i dokończyć akcję albo znaleźć kogoś na zastępstwo za ciebie do dokończenia rp.  Nie robię tak jak to nazwałeś gó**o burzy ale uważam, że Twoje zachowanie było nie w porządku.

Pozdrawiam i na ten moment zakańczam z twoją osobą dyskusję. 

Edytowane przez Wiksonek404
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Wiksonek404 napisał:

Mam akurat bardzo ciekawe życie. Jeśli komuś wywalą się korki  to od razu się je włącza i mogłeś kiedy ci się wyłączyły  wejść z powrotem i dokończyć akcję albo znaleźć kogoś na zastępstwo za ciebie do dokończenia rp.  Nie robię tak jak to nazwałeś gó**o burzy ale uważam, że Twoje zachowanie było nie w porządku.

Pozdrawiam i na ten moment zakańczam z twoją osobą dyskusję. 

Widać, że jesteś wszechwiedząca skoro wywaliło korki to chyba warto by było zlokalizować przyczynę zanim się je włączy XD wyżej pisałaś, że nie chciałaś prosić nikogo o dokończenie RP a teraz się gubisz już w swoich wypowiedziach. Okej, możesz sobie uważać co chcesz mnie twoje zdanie obchodzi tyle co twoja osoba czyli wcale bo nikim ważnym tu nie jesteś by się nad tobą pastwić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mibawek napisał:

Widać, że jesteś wszechwiedząca skoro wywaliło korki to chyba warto by było zlokalizować przyczynę zanim się je włączy XD wyżej pisałaś, że nie chciałaś prosić nikogo o dokończenie RP a teraz się gubisz już w swoich wypowiedziach. Okej, możesz sobie uważać co chcesz mnie twoje zdanie obchodzi tyle co twoja osoba czyli wcale bo nikim ważnym tu nie jesteś by się nad tobą pastwić. 

Wcześniej napisałam ,że nie mam obowiązku proszenia kogoś o dokończenie rp skoro  twoja osoba je zaczęła   po czym  potem napisałam ,że  w twoim interesie było załatwić kogoś na twoje zastąpienie lub dokończenie tej akcji.   Akurat  masz nikłe pojęcie  kim jest moja osoba   i  akurat  ocenianie kogoś na podstawie profilu z gry  jest strasznie żałosne i dziecinne.  Raczej na twój wiek w jakim zdążyłam się zorientować  czyli 20 lat  coś takiego  nie przystoi.  Twoja osoba  też nie jest na tym serwerze nikim ważnym a to ,że jesteś w frakcji nie sprawia ,że jesteś jakąś tzw szlachtą jesteś równie  użyję  określenia ,które ty użyłeś ,, szarym graczem'' No i git ,że się nie przejmujesz czyimś zdaniem.  Ale tak czy siak decyzja w tej sprawie stoi po stronie zarządu.  Mówisz o pastwieniu pastwienie oznacza  znęcać się nad kimś  lub traktować w sposób  okrutny widać ,że masz bardzo wysoki zasób słów nie znając tego określenia. 

Miłego wieczoru :) na ten moment  nie zamierzam dłużej prowadzić rozmowy z tobą.  

Jak wspomniałam decyzję pozostawiam zarządowi.

Edytowane przez Wiksonek404
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie i pozwolicie, że zakończę już tą chwilami zbędną wymianę zdań. Skarga, która została przez Ciebie przywołana nie ma nic wspólnego z sytuacją przez Ciebie opisaną. Skoro pracownikowi SAMD w jakiś sposób odłączyło prąd w mieszkaniu nie koniecznie musiał wrócić odrazu. Mogła być to trochę dłuższa przerwa w dostawie prądu i w obecnych warunkach pogodowych uważam, że nie ma w tym nic dziwnego. Pisanie skargi z tego powodu jest zbędne i wystarczyło napisać do Mibawka na forum lub dc. Z tego co widzę po logach to nie odgrywał on RP od niechcenia, więc tym bardziej nie wiem skąd to stwierdzenie. Rozumiem, że po jego tajemniczym wyjściu z serwera czekałaś na niego oczekując kontynuacji RP, lecz była to rzecz niezależna od pracownika.

Każdy może być także zdenerwowany otrzymaną skargą, lecz @Mibawek następnym razem proszę o zachowanie większej kultury. Pisanie do kogoś: "twoje zdanie obchodzi tyle co twoja osoba czyli wcale bo nikim ważnym tu nie jesteś by się nad tobą pastwić." nie jest odpowiednie... Miej to na uwadze w przypadku ewentualnych kolejnych skarg na Ciebie.

Oskarżony zostaje uniewinniony, a skargę zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin