Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracowników Kompan23 i maliniarz, oskarżony przez Orzel6.


Orzel6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Orzel6
Nick osoby oskarżonej: @Kompan23, @maliniarz
Powód napisania skargi: Zabranie pojazdu spod domku. Wczoraj wychodząc z serwera pojazd jeszcze był i mam SSa. Dziś logując się na serwer zobaczyłem, że jest zabrany na PP. Po napisaniu reporta w celu ustalenia dlaczego tam trafił i w jaki sposób znalazł się na PP.  Dowiedziałem się  do Administratora @Franczesko.drip, że pojazd został zabrany spod domku   przez @Kompan23 i porzucony na stacji obok Odśnieżarek przy LV.
W jaki sposób trafił w miejsce tam gdzie został zabrany nie wiem. Mogę się tylko domyślać, ale nikogo nie złapałem za rękę.
Dowody:
https://imgur.com/a/pUicIg2
https://imgur.com/a/rk0BWPJ
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pojazd zastałem w stanie jaki jest widoczny na screenshocie -> https://imgur.com/a/3ANlU9B. Po zrobieniu ss'a przepchałem pojazd na pobocze żeby nie blokować drogi i wykonałem RP. Gdy skończyłem udałem się na parking policyjny i na tym się skończyła moja przygoda z twoim Buffalo, tyle ode mnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, coś tu kręcisz, bo zostałem poproszony żeby zabrać pojazd na stacje obok LV i tak zrobiłem, żeby tego było mało to jechałeś ze mną. Pojazd zostawiłem wraz ze swoim pasażerem i odjechałem, a to co się z nim działo później to już nie mój interes. Wygląda to tak jakbyś Ty go tam zostawił, a teraz szukał zwrotu pieniędzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Kompan23 napisał:

Witam, coś tu kręcisz, bo zostałem poproszony żeby zabrać pojazd na stacje obok LV i tak zrobiłem, żeby tego było mało to jechałeś ze mną. Pojazd zostawiłem wraz ze swoim pasażerem i odjechałem, a to co się z nim działo później to już nie mój interes. Wygląda to tak jakbyś Ty go tam zostawił, a teraz szukał zwrotu pieniędzy

Nie wiem na czyją prośbę zabrałeś mój pojazd, ale na pewno nie na moją bo mnie nie było na serwerze i to można bardzo łatwo sprawdzić w logach.
Po wyjściu z serwera dnia 16.12 o godzinie 16:09 dołączyłem dopiero dnia następnego czyli 17.12.22 o godzinie 12:58.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Kompan23 napisał:

Gracz FezuX mnie poprosił żebym odholowal Buffalo na stacje i tak zrobiłem. Na tym moja przygoda z autem się kończy. Pojazd miał zaciągnięty ręczny i nie wiem jakim cudem znalazl sie w tamtym miejscu 

Pojazd był zaparkowany pod domem prawidłowo. A Gracz którego wymieniłeś nie jest ani właścicielem auta ani domku pod którym stało Buffalo to dalej twierdzę, że nie powinno zostać zabrane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Kompan23 napisał:

Gracz mógł posiadać klucze, aczkolwiek nawet nie przyszło mi do głowy żeby to sprawdzić, najwidoczniej gracz po prostu zrobił sobie żart. Nie zmienia to faktu ze pojazd zostawiłem na stacji przy LV od strony śmieciarek i nwm jakim cudem znalazl sie w miejscu z ss pracownika 

Buffalo jest nowe i nie ma nic, a tym bardziej kluczy. Ja w żadnym swoim aucie nie posiadam dodatkowych kluczy bo nie mam potrzeby ich dodawać. Dla mnie to jest bardzo  słaby żart. Jak dla  mnie pojazd nie powinien być ruszony spod domu zwłaszcza, że nie było mnie jako właściciela auta na serwerze  i tylko ja mam dostęp do tego pojazdu. Pojazd trafił do LV bo domyślam się, że sam nie przejechał tam tylko ktoś musiał w tym pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin