Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na wot3322 - oskarżony przez maddy.krw


maddy.krw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: @wot3322
Data i godzina zdarzenia: 
02.01.2023 około 21:00
Pełen opis sytuacji: Funkcjonariusz rozpoczął za mną swój niezdarny pościg. Po chwili mojego kręcenia się po dm, znalazł mnie, ostrzelał opony, a mimo tego nie udało mu się mnie złapać. Następnie zabił mnie jakiś gracz na dm. Pościg uznałem za zakończony bo jak widać na filmie nikt mnie już nie gonił i normalnie grałem na serwerze, założyłem że zostałem poprostu wpisany na liste poszukiwanych. Niestety kiedy stałem przy kopalni nagle wytepało mnie do więzienia mimo że żaden funkcjonariusz mnie nie złapał. Jest to poprostu śmieszne, że kiedy SAPD nie udaje się kogoś złapać tepają go poprostu do więzienia bez pościgu XD. Mam nadzieję, że funkcjonariusz zostanie odpowiednio ukarany i zadośćuczyni to co zrobił.
Dowód, który to potwierdza całe zajście: 

dowod na poinformowanie o skardze

Ja, maddy.krw zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie, Police Officer III+1 wot3322 - Police Departament.

Prowadziliśmy za Tobą pościg podczas którego wjechałeś na DM, tam zostałeś celowo zabity (widział to jeden z officerów). Według zasad panujących we frakcji zostałeś osadzony w więzieniu po PID.

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że byłem osobą dowodząca na tym pościgu, to pozwolę sobie, że się wypowiem. Wjeżdżając na DM, jesteś świadomy tego, że inne osoby mogą prowadzić w twoją stronę ostrzał. Wraz z osobą, która siedziała razem ze mną w radiowozie widzieliśmy jak zostałeś zabity. Wyglądało to, jak celowe zabicie w celu uniknięcia konsekwencji. Nie jesteśmy w stanie zaufać Ci w to, że nie było to celowe zabójstwo, mimo że tak wyglądało. Zgodnie z zasadami wewnątrz frakcyjnymi zostałeś wsadzony do więzienia po PID. Z mojej strony to wszystko, poczekajmy na wypowiedź głównego zarządu. 

Pozdrawiam, Captain III Voxber

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, maddy.krw napisał:

Funkcjonariusz rozpoczął za mną swój niezdarny pościg.

Nie jesteś osobą kompetentną do oceny takich rzeczy, więc komentarze zachowaj dla siebie.

56 minut temu, maddy.krw napisał:

Po chwili mojego kręcenia się po dm, znalazł mnie, ostrzelał opony, a mimo tego nie udało mu się mnie złapać.

Co to ma do rzeczy?

57 minut temu, maddy.krw napisał:

Następnie zabił mnie jakiś gracz na dm. Pościg uznałem za zakończony bo jak widać na filmie nikt mnie już nie gonił i normalnie grałem na serwerze, założyłem że zostałem poprostu wpisany na liste poszukiwanych.

Bardzo ciekawa interpretacja stanu rzeczy... Zostałem zabity, więc na tym kończy się pościg... Otóż nie.

Możliwe, że była to umówiona osoba, która oczekiwała tam, żeby Cię zabić, może był to faktycznie randomowy Gracz - jedno jest pewne...
Nie jest to członek naszej frakcji, a zabójstwo Twojej osoby uniemożliwiło f-uszą prowadzenie dalszych czynności. Jest to równoznaczne z umieszczeniem osoby ściganej po PID.

59 minut temu, maddy.krw napisał:

Mam nadzieję, że funkcjonariusz zostanie odpowiednio ukarany i zadośćuczyni to co zrobił.

Zasmucę Cię - nie zostanie.

46 minut temu, maddy.krw napisał:

Może poprostu nie nadajesz sie do SAPD?

Ponownie - nie jesteś, nie byłeś i zapewne nie będziesz osobą, która powinna wysuwać takie wnioski.

Skargę odrzucam, żegnam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin