Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Żegnajcie :<


Hubus.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A więc tak... moja przygoda z serwerem 4life własnie dobiegła końca ze względu na otrzymanego bana.

Dziękuje Wam wszystkim za wspólne ponad 3300 godzin, w przyszłosci będę starał się o ub, lecz pewnie skończy się to tak jak do tej pory.

A teraz przejdę do podziękowania najbliższym mi osobom z którymi spędzałem najwięcej czasu na serwerze (z góry sorki jeśli o kimś zapomniałem)

@Norsek @EventiSe @Koszelus @NiezlyCwaniak @Avada. @Fuzziak @Sq0liX @MadRys.rar @Buszek. @Czarnulka<3 @M1CH4K @Calvin. @KacPusS @sQu @VeraX @Hinox @WheelMan. @StrusieKRK @MakaroniK* @Cake_ @ciacho191 @Siver @xDanielowsky.ogf @Wodnyyy @Orzel6 @Starylisu @AdekUchiha @freszz @guzek.@Globeek*@NexiiK @Specjalista @wyluzowanybartej @IwanMaster @maciek2010PL @Daxsik. @szafa. @ArsiK* @sadboy.

Trzymajcie się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin