Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[SKP] Propozycje


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Starszy Administrator

v6QuRHd.png

Witajcie!

W związku z planowaną rozbudową Stacji Kontroli Pojazdów chcielibyśmy zapytać Was (graczy), a zarazem poprosić o przesłanie Waszych pomysłów, które chcielibyście na ów stacji zobaczyć i byłyby podstawą do urozmaicenia gry.

Takie działanie pozwoli nakierować nas, co dokładniej chcielibyście zobaczyć na serwerze związanego z ów stacją. Pomysłów jest wiele, natomiast Wasze zdanie będzie dla nas kluczowe podczas doboru funkcjonalności oraz późniejszej dyskusji z ARCON.

Każdy zamieszczony tutaj pomysł będziemy analizować, a najciekawsze z nich przekażemy do ARCON. Prosiłbym jednak żeby pamiętać o realiach serwerowych i wykazać się rozsądkiem podczas przedstawiania swoich pomysłów.

Dla przykładu i drobnego zasugerowania przedstawię dwa przykładowe pomysły:
- Możliwość wymiany opony "w terenie";
- Hamownia.Propozycje proszę składać według wzoru:

Nazwa propozycji:
Opis:
Zastosowanie na serwerze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa propozycji:   Sprawdzanie Świateł
Opis:   Jeżeli system dostrzeże, że  jedna z Żarówek jest przepalona, należałoby wówczas ją wymienić
Zastosowanie na serwerze:   Myślę, że byłoby to fajne urozmaicenie na serwerze, które sprawiłoby że trzeba wymienić żarówkę na nową, bo bez wymiany żarówki - światła w aucie by nie świeciły

Edytowane przez thepresja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa propozycji: Badanie techniczne pojazdu 
OpisRaz w roku ( może i nawet częściej), każdy pojazd poruszający się po drogach San Andreas powinien posiadać aktualne badanie techniczne. Bez owego dokumentu pojazd nie może poruszać sie po lokalnych drogach, a jeżeli to zrobi powinno to skutkować surowym mandatem. 
Zastosowanie na serwerze: Dodatkowe jak i przjemne umilenie czasu dla farkcji SARA. SAPD przy kontroli będzie miało dodatkowe zadanie sprawdzenie dokumentów w sprawie badania technicznego pojazdu. Dla graczy dodatkowe umilenie rozgrywki przy przeprowadzaniu jak i kontrolowaniu na bieżąco stanu technicznego pojazdu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa propozycji: Mobilny Mechanik
Opis: Pojazd posiadający blip z tyłu umożliwiający właśnie wymianę opon ale też i naprawę pojazdu.
Zastosowanie na serwerze: Kupujesz sobie nowy piękny domek w jeszcze piękniejszej dzielnicy i musisz przewieść swoje piękne auta. Mechanik daleko a z dojazdem wiadomo jak - A to przysłowiowy "CJ" uderzy, a to stracisz panowanie nad pojazdem i trzeba robić kółko od nowa. Mobilny mechanik byłby wzywany prosto pod domek gdzie umożliwiałby naprawę aut bez konieczności robienia miliona kółek w przypadku większych kolekcji aut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa propozycji: Dolewanie oleju stan silnika
Opis: Można by było dodać dolewanie oleju do silnika , niski poziom oleju może doprowadzic do zatarcia silnika i naprawy za dużo kwotę w zależności od pojazdu , urozmaicenie dla sara 
Zastosowanie na serwerze: Więnc podjezdza sie do takiej stacij kupuje olej zależy jaki może byc tanszy ale szybciej trzeba wymienic lub drozszy i dlugo pojezdzi , otwiera maske i wlewa sie odpowiednią komendą lub robi to jakis mechanik .

Edytowane przez Oliwiereeq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa propozycji: Legalizacja butli gazowych
Opis: Kontrola stanu technicznego butli gazowych (sprawdzenie ich szczelności oraz daty ważności butli). Jeśli butla była by nieszczelna bądź data ważności była by bliska końca nie można by było wykonać przeglądu.  Taką butle należało by  zalegalizować w SKP poprzez wymianę uszczelnień lub wymianę na nową u  tunera. 
Zastosowanie na serwerze: Urozmaicenie pracy tunera, SKP oraz RP wokół auta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa propozycji: Naprawa uszkodzonych modułów 
Opis: naprawa modułów takich jak np Upy, ABS czy nitro oczywiście za nie duże pieniądze.
Zastosowanie na serwerze: dodanie odrobiny dodatkowego realizmu na serwer. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa propozycji: Sprawdzenie koloru lakieru samochodu.
Opis: Sprawdzenie RGB lakieru samochodu.
Zastosowanie na serwerze: Często ktoś kupuje auto i pyta o RGB, a tak można by było sprawdzić na SKP. Tak samo w momencie kiedy ktoś dawno lakierował pojazd i nie pamięta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa propozycji: SKP powiązane z przyjętą propozycją dotyczącą modułu 4Drive 
OpisMianowicie proponuję, aby  owy moduł się wyrabiało właśnie u was.  Korzyści jakie by to niosły byłyby takie, że bez aktualnego przeglądu korzystanie z modułu zostawałoby zablokowane. https://mta4life.pl/forums/topic/312386-serwer-moduł-4drive/ więcej informacji tutaj.
Zastosowanie na serwerze:  Większy sens korzystania z SKP 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin