Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika TiBro, oskarżony przez Mjrek.


Mjrek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wypowiem się gdyż skarga jest napisana na moją osobę. Nie było to załatwianie spraw prywatnych, gdyż biegałem z nacelowanym pistoletem. I tutaj muszę przyznać, nie wiedziałem, że nie mogę wchodzić na teren giełdy bez zgłoszenia, dopiero jeden z pracowników mi to tym powiedział. Oczywiście przyznaję się do tego, że byłem tam i biegałem po gieldzie, ale na swoją obronę dodam, że rangę posiadam zaledwie od wczoraj i dopiero się uczę. Pozdrawiam 

Edytowane przez TiBro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, TiBro napisał:

Nie było to załatwianie spraw prywatnych

Jak to nie? Widziałem Ciebie, jak biegasz z nacelowaną suszarką na pojazdy, zatrzymujesz się co jakiś czas i przechodzisz na S2?

Tłumaczyłeś się tym, że sprawdzasz, czy pojazdy są poprawnie zaparkowane, nie są uszkodzone (???).

Właśnie czegoś tutaj nie rozumiem...

Przypadkiem administracja teleportuje się do graczy i pisze o nieprawidłowym zaparkowaniu pojazdu na giełdzie - wystawionego? 

Albo to drugie co napisałeś mi na czacie - patrzysz, czy nie ma uszkodzonych pojazdów na giełdzie...

Czy czasem nie jest to tak, że po jakimś czasie auto automatycznie się despawnuje do przechowalni? Chyba, że tak tylko jest na giełdzie w Las Venturas (LV).

5 godzin temu, TiBro napisał:

rangę posiadam zaledwie od wczoraj i dopiero się uczę

Nie znasz regulaminu? Przecież jest tam napisane, że nie pracownik nie może wykonywać spraw prywatnych na służbie.

Sprawa jest moim zdaniem dziwna i czekam na decyzję członka zarządu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma zakazu wejścia na giełdę przez pracownika frakcji, ma prawo wejść i skontrolować czy żaden z pojazdów nie wymaga odholowania - Twoje dowody nie przedstawiają niczego nadzwyczajnego w tym aspekcie.

Jedyną rzeczą, do której można się przyczepić, to brak włączonych sygnałów świetlnych i za to też Adept zostaje ukarany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin