Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na I_Was_There


Pantosz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 Nick funkcjonariusza: I_Was_There
    Data i godzina zdarzenia: Około godziny 17:00 / 22.01.2023
    Pełen opis sytuacji: Jechałem pojazdem marki Patriot na kurierkę, znajdowałem się obok sprzedaży węgla, gdy zatrzymał mnie funkcjonariusz (nie I_Was_There) stwierdziłem że zrobię pościg oraz że spróbuje uciec SAPD gdy wjechałem na strefę DM zauważyłem że nic za mną nie jedzie, stwierdziłem że zajadę na Ocean Docks i spróbuje wyjechać drugą stroną. Gdy po 5 minutach od wyjechania z DM i stwierdzeniu że nic mnie nie goni stwierdziłem że odłożę Patriota na przecho i wyjdę z serwera. Gdy pojechałem na owe przecho LS żadnego funkcjonariusza nie widziałem. Odłożyłem pojazd i wyszedłem z serwera. Niemal po 20 minutach gdy wybiłem z serwera to postanowiłem wejść i zagrać gdy się zalogowałem na swoje konto okazało się że jestem w więzieniu na 2h. Moim zdaniem to jest jakieś nie porozumienie oraz proszę o jakaś rekompensatę. 
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: 
https://imgur.com/a/U6dKpkQ BYŁO 2H  

 

Ja, Pantosz zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Edytowane przez Pantosz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Detective II I_Was_There.

Zostałeś wsadzony do więzienia po PID z powodu celowego wyjścia z serwera oraz posiadanie wpisu plus mandat za pościg.


 

23 minuty temu, Pantosz napisał:

Gdy po 5 minutach od wyjechania z DM i stwierdzeniu że nic mnie nie goni stwierdziłem że odłożę Patriota na przecho i wyjdę z serwera.

Nie chcę tutaj cię oskarżać ale logi mówią same za siebie:
[2023-01-22 16:33:37] [Output] : Nakazałeś zatrzymać się graczowi Pantosz (tablice DLU 1946) notując u niego prędkość 135 km/h.
2023-01-22 16:35:40> QUIT >> Pantosz (Quit)

Niestety nie widzę tutaj tych 5 minut.


Czekam na decyzję zarządu. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin