Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Moderatorem Ksiadz_Natan


Mefju4
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Linie poziome z logiem i bez

Witam wszystkich czytelników, z tej strony Redaktor @Mefju4 z Redakcji 4Life News. Serdecznie zapraszam was do przeczytania wywiadu z Moderatorem @Ksiadz_Natan

Linie poziome z logiem i bez

f7kXdJh.png

Linie poziome z logiem i bez

M - Mefju4
K - Ksiadz_Natan

Linie poziome z logiem i bez

M: Witam, z tej strony Redaktor Mefju4 z Redakcji 4Life News. Czy jesteś chętny odpowiedzieć mi na kilka pytań?
K: Uszanowanie, moderator Ksiadz_Natan. Oczywiście odpowiem Ci na wszystkie nurtujące Cię pytania.

M: Super, więc może na początek, opowiesz coś o sobie?
K: Mam na imię Paweł i mam 18 lat, aktualnie uczęszczam do czwartej klasy technikum, mój zawód to Technik Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki. Mieszkam w małej wsi niedaleko Warszawy. Moje zainteresowania to motoryzacja stąd wybór mojej szkoły, wolny czas spędzam na grach komputerowych takich jak MTA, Rocket League, Fortnite itp.

M: Skąd dowiedziałeś się o serwerze 4Life oraz jak wyglądały twoje początki?
K: Moja przygoda rozpoczęła się pewnego wieczoru dokładnie 5 czerwca 2020 roku. Mój poprzedni komputer nie pozwalał mi na rozgrywkę w bardziej wymagające tytuły, dlatego szukałem czegoś, co podoła mój komputer. Napisałem do znajomego czy nie podesłałby mi jakiegoś linku, aby pobrać GTA SA i wtedy powiedział mi, że istnieje taka społeczność jak MTA, więc pobrałem. Zainstalowałem i dołączyłem na serwer 4life. Wiadomo, na początku nie wiedziałem co i jak, dlatego kilka godzin spędziłem na poznaniu serwera. Później na serwer zagościli z mojego polecenia @Chrzano_o, jak i @DAWCIX47. Do teraz trzymamy się razem i spędzamy miło czas na serwerze.

M: Aktualnie na swoim koncie posiadasz ponad 2400 godzin przegranych na serwerze, czy żałujesz tego czasu spędzonego na serwerze?
K: Nie, nie żałuje. Na serwerze poznałem dużo fajnych osób, z którymi miło spędzam czas. Na serwerze dołączyłem do frakcji SAPD, co daje mi dużo możliwości, a także jestem moderatorem w ekipie serwera, więc mam co robić. Sprawia mi to przyjemność i lubię to robić.

M: Skoro wspomniałeś już o frakcji SAPD, to obecnie znajdujesz się tam na randze Detective I, jak tam wyglądają twoje obowiązki?
K: Jako Patrol Division to moje obowiązki niczym się nie różnią od obowiązków innych oficerów. We frakcji należę do dywizji Investigative Staff i moje główne obowiązki to wszelakie akcje detektywistyczne związane z przeszukiwaniem aut czy też akcji narkotykowych.

Linie poziome z logiem i bez

spkuopu.png

Linie poziome z logiem i bez

M: Ciekawie, a dlaczego akurat nick Ksiadz_Natan?
K: Osobiście jestem wielkim fanem Bartosza Walaszka i jedną z jego produkcji jest Egzorcysta, Ksiądz Natan to jeden z głównych bohaterów, bardzo lubię tę postać. Najpierw widniałem z tą nazwą na Steamie, a później postanowiłem się ujednolicić i w każdej możliwej grze widnieje jako Ksiadz_Natan.

M: Czy chciałbyś nam powiedzieć, jak aktualnie wygląda twój majątek?
K: Mój majątek to głównie pojazdy, a trochę ich nagromadziłem przez te 2,4k godzin. Są tą Bullet, Elegy oraz Elegant, wszystkie wyżej wymienione pojazdy posiadają silnik 2.2 FT bez nitra, mam także Buffalo 2.0 FT i jakieś inne, trochę miej warte pojazdy o łącznej wartości około 500k. Gotówka na ten czas to 500k, łącznie daje nam to jakieś 5,5kk.

Linie poziome z logiem i bez

CCrZD4A.png

Linie poziome z logiem i bez

M: Nie widzę, żebyś obecnie pracował w jakimkolwiek biznesie, czy planujesz gdzieś kiedyś dołączyć?
K: Na tę chwilę nie, byłem kiedyś w biznesie Buildings4you, ale nie miałem czasu, aby wykonywać obowiązki biznesowe, więc odszedłem z szeregów biznesu.

M: Obecnie znajdujesz się w Ekipie Administracyjnej na stanowisku Moderatora, czy chcesz opisać, jak tam trafiłeś oraz jak wyglądają twoje codzienne obowiązki?
K: Do ekipy dostałem się tak jak każdy, nic nadzwyczajnego, otworzyli rekrutację i znowu spróbowałem swoich sił w rekrutacji, bo nie było to moje pierwsze podanie na to stanowisko. Dostałem się w rekrutacji czerwcowej, ale niestety życie prywatne zmusiło mnie do odejścia z ekipy serwera, lecz miałem pół roku powrotu na stanowisko. Po powrocie awansowałem dosyć szybko na moderatora, bo po 2 miesiącach. Moje obowiązki to głównie pomoc graczom w ich wszelakich problemach i odpowiadanie na nurtujące ich pytania. 

M: Odejdźmy może od tematu MTA, porozmawiajmy o życiu realnym, jakie masz hobby?
K: To tak jak już mówiłem wcześniej, moje główne hobby to motoryzacja, jak i rolnictwo, dlatego kształcę się w tym kierunku oraz planuje dalszą przyszłość.

M: Jaki jest twój ulubiony rodzaj muzyki? Masz jakiegoś ulubionego wykonawcę?
K: Muzyka, której głównie słucham to rap, a ulubiony wykonawca to oczywiście Kizo, fragment jego piosenki można np. zauważyć w moim tytule na forum.

M: Jeślibyś dostał 1.000.000zł w prawdziwym życiu, co jest pierwszą lepszą rzeczą, którą kupisz i dlaczego?
K: Oj ciężkie pytanie, ale myślę, że byłoby to mieszkanie w centrum Warszawy, nie tyle do mieszkania tylko jako inwestycja. Wiadomo, na nieruchomościach idzie dużo zarobić, a przez okres szkolny z wynajmu miałbym pieniądze na różne potrzeby.

M: Jakie jest twoje największe marzenie, bądź cel, do którego dążysz?
K: Takie najważniejsze jak na ten czas to chyba zdać egzaminy zawodowe i maturę, która czeka mnie za rok.

M: Myślę, że już wyczerpały mi się pytania, więc na koniec, czy chciałbyś kogoś pozdrowić?
K: Oczywiście, pozdrawiam wszystkich z ekipy serwera, jak i z frakcji SAPD, no i oczywiście wszystkich czytelników.

M: W takim razie, dziękuję Ci za poświęcony czas oraz udzielenie wywiadu.
K: Ja również dziękuję za zaproszenie i pozdrawiam serdecznie.

Linie poziome z logiem i bez

hinUA6C.png

Linie poziome z logiem i bez

1NYKT96.png

Autoryzował: @Polixon

Linie poziome z logiem i bez

Edytowane przez Polixon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin