Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika _FOXEK_, oskarżony przez Verloz.


Verloz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Twój nick: Verloz
Nick osoby oskarżonej: _FOXEK_ 
Powód napisania skargi: Piszę iż ponieważ kłóciłem się z ziomkiem na środku drogi chwilę postałem jednak potem stanął mi przed maską a przed tym pan laweciarz niby mnie ostrzegał no ale nie chciałem jechać z powodu stojącej przede mną osoby przez co pan laweciarz zabrał mi pojazd w którym sie znajdowałem i schował na parking policyjny za pojazd utrudniający ruch.
Dowody: https://imgur.com/a/WbWU9Mq

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, a więc tak, sytuacja wyglądała następująco, jechałem sobie normalnie drogą, gdy nagle na mojej drodze pojawiły się 2 auta które sobie stały i utrudniały ruch, napisałem wtedy do gracza z pierwszego pojazdu aby zjechał na pobocze, w tamtym momencie tamten gracz zjechał sobie na pobocze, ale był 2 gracz czyli Verloz do którego również około 3 razy pisałem aby zjechał na pobocze i nie utrudniał ruchu na co gracz odpisał mi, że nie, nie zjedzie, dlatego w tym momencie postanowiłem graczowi pomóc, założyłem blokadę, po czym odcholowałem pojazd na parking policyjny. Na dole wysyłam logi itd. Na ss widać, że nikt tobie drogi nie blokował, tylko stali sobie na poboczu. 

Tutaj wysyłam zdjęcie na którym widać, iż pisałem graczowi aby zjechał na pobocze, ale ten tego nie chciał zrobić - https://imgur.com/a/V9dsair

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie sprawą powinna zająć się Administracja, a nie Ty. Odholowanie pojazdu w tym przypadku było niezasadne, proszę więc o zwrot (dla gracza Verloz) kosztów wyjęcia pojazdu z parkingu policyjnego i zamieszczenie potwierdzenia przelewu poniżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin