Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Supportem Sheeker


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Linie poziome z logiem i bez

Witam wszystkich czytelników, z tej strony Redaktor @Exp0.Redakcji 4Life News. Zapraszam was do przeczytania wywiadu z Supporterem @Sheeker

Linie poziome z logiem i bez

sAnwkDV.gif

Linie poziome z logiem i bez

E - Exp0.
S - Sheeker

Linie poziome z logiem i bez

E - Witam, z tej strony Exp0. Redaktor z Redakcji 4life News. Byłbyś chętny udzielić odpowiedzi na kilka pytań?
S - Hej, jasne.

E - To na początek opowiesz coś o sobie?
S - Nazywam się Konrad, pochodzę z województwa podkarpackiego, rocznikowo mam 19 lat. Chodzę już 4 rok do technikum na profil Informatyka. Odbiegając od tematu szkoły,  interesuje się motoryzacją, informatyką i piłką nożną. W wolnych chwilach staram się spędzać jak najwięcej czasu z przyjaciółmi i rodziną. Jestem osobą, która nie lubi konfliktów, a niestety przez 7 lat gry trochę się ich nazbierało. Największą cechę, którą sobie cenie jest szczerość.

E - Odnośnie tego pytania, twoje oceny należą do tych lepszych czy gorszych?
S - W szkole moje oceny raczej są jedne z tych "lepszych" z klasy. Teraz nie mam już przedmiotów typu Biologia, Chemia itp. to jest o wiele lżej. Nigdy nie miałem problemu z nauką, a większość materiału zapamiętywałem z lekcji.

E - Masz już jakieś plany na przyszłość?
S - Raczej staram się nie odbiegać daleko w przyszłość, ale na pewno nie wiąże jej ze szkołą, do której chodzę. Najprawdopodobniejszym scenariuszem jest wyjazd za granice i praca na jakimś magazynie.

E - Masz jakiś swój ulubiony gatunek muzyczny? Jeśli tak to jaki?
S - Szczerze to najczęściej słucham popu, ale to przez to, że często jeżdżę samochodem, a tam w radiu przeważa ten gatunek muzyczny. W domu na spotify słucham raczej "daily mixów" i są tam najróżniejsze gatunku muzyczne. Nie mam jakiegoś ulubionego, ale także nic mnie jakoś nie "odpycha".

E - Oglądasz filmy bądź seriale, jeżeli tak masz jakiś ulubione tytuły?
S - Z filmów to najbardziej lubię oglądać filmy biograficzne. Seriali zbytnio nie oglądam, głównie z braku czasu (bo jednak oglądnąć cały sezon to trochę schodzi).

E - A więc przejdźmy do pytań głównie związanych z życiem wirtualnym. Grasz w jakieś inne tytuły  oprócz MTA?
S - Z innych gier najczęściej gram w League Of Legends, Euro Truck Simulator 2 i ostatnio do tego grona dołączył Fortnite. Zdarza się też zagrać ze znajomymi np. w kalambury czy billard.

E - Skąd się dowiedziałeś o serwerze 4Life? Jakie były twoje początki na nim
S - Serwer pokazał mi mój brat, którego z tego miejsca pozdrawiam @janekbonk@onet.pl. Moje początki to głównie zarobek na magazynie, który znajdował się w BM, byłem wtedy takim typowym "cj" i nie wiedziałem, co z czym się je.

E - Ile masz przegranych godzin na serwerze? Co udało Ci się osiągnąć przez tyle czasu?
S - Na serwerze mam przegrane ponad 4200h. Nie jest to jakoś dużo jak na 7 rok rozgrywki, ale uzbierała się nawet fajna liczba. Przez ten czas osiągnąłem zadowalający mnie majątek, zarząd w biznesie oraz poznałem masę fajnych osób. Swego czasu miałem swój rozdział z frakcją TSA, gdzie doszedłem do uprawnień FAST TAXI.

E - Jaki masz majątek na obecną chwilę?
S - Na obecną chwilę swój majątek szacuje na około 15kk. W skład wchodzi kilka pojazdów oraz nieruchomość.

E - Jakie pojazdy aktualnie posiadasz?
S - Z droższych pojazdów jest to Infernus elektryczny 2.2 PFT, Euros 2.2 PFT oraz Vincent PFT na lampie. Oprócz tego posiadam masę innych pojazdów, które dostałem w prezentach.

E - Kolejne pytanie. Skąd się wziął pomysł na twój nick?
S - Nie ma z tym jakiejś dłuższej historii. Spodobał mi się ten nick "wizualnie" i tak występuje do dziś.

E - Posiadasz jakiś cel bądź może nawet cele na serwerze?
S - Obecnie moim głównym celem jest awansować jak najwyżej w administracji. Cele stricte jako "gracz" nie grają u mnie już żadnej roli typu: majątek, kolekcja etc. Na serwerze skończyłem już rozgrywkę jako "gracz" i w 100% poświęcam się randze, bo sprawia mi to przyjemność.

E - Przejdźmy może teraz do spraw biznesu, należysz obecnie do Redkacji 4Life News, jesteś na randze Naczelny Redaktor, opowiesz coś o tym biznesie? 
S - W biznesie jestem już dość długo, ponieważ znajduje się w nim od 29 marca 2021 roku. Przez ten czas miałem jedno odejście na około 2 miesiące. Podobają mi się moje obowiązki i swoją "pracę" wykonuję z przyjemnością, co jest najważniejsze. Polecam ten biznes każdemu, szczerze to nie ma jakiś większych wymogów. Dodatkowo można wykazać się kreatywnością w artykułach i podszkolić ortografię/interpunkcje co też przyda się np. w szkole.

E - Jakie są w nim twoje obowiązki?
S - Głównym moim obowiązkiem jest pilnowanie redaktorów w grze, jak i na Discord'zie. Do tego chodzi również autoryzacja, czyli sprawdzanie i poprawianie materiałów, pisanych przez innych redaktorów. Sprawdzam również wnioski o urlopy, odejścia czy powroty.

E - Zmieniłbyś coś w biznesie na ten moment?
S - Myślę, że w biznesie na bieżąco zachodzą zmiany. Jeżeli ktoś z zarządu ma jakiś pomysł, to wspólnie go obgadujemy, zwracamy uwagę na plusy i minusy wprowadzenia takiej rzeczy, ewentualne zmiany w jego funkcjonowaniu i jak wszystko nam odpowiada, to wprowadzamy. Raczej na ten moment nie ma rzeczy, którą bym zmienił, a jak mi coś fajnego przyjdzie do głowy, to pewnie szybko zostanie wprowadzone.

E - Poleciłbyś śmiało ten biznes czytelnikom?
S - Myślę, że tak, ponieważ można z niego nabyć/rozwinąć umiejętności, które przydadzą się w dalszym życiu.

Linie poziome z logiem i bez

gOW4hh0.png

Linie poziome z logiem i bez

E - Chciałbyś wstąpić do jakiejś frakcji?
S - Najbardziej prawdopodobne jest, że wrócę do frakcji TSA podczas wakacji, gdy będę miał więcej czasu. Żadna inna frakcja na ten moment mnie nie interesuje.

E - Dlaczego akurat frakcja TSA?
S - Przede wszystkim pasują mi czynności, które są tam wykonywane - Jazda pojazdem, mało/brak RP. Za "moich czasów" we frakcji również była przyjemna atmosfera i zawsze było z kim pogadać na kanałach frakcyjnych.

E - Jesteś w organizacji, Poena Capits opowiesz coś o niej?
 - Organizacja założona w 2020r. miała już chyba wszystkie "etapy". Od początkowych, przechodząc do "masówki", aż do teraz gdzie jest organizacją dla znajomych. Osobiście najbardziej podoba mi się obecnie. Jest u nas 16 osób, którym ufam i tworzymy zgraną ekipę. Jestem jej drugim liderem.

E - Należysz do ekipy serwera, jesteś obecnie na randze supportera, opowiesz coś o obowiązkach na randze?
S -Należę do ekipy serwera już rok (z przerwą 3 miesiące). Obowiązkiem na randze jest wyrabianie norm reportów oraz rozpatrywanie swoich apelacji. Z racji, iż jestem trochę bardziej "ambitny" i praca w ekipie sprawia mi przyjemność, to oprócz obowiązków "narzuconych" z góry podejmuje się także innych rzeczy, które nie są obowiązkowe. Między innymi pomagam z banami, transakcjami (co widać w liście kar), czy obliczam majątki graczy.

E - Czy zmieniłbyś coś na serwerze?
S - Jest bardzo dużo rzeczy, które bym zmienił. Najwięcej rzeczy dotyczy czynności związanych z administracją, tj. określone pozwolenia, działania, etc., więc nie mogę się zbytnio o tym rozpisywać.

E - Oddalmy się od życia wirtualnego. Gdybyś miał zafundowane wakacje, które miejsce na Ziemi byś wybrał?
S - Już kilka razy byłem w Grecji i tak mi się spodobało, że dalej wybrałbym ten kierunek. W mojej opinii jest to naprawdę godny polecenia kierunek na wakacje, dodatkowo nie jest tak daleko, co dla niektórych jest również plusem, a klimat jest bardzo ciepły.

E - Co byś zrobił, jakbyś otrzymał 1 milion złotych?
S - Pierwszą myślą jest inwestycja i właśnie myślę, że pieniądze bym w coś zainwestował. Teraz trudno jest mi powiedzieć w co, ponieważ nie śledzę tego "rynku", ale myślę, że bym coś interesującego znalazł.

E - Właściwie to było moje ostatnie pytanie. Chciałbyś kogoś pozdrowić?
S - Pozdrawiam wszystkich, którzy czytają ten wywiad.

Linie poziome z logiem i bez

4nRHgCm.png

Autoryzował: @Polixon

Linie poziome z logiem i bez

Edytowane przez Polixon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin