Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Wniosek o zdjęcie z czarnej listy KSF - flvgx


flvgx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Komisje Spraw Frakcyjnych serwera 4Life

Dnia 19.12.2020 zostałem umieszczony na czarnej liście KSF za rozpowszechnienie haseł do kanałów prywatnych na mumble frakcji SAMD.

Dzisiejszego dnia, 02.02.2023 podejmuję kolejną próbę apelowania od czarnej listy.

W okresie dostania czarnej listy Komisji Spraw Frakcyjnych otrzymałem również bana (perma) na serwerze z powodem szkodnik. Nie ukrywam, w tamtym okresie jedyne co robiłem na serwerze to odwalałem lub utrudniałem innym rozgrywkę, np. właśnie akcja z rozpowszechnieniem haseł do kanałów SAMD. Wróciłem na serwer 11.10.2022 i abym mógł dodać więcej przyjemności z rozgrywki na serwerze chciałbym dołączyć do jakiejś frakcji i móc mile spędzić czas. Chciałbym przeprosić cały ówczesny zarząd SAMD, którym utrudniłem pracę jak i pracowników, do których wtedy dołączyłem z kolegami na kanał. Zostałem poinformowany, żeby złożyć wniosek za 3 miesiące, więc mam nadzieje, że tym razem zostane zdjęty z czarnej listy. Mogę obiecać, że taka sytuacja się nie powtórzy i jedyne co mogę, to liczyć na szansę od Zarządu Komisji Spraw Frakcyjnych. 
                                                 
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     Pozdrawiam, flvgx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Starszy Administrator

Jak widać, nie postarałeś się za bardzo, kopiując poprzedni wniosek z ewentualną małą edycją. Dopiero co wróciłeś na serwer, jeśli dalej będziesz zachowywał się poprawnie i grał, jak należy,  co najważniejsze - nie złamiesz warunku unbana, to pomyślimy, czy jakiekolwiek dawanie ci szansy ma sens.

 

Decyzją Komisji Spraw Frakcyjnych wniosek zostaje odrzucony.

Edytowane przez Kubula
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin