Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Prosba o odbanowanie Neon zbanowany przez BarteckY


Neon.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z mumble: NeonPowód zbanowania: Obraza Graczy i supporterów ( jakos tak )IP internetu, na który został nałożony ban: Na pw podamNick admina banującego: BarteckYOpis bana: Wiec tak Baker , DIKEJ , Cola zaczeli grać w csa.Ja z nimi siedzialem na kanale chciałem z nimi wbiłem na pokój baker kazal dikejowi zeby mnie wurzucil.No to mnie wyrzucił a ja łatwo się denerwuje no i powiedzialem do niego co za Frajer i cos jeszcze ale nie pamietam bylo tu juz troche pózno.A ja specialnie czekalem by z nimi zagrac no i mnie wyrzucili no i przepraszam ale ja sie zdenerwowalem bo gramy razem od dluszego czasu a on mnie wyrzuca -,-Coś od siebie: Przepraszam ze cie nazwalem frajerem ale mnie zdenerwowalo to.Masz prawo być na mnie obrazony jeszcze raz przepraszam i czekam na odbanowanie mnie na mumble

Pozdrawiam NeoneG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez punktów proszę :D / IP internetu nie zmienia się od tak chyba, że zrobisz to programem. Sprawdź swoje IP na speedtest.pl w zakładce moje IP! Pomoże :D

 

 

Aha, tylko że co 24 Godziny mi się IP zmienia i żadnych programów nie używam, nie wiem po co się wypowiadasz jak nie wiesz,

 

[stwierdziłem fakty nie chcę punktów :X]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin