Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[POGLĄDOWO] Kolekcja elitarnego Wiktora [[ Long 2.2, Zr-350 2.2 Nitro, Cheetah 2.2, Elegy 2.0, Faggio 1.6 Lampa


Wiktor_1337
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model:  Zr-350
ID: 58323
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: a jo wiem
Dodatki: atrapa nitro (1008), stereo, felgi (1076), wydech (1020), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł nitro, moduł ABS, przyciemnienie szyb (20%)
Cena:  offki 
Coś od siebie:  Mazdunia, pierwszy powazny projekt.. 240/275 vmax na duzej butli, lampa lipton
 


Model: FBI Rancher
ID: 77932
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: a jo wiem
Dodatki:hydraulika, stereo, felgi (1025), moduł UP1, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (NAPIESKA), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł ABS, przyciemnienie szyb (20%)
Cena: offki
Coś od siebie:  Zaraz po sandkingu król terenu, nima atrapy i nitra. na lampie ice
 


Model: Cheetah
ID: 69505
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: a jo wiem
Dodatki: atrapa nitro (1008), stereo, felgi (1080), wydech (1019), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (o mg1337), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł ABS, przyciemnienie szyb (20%)
Cena:  offki
Coś od siebie:  Czitos fajnie skreca dobry vmax  bedzie nitro. Lampa morska zielen [ chyba xD ]
 


Model: Elegy
ID: 87883
Pojemność silnika: 2.0
Przebieg pojazdu: a jo wiem
Dodatki: atrapa nitro (1008), felgi (1073), wydech (1034), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (WISNIUWA), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), wykrywacz fotoradarów, radio CB, przyciemnienie szyb (20%)
Cena:  offki
Coś od siebie:  Grzech jezdzic prosto ta bestia, motur 2.0 [ podobno najlepszy do driftu ] moze bedzie 2.2 kiedys. Lampa zlocista
 


Model:  faggio
ID: 99436
Pojemność silnika: 1.6
Przebieg pojazdu:  a jo wiem
Dodatki: stereo, tablica rejestracyjna ( FAGGIO ), niestandardowe lampy (███), radio CB
Cena: offki
Coś od siebie:  No skuter kupilem jakies 30 min temu od @Foka.. Podjechalem pod remize to ogonic sie nie moglem taka maszyna! lampa lipton
SS’y: 

Spoiler

Zwg1Loc.png

ibVX6j0.png

Fej9edb.png

rYhDOL7.png

URyTXsW.png

Spoiler

Żadne z tych aut nie jest na sprzedaż, wystawiam czysto poglądowo, by oszacować ich wartość!

 

Edytowane przez Wiktor_1337
piwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin