Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika xEasyy_, oskarżony przez drimszu


drimszu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: drimszu
Nick osoby oskarżonej:  xEasyy_
Powód napisania skargi: Brak reakcji na przyjęte zgłoszenie
Dowody: Wysłałem zgłoszenie do frakcji w związku z porzuconym autem na mojej posesji. Zostało ono przyjęte przez oskarżonego, lecz nie doczekało się realizacji. Po odczekaniu chwili, w której myślałem, że może pracownik przyjedzie na miejsce zdarzenia, próbowałem do niego napisać w wiadomości prywatnej, ale miał je wyłączone. Gdy napisałem report o „pm on”, to gracz nagle wyszedł z serwera i już się nie pojawił. Poniżej logi:

[2023-02-11 20:39:30] [Output] : *  Twoje zlecenie zostało przyjęte przez pracownika xEasyy_.

[2023-02-11 20:53:27] [Output] : ✪ Administratorka Lisa_ przyjęła Twoje zgłoszenie na xEasyy_.
[2023-02-11 20:53:34] [Output] : << Lisa_ [365]: Wyszedł
 

Edytowane przez drimszu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Sprawa wyglądała następująco. Po przyjęciu zlecenia dostałem crasha. Po powrocie na serwer napisałem reporta i tp pojazdu na bazę. Zapomniałem o twoim zleceniu no i zapomniałem napisać czy mógł byś wysłać GPS jeszcze raz. Fakt wiadomości prywatne miałem wyłączone. Niestety później musiałem już kończyć. Pozostaje mi tylko przeprosić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin