Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika M1CH4K oskarżony przez beciarz


bartlomiej.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: beciarz 
Nick osoby oskarżonej: @M1CH4K
Powód napisania skargi: Kolega siedział sobie w aucie na chodniku przy gieldzie w LV do 250k , na miejscu gdzie nie wolno parkować , kolega na chwilę się zatrzymał po czym pan @M1CH4K wziął i bez poinformowania żadnego wziął i założył blokadę na koło samochodu , po czym kłócił się ze mną oraz z innymi graczami m.in @AreYou który jest świadkiem tego , że jak nie znamy taryfikatora to że nie mamy się odzywać , sam support prosił go później o kulturę również 
Dowody: ( dowód poinfmormowania o skardze również jest , gracz jeszcze pisał tzw zaczepki )

https://imgur.com/a/wemaDpf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

 

15 godzin temu, beciarz napisał:

kolega na chwilę się zatrzymał po czym pan @M1CH4K wziął i bez poinformowania żadnego wziął i założył blokadę na koło samochodu

Ta chwila trwała ponad pół minuty,więc dla mnie to już jest trochę więcej niż chwila oraz też nie mam obowiązku informowania was o tym że źle parkujecie, znaki  jak byk stoją przy drodze. 

 

15 godzin temu, beciarz napisał:

po czym kłócił się ze mną oraz z innymi graczami

ja wam tłumaczyłem że ten znak unieważnia pewnie punkty taryfikatora odnośnie zabrania pojazdu źle zaparkowanego/porzuconego. Dodam to że sam się ze mną kłóciłeś że niby nie mogę zabrać auta bo gracz był w środku , a owszem mogłem. Jeszcze przezywałeś mnie podczas tego oraz rzucałeś przekleństwami  i w dodatku napisałeś że byłeś w sara ( możliwe ) to powinieneś pamiętać pewnie zasady jakie we frakcji obowiązują odnośnie holowania pojazdów.Następnie zrobiło się zbiorowisko wokół nas ( które było zbędne ).

 

15 godzin temu, beciarz napisał:

że jak nie znamy taryfikatora to że nie mamy się odzywać

Ja tylko napisałem ( Nieznajomość taryfikatora nie zwalnia was z jego przestrzegania) taka prawda , oraz znaków drogowych które są na serwerze 

 

15 godzin temu, beciarz napisał:

sam support prosił go później o kulturę również

Był na miejscu Support @Magik_4.Ode mnie nie padło żadne obraźliwe słowo ani wulgaryzm do nikogo kto był na miejscu podczas wykonywania moich obowiązków. Tłumaczyłem wam co i jak czemu auto jest zabrane,ale bez skutku wy dalej swoje że nie mogę bo gracz jest w środku, mów do słupa a słup jak pupa, i jak tu tłumaczyć, i no w pewnym momencie już zaczęliście grać mi na nerwach ( nie padło żadne niecenzuralne słowo )  i no support poprosił o uspokojenie się i to zostało uczynione, nie zamierzałem się z wami już tam bawić tylko wciągnąłem pojazd i pojechałem na parking policyjny oddać pojazd.Dodam że mam nagraną całą akcje z tego wydarzenia jakby zarząd chciał to udostępnię. Tyle ode mnie Dziękuję bardzo 

Edytowane przez M1CH4K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, M1CH4K napisał:

 

 

Był na miejscu Support @Magik_4.Ode mnie nie padło żadne obraźliwe słowo ani wulgaryzm do nikogo kto był na miejscu podczas wykonywania moich obowiązków. Tłumaczyłem wam co i jak czemu auto jest zabrane,ale bez skutku wy dalej swoje że nie mogę bo gracz jest w środku, mów do słupa a słup jak pupa, i jak tu tłumaczyć, i no w pewnym momencie już zaczęliście grać mi na nerwach i no support poprosił o uspokojenie się i to zostało uczynione, nie zamierzałem się z wami już tam bawić tylko wciągnąłem pojazd i pojechałem na parking policyjny oddać pojazd.Dodam że mam nagrane całą akcje z tego wydarzenia jakby zarząd chciał to udostępnię. Tyle ode mnie Dziękuję bardzo 

dostałeś ostrzeżenie od chyba Sheekera bodajże , napisał ci że również masz przystopować z slownictwem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin