Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Sesje pojazdów na zamówienie~D@r3k


DareK.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema
 
Postanowiłem zacząć robić sesje waszym autkom xd 
Jedyny wymóg to pozostawienie pojazdu na jakimś parkingu lub byle gdzie(tylko nie przechowywalnia oraz parking policyjny)

Na potrzeby zdjęć załatwiam gleby do KAŻDEGO auta na czas fotografowania.
Przykłady:

UhRyVL4.jpg
dZCyRbP.jpg

DPDMrNA.jpg

 


 
Wzór!
 

 

ID pojazdu:

Marka pojazdu:

Czy na waszym "obrazku" mam dać wasz nick: TAK/NIE

Wynagrodzenie[nie obowiązkowe, aczkolwiek wiedz że bardziej będę się starał jeśli dasz :>]

Zezwalam na wykorzystanie mojego pojazdu do zdjęć(mogę wsiąść do pojazdu suszarką oraz ustawić go do zdjęć)[Podpis]:

 
 
Czekam na zamówienia! ^>^

Edytowane przez D@r3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ID pojazdu: TSA 2


Marka pojazdu: Cabbie :3


Czy na waszym "obrazku" mam dać wasz nick: TAK/NIE Mozesz, lecz nie musisz.


Wynagrodzenie[nie obowiązkowe, aczkolwiek wiedz że bardziej będę się starał jeśli dasz :>] Dam ci 100, ok? :D


Zezwalam na wykorzystanie mojego pojazdu do zdjęć(mogę wsiąść do pojazdu suszarką oraz ustawić go do zdjęć)[Podpis]: Ja daje ci zgode, lecz jesli cos sie zniszczy to fix potrzebny :D


 


W tym przypadku musimy umówić się na serwerze bo raczej nie mogę wejść to pojazdu służbowego ;-;//D@r


Edytowane przez D@r3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ID pojazdu:2572


Marka pojazdu:Sultan


Czy na waszym "obrazku" mam dać wasz nick:Tak


Wynagrodzenie[nie obowiązkowe, aczkolwiek wiedz że bardziej będę się starał jeśli dasz :>]:1k


Zezwalam na wykorzystanie mojego pojazdu do zdjęć(mogę wsiąść do pojazdu suszarką oraz ustawić go do zdjęć)[Podpis]:KubaT


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ID pojazdu: 13692

Marka pojazdu: Buffalo Sport

Czy na waszym "obrazku" mam dać wasz nick: TAK

Wynagrodzenie[nie obowiązkowe, aczkolwiek wiedz że bardziej będę się starał jeśli dasz :>]: Niespodzianka

Zezwalam na wykorzystanie mojego pojazdu do zdjęć(mogę wsiąść do pojazdu suszarką oraz ustawić go do zdjęć)[Podpis]: .Dominik.

 

 

 

PS. Jak się postarasz zapłacę dużo :)

Edytowane przez .Dominik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ID pojazdu: 4618

Marka pojazdu: Jester

Czy na waszym "obrazku" mam dać wasz nick: Tak

Wynagrodzenie: Na początek 1k jak będzie pięknie to coś dopłacę ; p

Zezwalam na wykorzystanie mojego pojazdu do zdjęć(mogę wsiąść do pojazdu suszarką oraz ustawić go do zdjęć)[Podpis]: MacieG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin