Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

2 fcrki na lampie


filwww
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, filwww napisał:

Oferty, a z ciekawości to po co zostawiasz 4funa pod postem a później chcesz kupić xd rozumiem ze stalkeq bo on się pogodzić z prawdą nie umie ale że ty?

Bo pod każdym tematem zawyższasz ceny wszystkiego co chcesz sprzedać ja rozumiem że próbujesz handlować tymi pojazdami ale nikt Ci nie będzie przepłacał 

104507 100k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Stalkeq napisał:

Bo pod każdym tematem zawyższasz ceny wszystkiego co chcesz sprzedać ja rozumiem że próbujesz handlować tymi pojazdami ale nikt Ci nie będzie przepłacał 

104507 100k

Dobra to podaj mi tutaj jeden post w którym zawyzylem cene takiej której nikt mi nie da. 

I tu właśnie widze twoją inteligencję z oferta 100k za fcr na lampie tak samo jak z uranuskiem cisnąłeś ze mnie beke na forum i w grze że jak mi za uranusa 1.6 na lampie up3 szybach20% i wizu zaoferowałes 180k to powiedziałem "DALEJ" + było to przed jego powrotem do salonu gdy czysty chodził po 110k po czym ty po powrocie do salonu nie chciałeś sprzedać za 80k tylko więcej.. więc jedyną osobą która nie umie pogodzić się z prawdą i zaniża ceny innych oraz zawyża swoje jesteś ty, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, filwww napisał:

Dobra to podaj mi tutaj jeden post w którym zawyzylem cene takiej której nikt mi nie da. 

I tu właśnie widze twoją inteligencję z oferta 100k za fcr na lampie tak samo jak z uranuskiem cisnąłeś ze mnie beke na forum i w grze że jak mi za uranusa 1.6 na lampie up3 szybach20% i wizu zaoferowałes 180k to powiedziałem "DALEJ" + było to przed jego powrotem do salonu gdy czysty chodził po 110k po czym ty po powrocie do salonu nie chciałeś sprzedać za 80k tylko więcej.. więc jedyną osobą która nie umie pogodzić się z prawdą i zaniża ceny innych oraz zawyża swoje jesteś ty, pozdro

Aaa no faktycznie widze tutaj kluczyk ma dodatkowy napisałeś z dużej litery ta fcr, również się powstrzymam i poczekam na kt ;)

Edytowane przez Stalkeq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, piwoHEHE napisał:

missclick, czekam na kt

No to tak, za szmaragdowa miałem 2x oferty 200k 1x @Pamefloxei raz w gierce mogę znaleźć nick w logach, a za niebieską miałem offke 220k od Kubasztulo lub coś w tym stylu także myślę że KT za 1x  to 230k do nego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Stalkeq napisał:

Aaa no faktycznie widze tutaj kluczyk ma dodatkowy napisałeś z dużej litery ta fcr, również się powstrzymam i poczekam na kt ;)

Co ma dodatkowy kluczyk do mojego pytania, skoro chce ci się na  każdy mój post/odpowiedź tak reagować i masz uzasadnienie które napisałeś na górze to myślę że chce ci się również podać przynajmniej jeden przykład zawyżania, Kt na górze pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin