Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na |Diesel|


NaZzz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: NaZi
Nick osoby oskarżonej: |Diesel|
Powód napisania skargi: Wyjechalem sobie z mechanika i musialem na minute pojsc afk. Stanąłem sobie na boku(przy scianie budynku mechanika) zeby nie przeszkadzac nikomu i wyszedlem z auta zeby sie nie uszkodzilo jak ktos w nie uderzy i stanąłem na dachu. Jak wrocilem i kliknalem zeby moja postac weszla do pojazdu, zobaczylem ze Pracownik SARA zaklada mi blokade na kolo i pisze zebym nie utrudnial. Mimo tego że stałem na dachu mojego pojazdu i poinformowalem pracownika ze jest to moj pojazd, ten stwierdzil ze jest to pojazd porzucony, zabral go na lawete i odjechal. 
Dowody: Sam oskarżoby na chacie przyznal ze stalem na dachu pojazdu

 ⊚ Zaciągnięto hamulec ręczny
 ⊚ Uruchomiono silnik pojazdu
 ⊚ Spuszczono hamulec ręczny
 ⊚ Zgaszono silnik pojazdu
 ⊚ Zaciągnięto hamulec ręczny
 ⊚ Wyłączono światła mijania
|Diesel| [35]: NaZi
|Diesel| [35]: zejdź z pojazdu
NaZi [45]: tp moje
NaZi [45]: xd
|Diesel| [35]: wiem
 ⊚ Uruchomiono silnik pojazdu
|Diesel| [35]: opuść pojazd
NaZi [45]: o nieee
|Diesel| [35]: nie utrudniaj
NaZi [45]: nie mozna tu
NaZi [45]: stac czy co
|Diesel| [35]: stać owszem mozna
|Diesel| [35]: ale jak jesteś w pojeździe
NaZi [45]: bylem obok
NaZi [45]: XD
|Diesel| [35]: tak to jest nieprawidłowo zaparkowany
NaZi [45]: aha
NaZi [45]: no to niezle

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, z tej strony Pracownik |Diesel|

Jako iż ja jestem oskarżony wypowiem się w tej sprawie, 

Odholowałem auto z powodu zaparkowania w miejscu do tego nie przeznaczonym co widać  na ss

https://imgur.com/a/TgTpBKd

● Do 3 minut od czasu ostatniego użycia pojazdu, pracownik ma obowiązek rozejrzeć się za ostatnim kierowcą lub właścicielem pojazdu na odległość "renderingu nicków", zaznaczając że pracownik ma się znajdować centralnie obok pojazdu, który kwalifikuje się do odholowania. W przypadku gdy ostatni kierowca znajduje się w zasięgu renderingu, pracownik ma obowiązek upomnieć daną osobę oraz poprosić ją o przeparkowanie pojazdu w odpowiednie miejsce. W przypadku gdy upomnienie nie poskutkuje, pracownik ma obowiązek wykonać screen dowodowy, a następnie odholować pojazd.

● Po czasie 3 minut od ostatniego użycia pracownik nie ma obowiązku rozglądać się za ostatnim kierowcą i może pojazd odholować, nawet gdy ta osoba jest w pobliżu.

jak widać na ss auto stało 3 minuty więc nie wiem w czym problem.

Dodam jeszcze że support @kondziolektepnął się do mnie, ja mu wysłałem ss'a i stwierdził że auto zostało odholowanie poprawnie.

Odemnie to wszystko, czekam na dalszy rozwój sprawy.

Edytowane przez |Diesel|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin