Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Prośba o UB na Mumble: KryptoN07 zbanowany przez kalahim / bs


Waclaw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z mumble KryptoN07
Powód zbanowania: Udostepnianie danych osobowych ( dokładnie nie znam powodu )
IP internetu, na który został nałożony ban: PW podam.

Nick admina banującego: kalahim
Opis bana: Zaczeło się od tego, że Baker chciał przejść do SAPD, więc jak koledzy, chciałem też przejść, więc wszedlem na fb, zaczolem szukać w znajomych (kogoś) czosnka, sa  podobni, więc znalazłem Czosnka na FB, (zobaczyłem nazwisko) więc zaczołem szukać podobnego zdjecia / nazwiska, znalazlem, napisałem do Niego, zaczoł sie pytać skad mam jego 'dane' powiedziałem że znalazłem  napisał tak: ||Czosnek nie ma nic innego z nazwiskiem Nawijaj kto ci to podal A 3 

Sprawa jest rozpoczęta na FB a nie w grze ani na mumblu, nie wiem dlaczego zostalem zbanowany na Mumble... I jeszcze coś   |Więc zostałem zbanowany tak sobie i do tego nie słuszenie, proszę o Wypowiedż Administracji RCON oraz Administratorów.

Coś od siebie: prosze o Ub + Sprawa z FB nie rozwiązuje się na mumblu, Nadużywanie rangi.

Edytowane przez KryptoN07
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal mu nie wierze bo dalej sa 3 inne wersje. Ze ktos mu powiedział albo ze gdzies uslyszal oraz sam sb gdzies znalaz.

 

 

Daj mu kalahim UB a teraz moje takie pytanko

 

 

Jakim ty kur** prawem udostepniasz prywatne konersacje ze mna bez mojej zgody co??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin