Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Patrick.Bateman, Hammurabi - oskarżony przez Sztasiekk


Sztasiekk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżającego: Sztasiekk
Nick oskarżonego: Patrick.Bateman oraz jego pełnoprawny pożal sie boże opiekun 
Hammurabi
Data zdarzenia: 02.03.2023
Powód skargi: Bezpodstawne 0RP, niedopilnowanie członka akademii podczas gdy prowadził swoje nieudolne czynności
Opis zdarzenia: Zrobiłem RP z zamysłem odegrania zatrucia alkocholowego - wysoki puls oraz saturacja od tego zacząłem, jednakże zaraz po zauważeniu na chacie wiadomości o pulsie wynoszącym 167 uderzeń na minute członek waszej akademii wystawił mi przysłowiowe "0rp" twierdząc, że taki puls "rozsadził by mnie od środka". Każda osoba z chociażby dostępem do internetu jest w stanie zweryfikować że coś takiego nie miałoby miejsca, w końcu przy częstoskurcach widywane jest ciśnienie i po 200 a ci ludzie nie pękają jak balony cowięcej! żyją potem normalnie bez dziury po wybuchu. 
Dowody:


 

Spoiler

* jakie urazy wykrył ratownik? (Patrick.Bateman)
Sztasiekk [286]: (( No dobrze, to od nowa))
Patrick.Bateman [357]: (( no bo odmrożenia to urazy))
* Odmrożone ręce oraz nogi (Sztasiekk)
* Patrick.Bateman sprawdza stan odmrożeń
* jaki stopień (Patrick.Bateman)
* Patrick.Bateman wyciaga folie NRC
* Patrick.Bateman przykrywa poszkodowanego
* Patrick.Bateman wyciaga pulsoksymetr i zakłada go dla poszkodowanego
* Jaki wynik Pulsu i satruacji widzi lekarz na ekranie? ((Norma pulsu wynosi: 60-100u/min, Norma Saturacji wynosi: 95%-99%)) (Patrick.Bateman)
Gracz Janusz_Putowski otrzymał ostrzeżenie od Gryczuu, powód: Nie jeździj pod prąd!
* Jaki wynik Pulsu i satruacji widzi lekarz na ekranie? ((Norma pulsu wynosi: 60-100u/min, Norma Saturacji wynosi: 95%-99%))((2x)) (Patrick.Bateman)
* Puls- 167 saturacja 99% (Sztasiekk)
Sztasiekk [286]: (( co x2 xd?))
Gracz teio został/a wyciszony/a przez Lisa_, powód: brak kultury ( 2 dni )
Patrick.Bateman [357]: ((0RP bo taki puls rozsadził by cie dosłownie od środka, zapoznaj się z materiałami))
Sztasiekk [286]: stój stój
Sztasiekk [286]: wracaj sie lepiej
Sztasiekk [286]: albo skarge smaruje
Patrick.Bateman [357]: za co?
Sztasiekk [286]: i to ty sie zapoznaj z materiałami 
Sztasiekk [286]: bo zawałowcy mają jeszcze większy puls
:warning: Zanotowano utrudnienia w ruchu drogowym w lokalizacji Pilson Intersection, Las Venturas! :warning:
Sztasiekk [286]: a przy częstoskurczu? 200 pulsu
Sztasiekk [286]: i żyjesz
Sztasiekk [286]: także o czym ty mówisz człiowieku
Kaskid [22]: oho
Kaskid [22]: co sie stalo?
Twój znajomy Czesiu_Benkart dołączył do gry.
Sztasiekk [286]: i robisz wszystko żeby wpisać 0rp i se stąd pojechać
Sztasiekk [286]: chociaż jesteś w AKADEMII
Sztasiekk [286]: rozumiem pełnoprawnych


ps. W materiałach nigdzie nie widzę wspomninki o tym, że puls wynoszący 160 rozsadza człowieka od środka.

Edytowane przez Sztasiekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

» Uszanowanie, Ordynator xXVirtexXx. z S. A. Medical Department. «
Wypowiem się w skardze ze względu ze pełnoprawny czytaj @Hammurabi poszedł przysłowiowe ZW, z spraw prywatnych nie mi to wnikać. Akademik w takim przypadku ma obowiązek odmówić ci RP na fakt ze nikt go nie pilnował.  Jako iż byłem z akademikiem na mumble a nie mogłem mu pomóc to mu tłumaczyłem z jego opowiadań uznałem ze nie odegrałeś dobrego RP np: kombinując z urazami co raz piszesz ze poszk. nie ma urazów a potem odpisałeś ze miałeś odmrożenia, co ważne wspomniałeś o tym dopiero jak cię akademik chciał przetransportować do karetki ze względu na niskie temperatury. Po ochłodzeniu organizmu puls powinien się zmniejszyć a nie kołatać jak dzwon w kościele, tym bardziej ze saturacje miałeś w normie a jedno z drugim się poczęci wiąże. Dlatego uznałem ze na MOJĄ zgodę może ci odmówić dalszych czynności z faktu na brak pełnoprawnego którego potem wywaliło, z wcześniejszych wypowiedzi akademika już wcześniej miałeś dostać 0RP dlatego miał taką możliwośc, mnie ciekawy jeszcze z jakich materiałów korzystasz. Ze względu ze Habibiego wywaliło i ja mu kazałem ci odmówić czynności z faktu ze nikt nie mógł podjechać pomoc mu ja przejmę ewentualną odpowiedzialność. Pozdrawiam

Cytat

W materiałach nigdzie nie widzę wspomninki o tym, że puls wynoszący 160 rozsadza człowieka od środka.

 

Edytowane przez xXVirtexXx.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Ordynatorze niewiadomo czego, nie dostałem 0rp dlatego, że się poprawiłem to raz. Ciało ludzkie to nie jest schemat napisany w scratchu i nie będzie się zachowywało dokładnie tak jak napisane jest w materiałach szkoleniowych SAMD na serwerze 4life, puls kołatał się ze względu na zatrucie alkocholem o którym wspomniałem. Poza tym, dlaczego akademik nie poinformował mnie że to ty podiąłeś tak głupią decyzje a nie on sam? Z jakich mateiałow korzystasz zapytałeś, z waszych o tych: 


Odmówił mi wystawiając 0rp a nie z uwagi na fakt że nie miał pełnoprawnego... Kogo chcesz oszukać i po co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam szacunek do ciebie i tego też wymagam do siebie, więc "Szanowny Ordynatorze niewiadomo czego, " jest niepotrzebne dlatego pisze ci ze to moja ostatnia wypowiedz i poczekam na decyzje zarzadu

Po pierwsze tak jak powiedziałem @Hammurabi musiał iść ZW dlatego ja mu mówiłem, potem jak mogłeś zauważyć wywaliło go i do tej pory nie wrócił.

Po drugie od mógł od razu ci wystawić koniec RP ze względu ze Akademik sam nie może robić nic ale ze Pełnoprawny był jeszcze na "S2" to mu tłumaczyłem a potem go wywaliło i nikt nie mógł podjechać i pomóc.

Po Trzecie Skoro puls kołatał to dlaczego nie pisałeś na bieżąco zmian pulsu skoro tak dobrze ogarniasz RP i wiesz że pulsoksymetr na bieżąco pokazuje stan pulsu? 
 

Po Czwarte Akademik nie ma obowiązku informować kto podejmuje tak jak to powiedziałeś głupie decyzje 

 

i na koniec dodam że to nie jest życie realnie i nie jestem Ratownikiem czy Lekarzem a tylko jakimś typkiem co się uczy z materiałów i też się mogę pomylić bo może nie wiesz ale też jestem człowiekiem, i masz racje ze ciało to nie jest jakiś tam schemat ale my tez nie mamy materiałów na każdą okoliczność jak w realu a raptem małą część tego.

Pozdrawiam i miłego wieczorku życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga dotyczy twojej niekompetencji. "Akademik" Sam zaczął rp i je zakończył gdyż pełnoprawny był na S2 całe zgłoszenie.

24 minuty temu, xXVirtexXx. napisał:

Po drugie od mógł od razu ci wystawić koniec RP ze względu ze Akademik sam nie może robić nic ale ze Pełnoprawny był jeszcze na "S2" to mu tłumaczyłem a potem go wywaliło i nikt nie mógł podjechać i pomóc.

mógł czy musiał?

 

24 minuty temu, xXVirtexXx. napisał:

Po Trzecie Skoro puls kołatał to dlaczego nie pisałeś na bieżąco zmian pulsu skoro tak dobrze ogarniasz RP i wiesz że pulsoksymetr na bieżąco pokazuje stan pulsu? 

To dlaczego student nie pisał cały czas /me spogląda na pulsoksymetr? co ile miałem pisać puls? co sekunde? co dwie? gdzie o tym wspomnieliście w materiałach pomocniczych? po czym sam stwierdziłeś że puls sie kołata? oczywiście ironia, żałosny argument tak właściwie na nic. 

Przechodząc do meritum, to TY utwierdziłeś studenta w błędnym przekonaniu że puls 160 rozsadza ludzi od środka i rp nie zostało zakończone przez brak pełnoprawnego tylko przez niesłuszne 0RP - cały sens skargi.

Również życzę miłego wieczorku pełnego czytania wytycznych.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

» Witam, Ratownik Medyczny Hammurabi z S. A. Medical Department. «

4 godziny temu, Sztasiekk napisał:

Powód skargi: Bezpodstawne 0RP, niedopilnowanie członka akademii podczas gdy prowadził swoje nieudolne czynności

W wyniku zdarzeń niefortunnych musiałem opuścić służbę i przejść w stan chwilowego opuszczenia służby (S2 bądź inaczej AFK czyli z ang. Away From Keyboard), za czym idzie nie mogłem dopilnować członka akademii w wykonaniu pełnego RP zatem uważam iż wystawienie skargi do mojej osoby jest niestosowna i niezasłużona, uważam również iż komentarze pod moim adresem cytując ,,pełnoprawny pożal sie boże opiekun Hammurabi'', są niestosowne i są nie na miejscu. 

Z poważaniem Ratownik Medyczny Hammurabi.

 

Edytowane przez Hammurabi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Patrick.Bateman napisał:

Upoważniam do wypowiedzi @xXVirtexXx., ponieważ mówił mi że taki puls jest nierealny, jako mam małe doświadczenie zapytałem go, poczym mi powiedział żebym wstawił za jego zgodą 0RP

Jakim prawem upoważniasz kogokolwiek do wypowiedzi w skardze, skoro zrobić to może jedynie Zarząd?

 

Najpierw twierdzisz, że mamy trzymać się materiałów z Internetu, a później natomiast, że ludzkie ciało to nie jest schemat i nie musi się zachowywać jak w materiałach. Na coś mógłbyś się zdecydować. Po krótkim dochodzeniu Ratownik Medyczny @Hammurabi przez całe zgłoszenie był na chwilowej przerwie (S2) nawet jeszcze przed wyjazdem na zdarzenie, dlatego nie można mu nic zarzucić.

Z tego też co mi wiadomo i wnioskuję po logach to nie wpisałeś od razu odmrożeń jako "uraz". Tu mamy już pierwszy drobny błąd z Twojej strony. Podczas zatrucia alkoHolowego jak najbardziej możemy spotkać się z pulsem powyżej ogólnej normy (60-100 u/min), a tętno rzędu 167 nie "rozsadzi" nikogo. Tutaj mamy błąd ze strony Studenta RM. Jednak skoro dodatkowo chciałeś odegrać odmrożenia na skutek niskiej temperatury to mamy dwie jednostki chorobowe, które się nakładają. Zatrucie zwiększa tętno, a odmrożenia je obniżają. Podczas takiego zawiłego RP - które chciałeś zrobić jak najdokładniej odwzorowując życie realne - puls powinien utrzymywać się na poziomie około 100. Mamy drugi błąd z Twojej strony. Dodatkowo stany upojenia alkoHolowego nie są na poziomie akademii. Członkowie SRM po to w niej są żeby popełniać błędy i uczyć się na nich. Zakładam także, że użyto tutaj jedynie złego słownictwa.

Co do pulsoksymetru i wypisywania parametrów... jeśli chciałeś wykonać RP ze zmieniającym się na bieżąco pulsem to może warto by zainicjować taką czynność (/do Czy Student regularnie spogląda na urządzenie?, /do Czy Student zostawił urządzenie na palcu poszkodowanego?). Aby takie RP przebiegało płynnie i przyjemnie dla każdej strony to warto używać takich komend do czegoś innego, niż tylko do wypisania urazów lub określenia funkcji życiowych. Jeśli już bardzo nie chciałeś wypisywać odmrożeń w badaniu urazowym, to może warto nakierować kogoś? Np. /do Na zewnątrz panuje ujemna temperatura, a z ust mężczyzny wydobywa się charakterystyczny dym. Poszkodowany wyraźnie trzęsie się.

Materiały pomocnicze są dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z serwerami RPG lub RP. Nie ma tam wszystkich informacji do bardziej zaawansowanego odgrywania. To są jedynie ogólne podstawy. Członek akademii lub nawet osoba pełnoprawna nie ma obowiązku poinformowania Cię o tym z czyjego polecenia akcja została zakończona wcześniej. Jeśli natomiast chciałeś to wiedzieć to wystarczyło zapytać. 

Zatem Twoje RP było niedokładne i sam w sumie zgubiłeś się po drodze, bo zauważyłeś zapewne, że w ten sposób nie informuje się o urazach "Sztasiekk [286]: (( No dobrze, to od nowa))". A skoro Ty się zgubiłeś w swoim RP to osoba ratująca miała się nie zgubić? O Twojej kulturze osobistej w skardze już nie wspomnę. Jeśli nie potrafisz panować nad emocjami to są inne sposoby, niż pisanie skarg w grze z kompletnym brakiem szacunku. Polecam jakieś sporty lub rozmowa z kimś kompetentnym do udzielania pomocy psychologicznej. 

 

Reasumując - Ratownik Medyczny @Hammurabi zostaje uniewinniony. Student Ratownictwa Medycznego @Patrick.Bateman zostaje uniewinniony (za rzeczy ujęte pierwotnie w skardze), jednak za fakt pojechania na zgłoszenie i wykonywanie czynności medycznych bez fizycznego nadzoru zostanie ukarany.

Drogi "pożal się boże" Graczu, skarga zostaje odrzucona.

 

9fN9kDS.png

Edytowane przez Aza*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin