Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na PAWELOS1122 oraz Yookies- oskarżony przez Czesiu_Benkart


Czesiu_Benkart
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skarga na PAWELOS1122 oraz Yookies- oskarżony przez Czesiu_Benkart

 

Nick oskarżającego: Czesiu_Benkart
Nick oskarżonego: PAWELOS1122 oraz Yookies
Data zdarzenia: 02.03.2023r. 
Powód skargi: Kompletny brak wiedzy, który nie starczył by nawet na transport sanitarny
Opis zdarzenia: Około godziny 20:12 zostawezwł any do mnie zespół ratownictwa jak i straż pożarna, po przyjeździe ZRM i zastępu SAFD, zostały niezwłocznie podjęte wobec mnie czynności mające na celu udzielenia mi specjalistycznej doraźnej pomocy w stanie zagrożenia życia, po chwili przyjechał lekarz! PAWELOS1122, w zespole P-003 znajdował się sam ratownik medyczny, Przystąpili do badanie urazowego, pomiaru saturacji i pulsu, lecz nie ciśnienia, lekarz PAWELOS1122 osłuchał mnie za pomocą stetoskopu, w badaniu osłuchowym wyszły stłumione szmery oddechowe, chwilę po tym ratownik medyczny założył mi kaniulę intravenosa (dożylna) i drogą intravenosa został mi podany lek Amiodaroni hydrochloridum (amiodaron) w stężeniu 5mg, bez rozcieńczenia w glukozie 0.5%, po zapytaniu czy ratownik medyczny rozszczepia atomy na miejscu zdarzenia odpowiedział mi że tak ma w materiałach szkoleniowych pożal się Boże... Nie miałem żadnej arytmii aby mi podawać leki przeciwarytmiczne (ratownik medyczny podał amiodaron w bolusie [z ręki]). Na wskutek podaży w ogóle tego leku i w dodatku w zły sposób straciłem przytomność, pragnę nadmienić tylko o tym iż wcześniej mimo zgłaszającego bólu  w odcinku L-4 do L-5 kręgosłupa odczuwałem dolegliwości bólowe, posiadałem objawy wskazujące na udar krwotoczny/niedokrwienny, zapadnięty kącik ust, niedowład lewej kończyny górnej, niereagująca źrnica na światło lewa. W ten czas kiedy zdradzałem objawy lekarz PAWELOS1122 kłócił się z wzywającym OOC iż nie jest laborantem sekcyjnym tylko kimś tam innym, w końcu doszło do tego czego się obawialiśmy, NZK... Upadłem na twarz, klatka piersiowa jak i brzuch nie unosił się, a lekarz z ratownikiem co? Klęczeli i informowali mnie o tym iż mogę złożyć skargę w dziale skarg SAMD... ŻENUA!!!
Dowody:
https://imgur.com/a/tEOockJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie z tej strony ordynator SOR PAWELOS1122

Więc zacznę ci wymieniać od początku

1. Oskarżasz nas o totalny brak wiedzy byłeś kiedy kolwiek w frakcji ?

2. Do decyzji transportu decyduje tutaj twoje zachowanie w stosunku do pracowników frakcji które było na poziomie dna wraz z twoim kolegą

3. widzę że wpisałeś pojazdy jakie były na zdarzeniu twoim zasłabnięcie nie musi być sytuacja nie nadzwyczajna która wymagała by interwencji innego zespołu niż podstawowy zespół ratunkowy składający się z jednego do 2 ratowników i czasami jednego studenta dojechałem do pomocy na 30 minut iż nie tylko grą człowiek żyje widzę że twoje ego jest wyższe bo przeszkadzało ci bardzo że dojechałem na miejsce

4.puls i saturacja wykonana została najpierw iż myślałeś że mam rezonans w oczach i przepychuline oraz jej stan zaawansowania poznam na miejscu niestety nie o podanym leku i dawce ja zadecydowałem z powodu twoich nie jasnych parametrów jakimi w tej chwili potrzebowałem latarka i stetoskop zaznaczę że były przed podanym lekiem

5. Po prosił bym o logi z rzekomej kłótni z twoim kolegą który cię dopingował

Reasumując uważam że z naszej strony nie popełniliśmy błędu stwarzającego większe zagrożenie dla życia gracza i informuję cię że 0rp też przyłożyłem do tego rękę bo mam prawo do odstąpienia od odgrywania to w sytuacji gdy prowokujecie swoim zachowaniem na poziomie dna i brakiem szacunku w stronę drugiej osoby pozdrawiam czekam na wypowiedź zarządu głównego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Czesiu_Benkart Poproszę o logi z akcji. Nie zostały tutaj przedstawione żadne dowody, widzę jedynie sam opis sytuacji. Logi z kłótni po zakończonym RP nie są dobrym dowodem potwierdzającym Twoje słowa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztasiekk [184]: Dadzą dadzą
Virtuaal [123]: Nie byłbym tego pewny panie strażaku..
Gracz RattyPolicecar0 został/a zbanowany/a przez Auto:SpeedPower, powód: Omijanie bana. (Podejrzane transakcje) ( 7 dni )
Virtuaal [123]: Ale niech się dzieje wola nieba
Sztasiekk [184]: to wykfalifikowani specjaliści
Sztasiekk [184]: Nie ma się co martwić
Sztasiekk [184]: Za nic sie nie otrzymuje naszywki "Transport sanitarny"
PAWELOS1122 [175]: (dostałeś 5mg więc 100ml ))
Gracz DonKorba otrzymał ostrzeżenie od Fepher, powód: ostrożniej
NoVoQ [193]: Mhm, rozumiem.
Czesiu_Benkart [377]: ((butelke amiodaronu?))
Czesiu_Benkart [377]: (( przecież amiodaron jest w ampułkach a nie we wlewie))
Sztasiekk [184]: Oj chyba będziesz musiał wrócić do szeregu
Sztasiekk [184]: jesteście tu niezbędni
Yodus [61]: .
Czesiu_Benkart [377]: ((jeden wart drugiego))
Gracz Edziooo_o otrzymał ostrzeżenie od Karolowka, powód: Wyjdź
Czesiu_Benkart [377]: ((Nie wiem po co ten amiodaron, ale na wskutek podaży tego zbędnego leku własnmie poszedłem 
Czesiu_Benkart [377]: wąchać kawiatki od spodu))
PAWELOS1122 [175]: (mamy tak w materiałach dostępnych dla samdów więc jeżeli masz jakieś uwagi do dawkowania.....
* Sztasiekk klepie lekarza po ramieniu
Sztasiekk [184]: W prosektorium mam nadzieje że nie będzie takiej amatorki...
PAWELOS1122 [175]: masz prawo do napisania skargi w dziale samd ))
* poszkodowany łapie oddech agonakny)) (Czesiu_Benkart)
PAWELOS1122 [175]: (no i Sztasiekk i tu się mylisz parę zawodów )
Sztasiekk [184]: (( to co, balsamista?))
Sztasiekk [184]: (( czy podłogi zamiatasz w prosektorium?))
Gracz Barber66 otrzymał ostrzeżenie od BieQu, powód: Nie wyskakuj
* klatka piersiowa się przestaje unosić, poszkdowany z boku opada na twarz (Czesiu_Benkart)
piterek5665 [386]: co za ceje obok tego urzedu
Czesiu_Benkart [377]: ((strażakio wyslijcie tu SGRmeda bo widze że se nie radzą))
Gienek_00133 [158]: no wiem
Yookies. [536]: ((  po co tak piszesz? ))
K3rtoz [113]: ((xd))
Yookies. [536]: ((( prowokujesz czy co ))
PAWELOS1122 [175]: (na takie teksty tobie odpowiadać nie będe ale widać jak uważasz pracę różnych ludzi)
Yookies. [536]: (( jakby zrobiłem zgodnie z materiałami wszystko ))
Jamalek [275]: podobni jestescie
Jamalek [275]: wwiecie
VintageSalmon [324]: Bo my bracia
Czesiu_Benkart [377]: ((od kilku minut leżę za przeproszeniem martwy, a ty se klękasz i nie wiem, modlisz sie chyba))
Jamalek [275]: aa
Yookies. [536]: (( jezeli masz uwagi dotyczące moich i działan kolegi napisz skarge w dziale samd ))
VintageSalmon [324]: jeden listonosz
Jamalek [275]: i to sie rozumie

Gracz Edziooo_o otrzymał ostrzeżenie od Karolowka, powód: Wyjdź
Czesiu_Benkart [377]: ((Nie wiem po co ten amiodaron, ale na wskutek podaży tego zbędnego leku własnmie poszedłem 
Czesiu_Benkart [377]: wąchać kawiatki od spodu))
PAWELOS1122 [175]: (mamy tak w materiałach dostępnych dla samdów więc jeżeli masz jakieś uwagi do dawkowania.....
* Sztasiekk klepie lekarza po ramieniu
Sztasiekk [184]: W prosektorium mam nadzieje że nie będzie takiej amatorki...
PAWELOS1122 [175]: masz prawo do napisania skargi w dziale samd ))
* poszkodowany łapie oddech agonakny)) (Czesiu_Benkart)
PAWELOS1122 [175]: (no i Sztasiekk i tu się mylisz parę zawodów )
Sztasiekk [184]: (( to co, balsamista?))
Sztasiekk [184]: (( czy podłogi zamiatasz w prosektorium?))
Gracz Barber66 otrzymał ostrzeżenie od BieQu, powód: Nie wyskakuj
* klatka piersiowa się przestaje unosić, poszkdowany z boku opada na twarz (Czesiu_Benkart)
piterek5665 [386]: co za ceje obok tego urzedu
Czesiu_Benkart [377]: ((strażakio wyslijcie tu SGRmeda bo widze że se nie radzą))
Gienek_00133 [158]: no wiem
Yookies. [536]: ((  po co tak piszesz? ))
K3rtoz [113]: ((xd))
Yookies. [536]: ((( prowokujesz czy co ))
PAWELOS1122 [175]: (na takie teksty tobie odpowiadać nie będe ale widać jak uważasz pracę różnych ludzi)
Yookies. [536]: (( jakby zrobiłem zgodnie z materiałami wszystko ))
Jamalek [275]: podobni jestescie
Jamalek [275]: wwiecie
VintageSalmon [324]: Bo my bracia
Czesiu_Benkart [377]: ((od kilku minut leżę za przeproszeniem martwy, a ty se klękasz i nie wiem, modlisz sie chyba))
Jamalek [275]: aa
Yookies. [536]: (( jezeli masz uwagi dotyczące moich i działan kolegi napisz skarge w dziale samd ))
VintageSalmon [324]: jeden listonosz
Jamalek [275]: i to sie rozumie
BigCarl. [299]: yo
Sztasiekk [184]: Wzywaj Arek księdza
PAWELOS1122 [175]: juz jedną napisali druga nie będzie im problem
Sztasiekk [184]: i balsamiste
PAWELOS1122 [175]: ja uciekam
Sztasiekk [184]: nie będzie
Sztasiekk [184]: papa
Czesiu_Benkart [377]: ((XDDDD)))
Gracz ag00rchan otrzymał ostrzeżenie od Fepher, powód: wyjedz z zajazdu
Sztasiekk [184]: A Pan drugi?
Gracz Akizuki otrzymał ostrzeżenie od Fepher, powód: nie prowokuj!
ziom15 [3]: Czołem, Szeregowy ziom15 z 41st. MID.
PAWELOS1122 [175]: 'Uszynowanko, z tej strony Ordynator sor PAWELOS1122
Sztasiekk [184]: Czy może wysilisz sie i 0 rp wypiszesz
Yookies. [536]: (( wedlug mnie nie ma sensu xd jestescie bardziej wyszkoleni niz my ))
ziom15 [3]: Jamalek jeśli możesz to zejdź
Sztasiekk [184]: czy tych ubków wyślesz
Yookies. [536]: (( jakich ubków? ))
Czesiu_Benkart [377]: ((do czubolandii mnie wyślijcie))
Sztasiekk [184]: (( tych w moro za mną))
Sztasiekk [184]: Chociaż zgon mu wypisz
Yookies. [536]: (( sorki, nie biore w tym udziału, jezeli macie uwagi do moich dzialan piszcie skarge
NoVoQ [193]: Jamalek
Sztasiekk [184]: bo bez karty nam zwłok nie przyjmą
NoVoQ [193]: Zejdź
Yookies. [536]: (( milego dnia ))
Sztasiekk [184]: W porządku
Jamalek [275]: jade z wami
Sztasiekk [184]: Papa
Czesiu_Benkart [377]: A idź pan w pi...
NoVoQ [193]: Nie
marchewa* [248]: Schodzisz
Twój znajomy Virtuaal opuszcza grę

Proszę sobie wyszukiwać czego potrzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesiu_Benkart [377]: ((jeden wart drugiego))
Sztasiekk [184]: to wykfalifikowani specjaliści

Sztasiekk [184]: Nie ma się co martwić
Czesiu_Benkart [377]: ((butelke amiodaronu?))

Czesiu_Benkart [377]: (( przecież amiodaron jest w ampułkach a nie we wlewie))
Sztasiekk [184]: W prosektorium mam nadzieje że nie będzie takiej amatorki...
Czesiu_Benkart [377]: ((strażakio wyslijcie tu SGRmeda bo widze że se nie radzą))

Po 1 Przyjechaliśmy na wezwanie okej, jakby git nie? Wszystko w porządku RP dalej miałoby miejsce gdybyś nie zaczął nas prowokować z swoim kolegą jak wyżej to są przykłady twojego i kolegi zachowania w stosunku do nas
Zapytałem cię czy masz uczulenia jakies itd powiedziales ze nie. miałeś puls 160 to musiałem jakiś lek ci dać. To jest gra i tu sie liczy zabawa bardziej, robimy to co mamy w materiałach, dlatego napisałem ci ze masz mozliwosc napisania skargi bo nie chciało mi się wchodzić w dalszą dyskusje z wami bo "wiecie lepiej". ja nie mam nic więcej do dodania szczerze chciałem się powstrzymać od głosu ale stwierdziłem ze sobie coś napiszę. Ja nic złego w swoim zachowaniu nie widzę w tych Log'ach. Grzecznie odmówiłem dalszej współpracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już chcemy być tacy dokładni...

19 godzin temu, Czesiu_Benkart napisał:

Kompletny brak wiedzy

"Kompletny brak czegoś" oznacza całkowity brak wymienionej rzeczy. Gwarantuje Ci, że jakąś wiedzę na temat MCR ma każdy pracownik frakcji. Większą lub mniejszą, ale ma każdy. Każdy z nich podchodził do egzaminu, który to weryfikował.

19 godzin temu, Czesiu_Benkart napisał:

po chwili przyjechał lekarz! PAWELOS1122, w zespole P-003 znajdował się sam ratownik medyczny

Lekarz to nie Ratownik. Ratownik to nie Lekarz. 

19 godzin temu, Czesiu_Benkart napisał:

bez rozcieńczenia w glukozie 0.5%

Nie ma czegoś takiego. Jest glukoza 5% lub 20% (takie występują w SAMD). Amiodaron (jak już) rozcieńcza się w glukozie 5%.

19 godzin temu, Czesiu_Benkart napisał:

Na wskutek podaży w ogóle tego leku i w dodatku w zły sposób straciłem przytomność

Nie do końca pewna jestem, czy amiodaron może mieć aż takie skutki uboczne w tak "ogromnej" dawce.

20 godzin temu, Czesiu_Benkart napisał:

udar krwotoczny/niedokrwienny

To który w końcu? Są to dwa różne od siebie udary, które różnią się także objawami i przebiegiem.

20 godzin temu, Czesiu_Benkart napisał:

W ten czas kiedy zdradzałem objawy lekarz PAWELOS1122 kłócił się z wzywającym OOC iż nie jest laborantem sekcyjnym tylko kimś tam innym

Skoro został przez Was sprowokowany to nie dziwię się, że jakkolwiek chciał się obronić. Cieszę się, że w odróżnieniu od Was zrobił to z kulturą.

20 godzin temu, Czesiu_Benkart napisał:

Upadłem na twarz, klatka piersiowa jak i brzuch nie unosił się, a lekarz z ratownikiem co? Klęczeli i informowali mnie o tym iż mogę złożyć skargę w dziale skarg

Skoro RP ze strony SAMD było już zakończone to dlaczego mieli kontynuować?

 

Logi są znów niepełne. Nie ma tam ani daty, godziny, ani nawet pełnego RP od początku zdarzenia. Średnio interesują mnie Wasze późniejsze nieudolne próby sprowokowania Ratowników. Nawet nie jestem w stanie ocenić czy lek został podany poprawnie, bo nie ma wypisanych parametrów. Co ja mam tutaj oceniać? Wasze zaczepki? W momencie, w którym pracownicy SAMD są zaczepiani, obrażani, prowokowani to mają prawo zakończyć wcześniej działania. Kto chciałby w takiej atmosferze działać na miejscu zdarzenia? Jeśli chcesz już tak świecić wiedzą i próbować coś komuś udowodnić to polecam najpierw doczytać pewne aspekty.

 

@PAWELOS1122 Dawka 5mg Amiodaronu nie jest dawką prawidłową. Podaje się go w dawce 150-300mg. Droga podania była prawidłowa. Nie jestem w stanie ocenić czy ten lek był potrzebny, ponieważ nie mam ukazanych parametrów lub rytmów serca. Akcja została zakończona ze słusznego powodu. Powód skargi to "Kompletny brak wiedzy, który nie starczył by nawet na transport sanitarny", a więc wiedza oskarżonego pracownika z pewnością jest. Za taką pomyłkę pracownik SAMD może zostać jedynie poinformowany o prawidłowym dawkowaniu. Równie dobrze mogłeś w sposób kulturalny poinformować Ordynatora o pomyłce, a nie robić taką szopkę. W materiałach szkoleniowych są jedynie rzeczy, które najczęściej występują na serwerze.

Skarga zostaje odrzucona.

 

9fN9kDS.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin