Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Relacja z czternastej gali 2vs2 organizowanej przez biznes 4FIGHT


Mefju4
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

Witamy wszystkich czytelników, z tej strony Reporter Specjalista @Piko0412, Redaktor Specjalista @Mefju4 oraz Młodszy Redaktor @Yaokim z Redakcji 4Life News. Serdecznie zapraszamy Was do zapoznania się z wczorajszą relacją z Gali 2vs2 organizowaną przez biznes 4FIGHT.

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

TUCEaV3.png

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

Dnia 04.03.2023 odbyła się kolejna już XIV gala biznesu 4FIGHT, która polegała na walce 2 na 2 w stylu bokserskim. Cały event dokonał się w budynku siłowni w Los Santos na dzielnicy Conference Center. Na gali zapisało się 16 par, czyli 32 osoby, niektórzy nie zjawili się na wyznaczony termin, który był planowo o godzinie 20:00, lecz nie przeszkodziło to w prowadzeniu gali przez włodarzy. Nagrodą za zajęcie pierwszego miejsca była kwota w wysokości 40.000 PLN, a za zajęcie drugiego miejsca 30.000 PLN. Na samą galę zjawiło się mnóstwo graczy, którzy chcieli obejrzeć walki oraz obstawić kto wygra. Pierwsze walki zaczęły się około godziny 20:10, gdzie była to rozgrywka, na której nie dało się nikogo obstawić, gdyż były to tylko eliminacje do późniejszych etapów.

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

INWhgAl.png

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

Rundy toczyły się szybko, ponieważ po kilkunastu minutach można było przejść do drugiego już etapu całej gali. Od teraz publiczność mogła obstawiać swoje pieniądze na parę, która ich zdaniem wygra. Na obstawianie mogliśmy wydać tylko od 1.000 PLN do 30.000 PLN. Osoby, które dobrze obstawiły na daną parę, otrzymają pieniądze do 72h z odpowiednim przelicznikiem, który mógł wynosić nawet do ośmiokrotności postawionej kwoty. Kolejne minuty mijały i byliśmy coraz bliżej rund finałowych. Przyszedł czas na półfinał, gdzie zmierzyli się @BartuSSSS- oraz @RemV z @zloty113 i @Sheeker. Była to bardzo emocjonująca walka, ponieważ dotąd @zloty113 przezwyciężał wszystkie osoby, które próbowały sił na niego w klatce, lecz w tej walce było inaczej, @BartuSSSS- go pokonał, widzowie byli już pewni wygranej 1 drużyny, lecz do ringu wszedł @Sheeker, pokonując 2 przeciwników z rzędu razem ze @zloty113 przeszli do walki finałowej. Po chwili ruszyła kolejna walka półfinałowa, gdzie do jednego narożnika zaproszono @thc.4wB oraz @Major-z-Bombasu gdzie do drugiego narożnika ustawili się @Pantosz oraz @Kondek69, w przypadku tej walki zwycięsko wyszli @Pantosz, oraz @Kondek69 przechodząc do finału. Po krótkiej przerwie zaczęła się walka finałowa, @zloty113 oraz @Sheeker zmierzyli się razem przeciwko @Pantosz, oraz @Kondek69.  Walka się zaczęła, po kilku potężnych ciosów zapadł werdykt ogłaszający, iż @Pantosz oraz @Kondek69 niestety zajęli drugie miejsce, a @zloty113 i @Sheeker wygrali całą galę, zajmując pierwsze miejsce oraz nagrodę główną. Gratulacje!

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

8GkEhxI.png

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

Po całej gali udało nam się przeprowadzić kilka krótkich wywiadów, z którymi możecie się zapoznać poniżej.

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

M - Mefju4
S - Sheeker - jeden ze zwycięzców wczorajszej gali

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

M: Witam, z tej strony Redaktor Specjalista Mefju4 z Redakcji 4Life News, czy chcesz odpowiedzieć na kilka pytań?
S: Witam, jasne.

M: Jakie są odczucia po walce?
S: Szczerze to jestem zadowolony z przebiegu walki. Walczę praktycznie co galę, więc już teraz podchodzę do tego ze spokojem, co ma być, to będzie. To był mój trzeci finał, z którego drugi wygrany, zawsze to fajne uczucie, lecz gratulacje również dla przeciwników.

M: Co sądzisz o walce drugiego kolegi?
S: Uważam, że jak na jego pierwsza gale to poradził sobie bardzo dobrze - świadczy o tym między innymi to, że sam doszedł do półfinału - moja 1 walka była dopiero od półfinału.

M: Czy dalej będziecie uczestniczyć w takich eventach w tym samym składzie?
S: Ja od siebie na pewno będę dalej walczył na galach, czy w tym składzie to nie wiem, zależy to również od drugiej osoby. Z mojej strony bardzo chętnie zawalczę ponownie w tym składzie, lecz nie wykluczam walki z inną osobą.

M: W takim razie dziękuję za udzielenie wywiadu oraz gratuluję wygranej dzisiejszego eventu, widzimy się na kolejnym!
S: Dzieki również, pozdrawiam i do zobaczenia.

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

M - Mefju4
P, K - Pantosz oraz Kondek69 - posiadacze 2 miejsca

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

M: Witam, z tej strony Redaktor Specjalista Mefju4 z Redakcji 4Life News, czy chcecie odpowiedzieć na kilka pytań po walce?
P: Jasne.

M: W takim razie, co sądzicie o całej gali, jakie były odczucia podczas waszych walk?
P: Generalnie gala nam się bardzo podobała, była fajna, chociaż porażka była nie smaczna, ale jest 2 miejsce. Praktycznie wraz z Kondek69 nie ''trenowaliśmy,, do walki. Co najśmieszniejsze jest to, że Kondek dosłownie 10 minut przed rozpoczęciem się gali nauczył się bić, a ja coś nie coś potrafię. Gala pod względem organizacji bardzo fajna tylko brakowało pod koniec ludzi a tak to bardzo dobrze.

M: Czy jest coś, co chcielibyście poprawić w następnych walkach?
K: Myślę, że nie, był to mój pierwszy debiut i w dodatku przygotowania trwały około 5 minut, a co do Pantosza myślę, że pokazał się dobrze jak na poprzedniej gali XIV 1VS1. Przeciwnik był po prostu lepszy.

M: Czy będziecie uczestniczyć w takich następnych eventach?
P: Jasne!
K: Oczywiście.

M: W takim razie gratuluję zajęcia 2 miejsca na dzisiejszym evencie oraz życzę powodzenia na kolejnym!

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

M - Mefju4
R - RIPSONx - właściciel biznesu 4FIGHT oraz organizator gali

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

M: Cześć, Redaktor Specjalista Mefju4 z tej strony. Chciałbym zadać kilka pytań.
R: Proszę bardzo.

M: Ile zajęło wam zorganizowanie całej gali?
R: Cała gala względem technicznym to dla nas godzina roboty, przygotowanie całego ringu, stylu walki, biletów na strefę VIP oraz nasze wewnętrzne rzeczy.

M: Jak przebiegła cała gala?
R: Wszystko przebiegło zgodnie z planem.

M: Jesteście zadowoleni z przebiegu całego eventu?
R: Frekwencja graczy nie należała do rekordowych, ale jesteśmy zadowoleni z zainteresowania graczy naszym eventem.

M: Liczyliście na większą liczbę osób?
R: Zawsze liczymy na więcej osób, więcej ludzi na naszym evencie równa się większą dla nas motywacją do dalszego działania.

M: Myślę, że skończyły mi się pytania, dziękuję za wywiad.
R: Dzięki.

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

G1dPmya.png

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

w47Nijp.png

xRBbJaR.png

aSqDnPE.png

Autoryzował: @Sheeker

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

Edytowane przez Sheeker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin