Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Mai - oskarżony przez Helly.


Helly
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: @Mai
Data i godzina zdarzenia:  05.03.2023 Godziny: 11/12 i około 20.15
Pełen opis sytuacji: Witam Z tej strony Helly! W podanych godzinach powyżej zostałem złapany przez funkcjonariusza Mai. Opłaciłem mandat i zostałem wypuszczony. Wieczorem tego samego dnia zostałem złapany przez funkcjonariusza Broszko za prędkość. Zostałem poproszony przez tego funkcjonariusza o wyjście z pojazdu. Zostałem zakuty w kajdanki i wsadzono mnie do Infernusa Policyjnego. Pytałem za co zostałem złapany i okazało się że za wpisy, a przypomnę że Mai nawet powiedział jakie mam wpisy . Więc nie  rozumiem dlaczego teraz muszę siedzieć w więzieniu 90 minut za wpisy jak zostałem wcześniej wypuszczony? Pan Broszko nawet sprawdził logi z tych godzin jak zostałem złapany przez Mai, no ale niestety zostałem zawieziony do więzienia. Według mnie funkcjonariusz Mai nie dopilnował swoich obowiązków. Proszę o wyjaśnienie tej sytuacji.
Dowód, który to potwierdza całe zajście: Mam tylko jak zostałem złapany przez Pana Broszka: https://imgur.com/a/RoTQDli

 

Ja, Helly zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje

Edytowane przez Helly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wszystko okej ale jeżeli podejmujesz się pracy to powinieneś wykonywać ją uważnie i bez pośpiechu. Ja powiem tak straciłem trochę kasy przez twój błąd bo wieczorem właśnie chciałem jechać na kuriera a musiałem siedzieć 90min kompletnie się nie spodziewałem tego że nie popracuje sobie na kurierce. Ewidentnie widać że jest to twój błąd. Dodam że jest to karygodny błąd według mnie

Edytowane przez Helly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Helly napisał:

Ja powiem tak straciłem trochę kasy przez twój błąd bo wieczorem właśnie chciałem jechać na kuriera a musiałem siedzieć 90min kompletnie się nie spodziewałem tego że nie popracuje sobie na kurierce.

Równie dobrze jeślibym Cie osadził w momencie, w którym powinienem, mógłbyś powiedzieć to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Mai napisał:

Równie dobrze jeślibym Cie osadził w momencie, w którym powinienem, mógłbyś powiedzieć to samo.

Wtedy to ja się spieszyłem i chciałem żebyś jak najszybciej załatwił te sprawy z mandatem i więzieniem. Bo musiałem wyjść z domu. Takie tłumaczenie nic nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

F-usz nie zapomniał tutaj o sprawdzeniu wpisów, jednak nie wyciągnął względem Ciebie konsekwencji bezpośrednio po wystawieniu mandatu, co powinno mieć miejsce.
Mimo to nie jest to rażące naruszenie. Czytając Twoje wypowiedzi, szczególnie ten urywek:

17 godzin temu, Helly napisał:

(...) Bo musiałem wyjść z domu. (...)

 

W dniu 8.03.2023 o 22:18, Helly napisał:

(...) bo wieczorem właśnie chciałem jechać na kuriera (...)

Kara, którą potencjalnie rozpocząłbyś przed wyjściem z domu, wcale nie minęłaby Ci przez czas nieobecności. Minuty więzienia nie ulatują podczas nieobecności Gracza na serwerze.
Jeśli o tym wiedziałeś, a motywacją do wyjścia był brak kary do odbycia - nie było tematu. Jednak to wnioskuje po pow. wiadomościach.

 

Podsumowując całą skargę - jest to pierwszy raz, kiedy u tego konkretnie f-usza występuje takie niedopatrzenie, naruszenie nie jest rażące, jak już wcześniej wspomniałem... Jednak bez konsekwencji również tej sprawy nie zostawimy.
F-usz zostanie ukarany ostrzeżeniem w związku z słuszną skargą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin