Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Poglądowo moją całą skromną kolekcję !!


NewCygan*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Pojazdy Wystawiam poglądowo w celu sprawdzenia ich wartości na ten moment. Odchodzę na przerwe z powodu braku czasu na gre. 


Model: Clover
ID: 1885
Pojemność silnika: 1.6
Przebieg pojazdu: 1k
Dodatki:  felgi (1082), moduł UP3, niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), przyciemnienie szyb (20%)
Cena: Oferty
Coś od siebie: -

Spoiler

s6aANOf.png


Model: Sadler
ID: 2622
Pojemność silnika: 1.6
Przebieg pojazdu: 6k
Dodatki: felgi (1075), moduł UP3, niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███)
Cena: Oferty
Coś od siebie: sam robiłem ok

Spoiler

u9qX3C4.png


Model: Virgo
ID: 2990
Pojemność silnika: 1.6
Przebieg pojazdu: 75k
Dodatki: atrapa nitro (1009), felgi (1077), wydech (1018), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB,Butla LPG: 75 litrów
Cena: Oferty
Coś od siebie: sam robiłem ok

Spoiler

RmwfGLC.png


Model: Cadrona
ID: 3711
Pojemność silnika: 1.6
Przebieg pojazdu: 1,5k
Dodatki: felgi (1096), moduł UP3, niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███)
Cena: Oferty
Coś od siebie: -

Spoiler

1cxpojd.png


Model: MoonBeam
ID: 3875
Pojemność silnika: 1.6
Przebieg pojazdu: 94k
Dodatki: stereo, felgi (1073), wydech (1020), moduł UP3, niestandardowe lampy (███), kolor felg (███)
Cena: Oferty
Coś od siebie: 3/4 aktywny 

Spoiler

kprFiMA.png


Model: Walton
ID: 3975
Pojemność silnika: 1.6
Przebieg pojazdu: 90k
Dodatki: felgi (1083), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), przyciemnienie szyb (20%)
Cena: Oferty
Coś od siebie: fajny prawie bliźniak z moonklocem 

Spoiler

tmw96CF.png


Model: Solair
ID: 7926
Pojemność silnika: 1.6
Przebieg pojazdu: 85k
Dodatki: atrapa nitro (1008), felgi (1084), moduł UP3, niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), przyciemnienie szyb (40%)
Cena: Oferty
Coś od siebie: -

Spoiler

eGdCCnk.png


Model: Emperor
ID: 13410
Pojemność silnika: 1.4
Przebieg pojazdu: 107k
Dodatki: elgi (1073), moduł UP3, tablica rejestracyjna (LV 13410), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), przyciemnienie szyb (80%)
Cena: Oferty
Coś od siebie: fajne ID jak na empka

Spoiler

jDqDxtX.png


Model: Picador
ID: 19124
Pojemność silnika: 1.6
Przebieg pojazdu: 83k
Dodatki: atrapa nitro (1010), felgi (1085), wydech (1020), moduł UP3, niestandardowe lampy (███), kolor felg (███)
Cena: Oferty
Coś od siebie: sam robiłem ok 

Spoiler

kS5wIfi.png


Model: Burrito Electric
ID: 37311
Pojemność silnika: 1.8
Przebieg pojazdu: 23k
Dodatki: felgi (1081),  moduł UP3, tablica rejestracyjna (ZAKAPIOR), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), przyciemnienie szyb (40%)
Cena: Oferty
Coś od siebie: 11 ele ns  i ten ma dość fajne ID

Spoiler

1PGIY8a.png


Model: Alpha
ID: 52580
Pojemność silnika: 1.6
Przebieg pojazdu: 1,5k
Dodatki: felgi (1076), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), moduł ABS, przyciemnienie szyb (20%)
Cena: Oferty
Coś od siebie: sam robiłem cyganskimi rencoma, lampa oddaje 

Spoiler

jqwQPci.png


Model: Elegy
ID: 91132
Pojemność silnika: 2.2
Przebieg pojazdu: 27k
Dodatki:  stereo, felgi (1082), wydech (1037), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (n3wcygan), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł ABS, przyciemnienie szyb (20%),Butla LPG: 75 litrów
Cena: Oferty
Coś od siebie: brak Baku,nitro noi zbędnego wisu 

Spoiler

KTEMWDg.png

 


 

Edytowane przez NewCygan*
Letke poprawki ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, RemV napisał:

Elka 820

 

43 minuty temu, swag;]] napisał:

Kiedy zrozumiesz ze nikt tego nie chce XD

840 wymiana elegy, wiekszosc w kasie

Fajnie  zaczęte  / dalej misie malinowe 

2 godziny temu, Ramzess* napisał:

Wymiana za id 948 za elegy ale trochę doplacasz

Pisaliśmy parę dni temu gdzie pisałem Ci już że wybieram się na przerwe  i patrząc na ofki 750 max  ja dałem Ci najlepsza (desperacka )  nie będę mówił kwoty ale była to dobra ofka i to przyznasz . A za elkę to byś musiał mi coś dorzucić do bravurki ewentualnie jak nie masz to upy mogę zdjac ;) /dalej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin