Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Linshi - oskarżony przez mieciu'


mieciu'
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: @Linshi
    Data i godzina zdarzenia: 23.03.2023 16:40 - 17:00
    Pełen opis sytuacji: Gdy jakiś gracz wjechał podczas pościgu na dm, pobiegłem w jego kierunku przy tym zabijając jednego z funkcjonariuszy, który tam był. Po chwili zostałem obalony przez funkcjonariusza Linshi, po chwili podniósł mnie i zaczął się kierować po za dm. Lecz po chwili jakiś inny gracz zastrzelił osobę, która mnie przenosiła ale coś się zbagowało i zrespiłem się tam gdzie funkcjonariusz i zostałem poinformowany, że zostanę wsadzony po pidzie do więzienia co stało się chwilę później. Powodem było zabójstwo funkcjonariusza a czas jaki otrzymałem to 50minut. Chciałbym dowiedzieć się czemu zostałem wsadzony po pidzie skoro ani nie wyszedłem z serwera, również nie wiem kto zabił funkcjonariusza tym samym nie znam tej osoby i nie kazałem zabijać funkcjonariusza aby się uwolnić. Jest to moim zdaniem nie na miejscu skoro po prostu mogłem dostać wpis, a nie zostałem wsadzony po pidzie.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście:

Spoiler

[2023-03-23 16:44:49] [Output] : * Zabiłeś gracza wot3322 (respekt +6) 

2023-03-23 16:44:57] [Output] : Ⓘ Zostałeś złapany przez funkcjonariusza Linshi. (( W tym momencie ktoś zabił funkcjonariusza ))

[2023-03-23 16:45:32] [Output] : Linshi [305]: Zabili mnie jak byłeś zakuty, więc się zbugowałeś

[2023-03-23 16:45:35] [Output] : Ⓘ Zostałeś rozkuty przez funkcjonariusza Linshi.

[2023-03-23 16:45:43] [Output] : Linshi [305]: Trafisz przez PID za zabójstwo

[2023-03-23 16:57:56] [Output] : Ⓘ Zostałeś rozkuty przez funkcjonariusza Linshi.
[2023-03-23 16:57:56] [Output] : Ⓘ Powód: Zabójstwo funkcjonariusza
[2023-03-23 16:57:56] [Output] : Ⓘ Czas, który musisz odsiedzieć to 50 minut/y. 

 

 


Ja, mieciu' zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Witam, z tej strony jEsvLie.png Detective II Linshi.

Podczas pościgu na strefie DM zabiłeś jednego z funkcjonariuszy. Zostałeś powalony na ziemię przy pomocy LLS, następnie zakuty w kajdanki i w momencie wyprowadzania cię poza granicę strefy zostałem zabity przez innego gracza. Prowadzenie gracza w kajdankach działa w taki sposób, że w momencie śmierci zostajesz przeniesiony razem z policjantem na miejsce respawnu. W tej sytuacji zgodnie z przyjętymi zasadami wewnątrzfrakcyjnymi poinformowałem cię o tym, że trafisz do więzienia przez PID. Zgodnie z taryfikatorem zostałeś umieszczony w więzieniu na 50 minut za zabójstwo funkcjonariusza.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.03.2023 o 17:57, Linshi napisał:

Witam, z tej strony jEsvLie.png Detective II Linshi.

Podczas pościgu na strefie DM zabiłeś jednego z funkcjonariuszy. Zostałeś powalony na ziemię przy pomocy LLS, następnie zakuty w kajdanki i w momencie wyprowadzania cię poza granicę strefy zostałem zabity przez innego gracza. Prowadzenie gracza w kajdankach działa w taki sposób, że w momencie śmierci zostajesz przeniesiony razem z policjantem na miejsce respawnu. W tej sytuacji zgodnie z przyjętymi zasadami wewnątrzfrakcyjnymi poinformowałem cię o tym, że trafisz do więzienia przez PID. Zgodnie z taryfikatorem zostałeś umieszczony w więzieniu na 50 minut za zabójstwo funkcjonariusza.

Pozdrawiam.

Funkcjonariusz wyjaśnił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin