Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

lock


KvbuS.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie robiliśmy tego na służbie, po zatym napisałeś że robimy to za każdym razem a tak nie jest pierwszy raz takie coś miało miejsce. Odnosząc się co do Ciebie, to ty przyjeżdżasz i siedzisz przy bazie SARA utrudniając nam służbę. W dodatku wchodzisz na teren zamknięty a nie pracujesz jako pracownik San Andreas Road Assistance.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

 to ty przyjeżdżasz i siedzisz przy bazie SARA

To nie mozna stac na chodniku?

Cytat

 utrudniając nam służbę

Nic wam nie utrudniam stoje sobie jak widly w gnoju a ty mi cos insynuujesz 

Cytat

 W dodatku wchodzisz na teren zamknięty a nie pracujesz jako pracownik San Andreas Road Assistance.

Przepraszam, popelnilem blad. Chcialem tylko zobaczyc baze od srodka bo bardzo mi sie podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Crunchips* napisał:

Nie robiliśmy tego na służbie, po zatym napisałeś że robimy to za każdym razem a tak nie jest pierwszy raz takie coś miało miejsce. Odnosząc się co do Ciebie, to ty przyjeżdżasz i siedzisz przy bazie SARA utrudniając nam służbę. W dodatku wchodzisz na teren zamknięty a nie pracujesz jako pracownik San Andreas Road Assistance.

zgodzę się z kolegą, tak dodam jeszcze, że to ty prześladujesz pracowników frakcji pisząc im co mają robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1 daj mi dowody na szantaż po 2 sytuacja miala miejsce poraz pierwszy po 3 nie robiliśmy tego na służbie więc zły dział

3 minuty temu, KvbuS. napisał:

Przepraszam, popelnilem blad. Chcialem tylko zobaczyc baze od srodka bo bardzo mi sie podoba

tak? a to smiesznie wyszło pisales ze byles w sara 3 razy cos poszlo nie tak 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, _Wentyl_ napisał:

dodam jeszcze, że to ty prześladujesz pracowników frakcji pisząc im co mają robić.

Ktos tam pisal do mnie na pm zebym napisal skarge to napisalem zeby skoczyl z mc to napisze

Cytat

1 daj mi dowody na szantaż 

zmienilem powod skargi rzeczywiscie szantaz troche przesada

Cytat

tak? a to smiesznie wyszło pisales ze byles w sara 3 razy cos poszlo nie tak 

Bylem dawno temu, byla inna baza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin