Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Spszedam 3 domki pod mostem w LS Las Kolinas dużo miejsca super klimat ogromna przestrzeń


marek_mam_wzwud
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa nieruchomości: Dom
ID nieruchomości: 1021, 1020. 1019
Cena za dobę: 200 x3
Lokalizacja: Las Colinas, Los Santos, pod mostem obok giełdy
Cena: No jakas fajna nie, oferujcie tyle ile macie bo wiem ze macie, a i nie chce ofek typu 100k i worek ziemniakow albo 110k i worek cebuli bo cebule i ziemniaki mam(((marchewki tez))) 
SS’y: https://imgur.com/a/pGY4rMJ
Sposób kontaktu: Pod tematem, forum, discord.
Coś od siebie: No elo ptysie, dziubdziusie, slodziaki, misiaki, koneserzy zubra i na tylko. Pod mlotek leci moja melinka a raczej luksusowa posiadlosc pod mostem, w opur duzo miejsca jak w brzuchu rysia, smiało wchodzi 30 aut wiecej nie mialem ale pewnie i 40 postawisz a moze i 50 a moze i 55. Posiadłosc ohrzczona przez rysia w kazdym mozliwym koncie pozostawione nasienie wiec na brak jedzenia nie mozna narzekac, 3 majcie sie moje furaski i zapaleni fani caluski :3
a i jeszcze dodam ze ja tego tanio nie oddam takze wiesz postaraj sie kochaniutki bo tanio skury nie sprzedam

Edytowane przez Marek_Dominacja1.4D4D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin