Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Lock


Stalkeq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, maliniarz napisał:

(XD)

u cygana 2.8k to moge ci 500 pln za niego dac

 

Rozbawiłeś mnie kochaniutki, więcej to na paliwo straciło niż ty musiałeś uzbierać grając na 4life ♡ 

Edytowane przez Stalkeq
Oczywiście lecimy Dalej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Stalkeq napisał:

Rozbawiłeś mnie kochaniutki, więcej to na paliwo straciło niż ty musiałeś uzbierać grając na 4life ♡ 

4150pln ps
mnie bawi to ze oczekujesz nie wiadomo jakich pieniedzy za tego gruza ktory stoi normalnie u cygana ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Chrisu napisał:

liczysz ze zarobisz na perku ktory stoi i bedzie stal u cygana? 

4.1 ps

Po idź do cygana i kup sb perka takiego byku nikt Ci tu nie broni xd u mnie pod postem piszesz ofke fajna ja się zastanowie nad ofertą jaką dasz spoko to Ci sprzedam a nie stoisz u cygana i tam czekasz jak się zrespi hah , Dalej pany jak nie jesteście zainteresowani to żegnam z tego tematu , jak piszecie mi ofki ps/4k/  to nieźle u was z kasą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj stalkeq udowodniles znowu, nie baw sie handel, bo ci to nie wychodzi, dla takich ludzi jest kopalnia, 4200 za perka

Przez RIPSO,

§8
Zakazuje się prowokowania graczy, pisania zbędnych odpowiedzi oraz postów bez ofert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin