Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Dzierzyk. i Linshi - oskarżeni przez blendzior.krw


TWR.krw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

[Wstawiam skargę w imieniu gracza @blendzior.krw, bo ma bana na forum.]

Nick funkcjonariusza: Dzierzyk., Linshi
Data i godzina zdarzenia: 04.04.2023 około 22:20
Pełen opis sytuacji: Wjechałem za funkcjonariuszem SAPD na stację paliw na komendzie w LS. Podczas tankowania funkcjonariusz @Dzierzyk. zakuł mnie i wsadził do radiowozu. Wystawił mi mandat na 1800zł za niewykonywanie poleceń funkcjonariusza i za WNTZ, informując że w przypadku odmowy pojazd trafi na PP. Mandat opłaciłem i poszedłem do auta wyjechać z komendy, ale zobaczyłem lawetę SARA przymierzającą się do zabrania Premierka na PP. Po wielokrotnym dopytywaniu dlaczego auto zostało zabrane w końcu usłyszałem od funkcjonariusza @Linshi, że "Opłacił pan mandat za niewykonywanie poleceń, ale pojazd jest zabrany osobno za wjazd na teren SAPD.". Pozostali funkcjonariusze, w tym @Dzierzyk., stali jedynie z boku bez słowa. W załączonych dowodach wyraźnie widać jednak, że opłaciłem mandat za wjazd na teren SAPD, a funkcjonariusz @Dzierzyk. zapewnił mnie, że pojazd trafi na PP dopiero w przypadku odmowy. Premier obecnie stoi na PP z sumą mandatu 5000zł. Oczekuję zdjęcia tego pojazdu z PP, bo nie mam zamiaru płacić mandatu dwa razy z powodu niekompetencji SAPD i liczę, że oskarżonych spotkają adekwatne konsekwencje.

Dowód, który to potwierdza całe zajście:
Nagranie: https://streamable.com/wl7oa3
[2023-04-04 22:19:28] [Output] : Dzierzyk. [405]: Mandat wynosi 1800 pln, w przypadku odmowy 18 minut oraz pojazd na pp, 30 sekund na decyzję.
[2023-04-04 22:19:33] [Output] : blendzior.krw [2]: ile
[2023-04-04 22:19:54] [Output] : Otrzymałeś mandat od funkcjonariusza Dzierzyk. o Łącznej kwocie 1800.00 PLN za następujące wykroczenia:
[2023-04-04 22:19:54] [Output] : - Niewykonywanie poleceń funkcjonariusza (960 PLN 9 PK)
[2023-04-04 22:19:54] [Output] : - Wejście / wjazd na teren zamknięty (840 PLN 7 PK)
[2023-04-04 22:20:41] [Output] : Linshi [324]: Pojazd na PP z powodem "Pojazd zaparkowany na terenie SAPD" za 5000 PLN.

Screenshot z PP: https://imgur.com/G8urUi4

Dowód o poinformowaniu graczy o skardze: https://imgur.com/b4x7vZy

Ja, blendzior.krw zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuję.

Edytowane przez TWR.krw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Witam, z tej strony jEsvLie.png Detective II Linshi.

Funkcjonariusz Dzierzyk. wydał ci polecenie opuszczenia terenu zamkniętego, które zignorowałeś, więc przystąpił do zatrzymania cię. Otrzymałeś mandat za niewykonywanie poleceń funkcjonariusza oraz wjazd na teren zamknięty. Funkcjonariusz przedstawił ci co stanie się w przypadku odmowy przyjęcia mandatu, ale nigdzie nie wspomniał, że pojazd zostanie oddany w przypadku przyjęcia. Ostatnim kierowcą pojazdu, w momencie zakładania blokady, był gracz TWR.krw, w stosunku do którego nie były w tym czasie prowadzone żadne czynności. W związku z tym podjąłem decyzję, że niezależnie od przyjęcia lub odrzucenia przez ciebie mandatu pojazd trafi na PP zgodnie taryfikatorem parkingu policyjnego, za przewinienie "Pojazd znajdujący się na terenie Police Department", za kwotę 5000 PLN. Po przyjeździe lawety na miejsce, wraz ze swoimi znajomymi, utrudniałeś wykonywanie obowiązków pracownikowi SARA, za co też zostałeś ukarany mandatem.

W trakcie drugiej interwencji wykazałeś się brakiem kultury, za co również mogłeś zostać ukarany.

Cytat

* blendzior.krw podaje osrane dokumenty wyjete z du*y

Podsumowując, moim zdaniem nie zostałeś ukarany podwójnie za jedno przewinienie, gdyż mandat miał być karą dla ciebie, a konfiskata pojazdu na PP - dla ostatniego kierowcy.

Wszelkie dowody otrzyma osoba rozpatrująca skargę.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Linshi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę w swoim imieniu.

Nie sądzę, by druga kara  wymierzona „wobec mnie” była zasadna, bo wsiadłem do auta, już, jak było zatrzymywane (na dosłownie kilka sekund), czyli było to w okresie tego samego zdarzenia. Nigdzie nie było informacji, że będzie jakakolwiek kara wymierzona wobec mnie, ani nie było informacji, że niezależnie od statusu zapłacenia mandatu, pojazd i tak znajdzie się na PP. Jest to niezgodne z jakimikolwiek zasadami współpracy na linii służba-obywatel. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Witam, z tej strony jEsvLie.png Detective II Linshi.

Z mojej perspektywy wyglądało to na próbę uniknięcia konsekwencji poprzez zabranie pojazdu, więc podjąłem taką, a nie inną decyzję. Czekam na odpowiedź zarządu.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Samochód posiadał założoną blokadę, jak i nie ruszyłem się nim ani metra. Ponadto znajduje się tam szlaban, więc i tak nie miałbym możliwości wyjechania stamtąd. Nie ja wjechałem na ten teren. Mandat dotyczy wjechania na teren, określonym pojazdem, przez określoną osobę, i został przez nią opłacony. Ja, wykonałem polecenia i opuściłem teren zgodnie z prośbami SAPD.

 Uważam, że nie mogę być ukarany za coś co nie wpłynęło na stan faktyczny już zaistniałej sytuacji, jak i za coś, o czym nie zostałem poinformowany, jakobym miał zostać ukaranym. Blendzior otrzymał, informację, że w razie odmowy przyjęcia mandatu pojazd trafi na PP. Logicznym jest zakładanie, że w przypadku sytuacji odwrotnej, czyli przyjęcia mandatu, pojazd nie trafi na PP. Uważam, że skoro zdarzenie dotyczyło jednego konkretnego pojazdu, prawidłowa informacja powinna wyglądać następująco; „niezależnie od przyjęcia, lub odmowy przyjęcia mandatu, pojazd i tak zostanie skierowany na PP”. Tak samo, jeżeli, było to skierowanie na PP rzekomo z mojego powodu, to powinienem był zostać o tym poinformowany, a całość rozmowy odbywała się na linii funkcjonariusze SAPD-Blendzior.

Pozdrawiam, spokojnej nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
43 minuty temu, Veon.ogf napisał:

@Linshi Jaki był nick osoby, która wjechała na teren frakcji celem zatankowania swojego pojazdu? Był to "blendzior.krw" który został ukarany mandatem, czy "TWR.krw"?

Pojazdem wjechał gracz blendzior.krw, natomiast TWR.krw wsiadł jako kierowca już na terenie HQ.

Edytowane przez Linshi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

I właśnie wobec tego gracza, który wjechał na teren frakcji powinien decydować dalszy los pojazdu, bez względu na ostatniego kierowcę. Gracz ten nie został poinformowany o tym, że niezależnie od podjętej decyzji pojazd i tak trafi na Parking Policyjny.

@Linshi proszę o wykonanie przelewu na konto bankowe gracza "blendzior.krw" (PID: 315822) w wysokości 5000 PLN.

Edytowane przez Veon.ogf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin