Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.


andi.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, andi. napisał:

Hej, na wstępie chciałbym wspomnieć że kompletnie nie zalezy mi na sprzedaży tych samochodów, dobra oferta = sell, tylko kasa na już lub wymiana, wszelkie oferty "po sell" nie będą brane pod uwage. pozdro

(poszukuje shaftera 2.2 dsd-R, wiec jeśli masz i interesują Cię moje furki, to podbijaj pw a się dogadamy)

 

Model: Willard (529)
ID: 3056
Pojemność silnika: 1.6
Przebieg pojazdu: 85k
Dodatki: felgi (1081), wydech (1019), moduł UP3, tablica rejestracyjna (LV 3056), niestandardowe lampy (██), kolor felg (███)
Cena: oferty
Coś od siebie: wilardzik na id
SSy:

  Pokaż ukrytą zawartość

eaPyZmo.png


Model: Greenwood
ID: 3230
Pojemność silnika: 1.6
Przebieg pojazdu: 84k
Dodatki: felgi (1085), moduł UP3, niestandardowe lampy (██), kolor felg (███), podświetlenie licznika (██), ogranicznik prędkości, przyciemnienie szyb (60%), lpg75, klucz
Cena: oferty
Coś od siebie:  grenwod na id
SS’y: 

  Pokaż ukrytą zawartość

IRvzssP.png

ID pojazdu: 94127
Model: FBI Rancher (490)
Pojemność silnika: 2200cm3
Przebieg: 18068,2km
Modyfikacje pojazdu: stereo, felgi (1081), moduł UP1, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (NO RULES), niestandardowe lampy (██), kolor felg (███), podświetlenie licznika (██), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł ABS, przyciemnienie szyb (40%), lpg75
Cena: oferty
Coś od siebie: long
SS’y: 

  Ukryj zawartość

bc27tqg.png

ID pojazdu: 8148
Model: Banshee (429)
Pojemność silnika: 2200cm3
Przebieg: 55111,9km
Modyfikacje pojazdu: atrapa nitro (1008), felgi (1079), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (SF 8148 ), niestandardowe lampy (██), kolor felg (███), podświetlenie licznika (██), ogranicznik prędkości, moduł nitro, moduł ABS, przyciemnienie szyb (20%) Baki 75/90 
Cena: oferty
Coś od siebie:  Banshee 2.2 ft na nitrze na niskim id oraz unikatowych lampach (maliny)
SS’y:  

  Pokaż ukrytą zawartość

peCYfbt.png

 

Rancher 2.5kk po szybkim sellu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, NewCygan* napisał:

500 wilard na kiepski start bo sam lampeczkę dawałem 

 

6 godzin temu, xSerrek napisał:

Wilard 550

 

2 godziny temu, Shadooweczek napisał:

wolwo 6 stowek

 

3 godziny temu, MrFrozen napisał:

to 2.6 w tradzie 

 

5 godzin temu, swag;]] napisał:

green 1

wolwo i long jeszcze pare stówek i mogę oddac

greenwod bardzo malo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, reetuning napisał:

green 1.1 szybkim sellu

 

2 godziny temu, Mlonskyy napisał:

gren 1.2 wymiana 

 

1 godzinę temu, swag;]] napisał:

1.3 wymiana green

słabiutko, mam już ofertę bliżej dwójki, dodatkowo widziałem ze pol roku temu jeden z was za niego więcej wykładał, wiec okazji tutaj nie znajdziecie mordixi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin