Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Sernik* - oskarżony przez blendzior.krw


stachoo.krw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

[Wstawiam skargę w imieniu gracza @blendzior.krw, bo ma bana na forum.]

Nick funkcjonariusza: Sernik*

Data i godzina zdarzenia: 12.04.2023, około 22:00

Pełen opis sytuacji: Po prowokacji ze strony funkcjonariusza SAPD @Sernik* (log w dowodach), razem ze @stachoo.krw utrudniliśmy mu pracę, podchodząc do niego w czasie gdy on mierzył prędkość przejeżdżającym autom. Funkcjonariusz zakuł nas i wsadził do radiowozu, po czym przystąpił do wypisania mandatów. Nie mam z tym problemu - byłem gotów opłacić mandat za przewinienie. Dziwi mnie jednak fakt, że żaden mandat nie został mi wystawiony, trafiłem do więzienia bez możliwości opłacenia mandatu. Pierwszy raz spotykam się z taką sytuacją, stąd ta skarga - czy takie postępowanie jest normalną procedurą? Parokrotnie pytałem funkcjonariusza @Sernik* o wytłumaczenie mi sytuacji, jednak nie doczekałem się żadnej odpowiedzi z jego strony - czy to na czacie lokalnym, będąc obok, czy to na PM.

Przy okazji, zastanawia nas również kwota mandatów wystawionych dla @stachoo.krw i @Floyder.krw. Stachoo kopnął radiowóz, skończyło się to mandatem o wysokości 2940 PLN. Floyder wbiegł na zamknięty teren komisariatu za funkcjonariuszem - 3630 PLN. Czy te kwoty są adekwatne do przewinień? Wydawało nam się, że WNTZ jest z reguły karane kickiem.

Dowód, który to potwierdza całe zajście:
 

[2023-04-12 21:55:46] [Output] : blendzior.krw [101]: Zapraszam Mokotów ulica Bełdan 9 możemy porozmawiać co sądzisz o krw
[2023-04-12 21:55:59] [Output] : Sernik* [530]: Na służbie nie wypada
[2023-04-12 21:56:08] [Output] : Leonardo.krw [84]: czego nie wypada
[2023-04-12 21:56:13] [Output] : blendzior.krw [101]: Dobra lecimy narka sernik
[2023-04-12 21:56:25] [Output] : Sernik* [530]: Wyrażać zdanie o was
[2023-04-12 22:05:11] [Output] : Sernik* [530]: dobra kolega 20 min za utrudnianie pracy SAPD
[2023-04-12 22:07:27] [Output] : blendzior.krw [101]: od kiedy bierzecie do wiezienia bez wystawienia mandatu:?
[2023-04-12 22:07:37] [Output] : >> Sernik* [530]: od kiedy bierzecie do wiezienia bez wystawienia mandatu?
[2023-04-12 22:08:53] [Output] : >> Sernik* [530]: czekam na odpowiedz

Poniżej logi od @stachoo.krw 
 

[2023-04-12 21:58:05] [Output] : << Sernik* [530]: typowi '' ludzie '' z dopiskiem krw
[2023-04-12 22:07:25] [Output] : stachoo.krw [78]: Ej, jak ty blendziorowi mandatu
[2023-04-12 22:07:28] [Output] : stachoo.krw [78]: Nie wystawiles
[2023-04-12 22:07:32] [Output] : stachoo.krw [78]: To czemu w pudle jest? xD
[2023-04-12 22:07:37] [Output] : Sernik* [530]: Nie musialem widocznie
[2023-04-12 22:07:40] [Output] : stachoo.krw [78]: Musiales
[2023-04-12 22:07:44] [Output] : stachoo.krw [78]: Mi wystawiles
[2023-04-12 22:07:48] [Output] : stachoo.krw [78]: To jemu tez powinienes
[2023-04-12 22:07:51] [Output] : stachoo.krw [78]: A chcial zaplacic 
[2023-04-12 22:07:56] [Output] : Sernik* [530]: To nie zapłaci
[2023-04-12 22:08:00] [Output] : Sernik* [530]: Nie mój problem
[2023-04-12 22:04:22] [Output] : Sernik* [530]: stachoo.krw mandat wynosi 2940 PLN w przypadku odmowy 29 min więzienia
[2023-04-12 22:09:42] [Output] : Sernik* [530]: Mandat wynosi 3630 PLN w przypadku odmowy 36 min więzienia 20 sek na decyzję

 

Dowód na poinformowanie gracza o skardze:  https://imgur.com/a/ayQis90


Ja, blendzior.krw zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przechodząc od razu do zarzutów.

'' Po prowokacji ze strony funkcjonariusza SAPD '' - Rzeczywiście potężna prowokacja, pomijając fakt że napisałem to po tym jak postanowiłeś we mnie wjechać v maxem i otrzymałeś za to prawko na 20 dni ( XD )

'' że żaden mandat nie został mi wystawiony, trafiłem do więzienia bez możliwości opłacenia mandatu. '' - Jak najbardziej otrzymałeś mandat który odrzuciłeś, nie dostał go twój kolega gdyż postanowiłem mu po prostu dać 20 min więzienia za utrudnianie.

'' Parokrotnie pytałem funkcjonariusza '' Nie przypominam sobie abyś spytał mnie chociaż raz o to, zrobił to raz twój kolega gdy byłem zajęty czym innym.

'' Przy okazji, zastanawia nas również kwota mandatów wystawionych dla @stachoo.krw i @Floyder.krw. Stachoo kopnął radiowóz, skończyło się to mandatem o wysokości 2940 PLN. Floyder wbiegł na zamknięty teren komisariatu za funkcjonariuszem - 3630 PLN. Czy te kwoty są adekwatne do przewinień? Wydawało nam się, że WNTZ jest z reguły karane kickiem. '' - Robiliście co innego więc dostaliście mandaty za co innego nie wydaje mi się że jest to trudne to zrozumienia, tym bardziej że gdy wysłałem mandat macie przed sobą wszystkie przewinienia.

Podsumowując to że nie macie wiedzy na temat tego co wolno a co nie, nie jest moim problemem, połowa skargi jest przekręcona lub wygląda to tak jakby pisał to twój kolega a nie ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Odpowiedź wstawiona w imieniu gracza @blendzior.krw]

Pierwsza linijka posta wyraźnie stwierdza, że skargę wstawił za mnie Stachoo, bo nie mam dostępu do forum. Jeszcze wyraźniej widać to w temacie skargi, który wypadałoby przeczytać przed odpisaniem.

"napisałem to po tym jak postanowiłeś we mnie wjechać v maxem i otrzymałeś za to prawko" - Nie, napisałeś że nie wypada wyrażać twojego zdania o nas o 21:56, a Stachoo dostał prawko o 21:57. Spytałem cię o wyjaśnienie dwa razy i dodatkowo po czasie przypomniałem na PM, że czekam na odpowiedź. Nie odpisałeś nic, a na pytanie, czy tak może wyglądać procedura zatrzymania dalej nie odpowiedziałeś.

"Nie przypominam sobie abyś spytał mnie chociaż raz o to" - czytałeś dowody?

"Dostaliście mandaty za co innego" - czym było to "co innego"? Tak jak napisałem, Stachoo zatrzymałeś po kopnięciu w radiowóz, Floydera po WNTZ, a kwoty mandatów potrafią być niższe za niektóre pościgi.

"Podsumowując to że nie macie wiedzy na temat tego co wolno a co nie, nie jest moim problemem" - w dziale frakcji nie mogłem znaleźć informacji na temat wsadzenia do więzienia bez wystawieniu mandatu, pytałem również o to innego członka frakcji, jednak też nie był pewien. Nie mam wiedzy na ten temat, stąd ta skarga. Zamiast się oburzać mógłbyś mnie oświecić.

Czekam na odpowiedź, tym razem ze stwierdzeniem konkretów i po przeczytaniu jeszcze raz skargi ze zrozumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'' Nie, napisałeś że nie wypada wyrażać twojego zdania o nas o 21:56, a Stachoo dostał prawko o 21:57. Spytałem cię o wyjaśnienie dwa razy i dodatkowo po czasie przypomniałem na PM, że czekam na odpowiedź. Nie odpisałeś nic, a na pytanie, czy tak może wyglądać procedura zatrzymania dalej nie odpowiedziałeś. '' - Ciężko się domyśleć co według was jest prowokacją, chodziło mi o to << Sernik* [530]: typowi '' ludzie '' z dopiskiem krw

'' czytałeś dowody? '' Czytałeś skargę? Napisałem że odpowiadam osobie która wstawiła post.

''  czym było to "co innego"? Tak jak napisałem, Stachoo zatrzymałeś po kopnięciu w radiowóz, Floydera po WNTZ, a kwoty mandatów potrafią być niższe za niektóre pościgi. '' I co to ma do tego? Mieliście mandat to było sobie zapisać za co jest, nie pamiętam każdego mandatu który wystawiłem.

'' Zamiast się oburzać mógłbyś mnie oświecić. '' Nie mój problem, gdybyście coś sobą reprezentowali, okazywali szacunek drugiej osobie, nie utrudniając celowo rozgrywki na serwerze odpowiedziałbym bez najmniejszego problemu.

 

Edytowane przez Sernik*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Odpowiedź wstawiona w imieniu gracza @blendzior.krw]

"Napisałem że odpowiadam osobie która wstawiła post." - W dowodach widać jak pytam cię zarówno ja, jak i osoba która wstawiła post. Swoją drogą, nic takiego nie napisałeś.

"nie pamiętam każdego mandatu który wystawiłem" - Spodziewam się jednak, że jakaś dokumentacja wystawionych mandatów musi istnieć, czy to w formie logów czy może jakiejś frakcyjnej kartoteki. Warto byłoby w tej sprawie znać szczegóły mandatów dla jasności sytuacji.

 "gdybyście coś sobą reprezentowali, okazywali szacunek drugiej osobie" - Nie oczekuj szacunku od kogoś nie okazując go najpierw samemu.

Myślę, że nie ma tu już nic więcej do dodania, zaczekajmy na odpowiedź zarządu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'' W dowodach widać jak pytam cię zarówno ja, jak i osoba która wstawiła post. Swoją drogą, nic takiego nie napisałeś. '' Chyba widać komu odpowiadam, nie napisałem tego po prostu wprost.

'' Spodziewam się jednak, że jakaś dokumentacja wystawionych mandatów musi istnieć, czy to w formie logów czy może jakiejś frakcyjnej kartoteki. Warto byłoby w tej sprawie znać szczegóły mandatów dla jasności sytuacji. '' To już ty powinieneś posiadać dowody na to.

''  Nie oczekuj szacunku od kogoś nie okazując go najpierw samemu. '' Dlatego właśnie odpowiadałem wam w taki sposób '' na odwal '' ciężko tolerować osoby które nie potrafią znaleźć sensu rozgrywki i psują ją innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
W dniu 13.04.2023 o 16:07, stachoo.krw napisał:

w dziale frakcji nie mogłem znaleźć informacji na temat wsadzenia do więzienia bez wystawieniu mandatu, pytałem również o to innego członka frakcji, jednak też nie był pewien. Nie mam wiedzy na ten temat, stąd ta skarga. Zamiast się oburzać mógłbyś mnie oświecić.

Pierwszym tematem, który powinieneś sprawdzić w dziale naszej frakcji, jest Taryfikator więzienny. Gdyż po logach, które umieściłeś jako dowód całego zajścia, wnioskuję, że oskarżony funkcjonariusz właśnie do niego się zastosował - oczywiście miał takie prawo, to jest jego wybór czy da Ci możliwość przyjęcia mandatu, czy też nie.

Jeśli natomiast chodzi o kwoty mandatów - jest to obliczane automatycznie na podstawie punktów karnych, które przekładają się na mnożnik. Funkcjonariusz nie może w żaden sposób zmienić kwoty mandatu oraz punktów karnych otrzymanych po jego wystawieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin