Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Wniosek o zdjecie z czarnej listy KSF - PREZES_1337*


PREZES_1337*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich czytelników tego tematów szanowna Komisje KSF 

 

Dni 07.10.2020 roku zostałem wpisany na czarna listę. 
 

z jakiego powodu już tłumacze , w tamtym momencie byłem Ratownikiem Medycznym w frakcji SAMD było to za czasów lidera Macio717 było nam jako ekipie medycznej bardzo przykro z wiadomością iż macio prawdopodobnie zostanie zdegradowany z lidera tej frakcji , pewnego dnia na grupie SAMD Messenger wkleiłem zdjecie z discorda iż Macio został zdegradowany nie patrząc kto na niej jest a były tam dwie osoby postronne które nie były w frakcji mowa tutaj o użytkownikach Kubula oraz Zbychu997 pewnie zapytacie dlaczego dostałem czarna listę dlatego iż wkleiłem tego ssa dosłownie kilka minut przed ogłoszeniem tego na forum. Jest mi głupio ze wtedy popełniłem takowy błąd iż frakcja to naprawdę fajna sprawa urozmaicenie sobie gierki do błędu się przyznaje w 100% żałuje tego co zrobiłem chciałbym wrócić na drogę frakcji po moim banie pokazać moja resocjalizacje ze ludzie jednak się zmieniają zmądrzałem od tamtej pory i tutaj chciałbym przeprosić cały zarząd KSF za moją nie wiedzę oraz głupotę. Mam nadzieje ze otrzymam druga szanse.

z poważaniem 

PREZES_1337

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin