Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika Lumbago oskarżony przez Iderko.SKUP_POJAZDOW


Iderko.(___)
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Twój nick: Iderko.SKUP_POJAZDOW
Nick osoby oskarżonej: @Lumbago
Powód napisania skargi: Witam, siedziałem w samochodzie na giełdzie z zamiarem wyjazdu z niej, stałem tam dosłownie max 2 minuty pisząc z ludźmi którzy chcieli sprzedać mi autko ( logi ), jak widać na załączonym nagraniu podbiega do mnie wspomniany w skardze pan i bez odgrywania czegokolwiek, w trakcie ruchu pojazdu załozył blokadę jak widać w załączniku, bez poinformowania o czymkolwiek po prostu pobiegł do lawety żeby jak najszybciej zgarnąć auto, zero profesjonalizmu oraz jakiegokolwiek dobrego przykładu, gracz zamiast normalnie porozmawiać zaczął spamić do administracji zacytuje " kickuj ich ", używał zwrotów " we odjeżdżaj stąd, nawet nie mając powodu ponieważ pisał tak nawet do graczy w dobrze zaparkowanych, stojących pojazdach. Nie wykazywał ani grama szacunku do graczy, Wnoszę ze swojej strony o ukaranie gracza, oddanie mi pieniędzy za pp oraz jakąkolwiek forme skruchy, bo nic mu nie zrobiłem a zachował się w stosunku do mnie jak największy gbur, pozdrawiam Iderko.
Dowody: https://imgur.com/a/BTLIV17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak, stałeś na zakazie postoju więc odholowałem Ci pojazd. Czy siedzisz w aucie czy nie - to nie ma żadnego znaczenia w tym przypadku. Jeśli piszesz z ludźmi, to zaparkuj auto na parkingu zamiast stać na zakazie... RP nie muszę wykonywać. W tamtym momencie podeszło do mnie około 20 graczy, więc napisałem reporta, aby was uspokoić, lecz to nie poskutkowało... Powinienem doliczyć Ci jeszcze 250PLN za utrudnianie mojej pracy ale byłem łaskawy i owego mandatu nie doliczyłem. Zamieszczam SS'y dowodowe oraz czekam na wypowiedź zarządu. ( Szacunku Ci nie ukazywałem, dlatego że Ty owego szacunku nie okazywałeś...) 
Dowód: https://imgur.com/a/lHtyXTQ

● Sytuacja postoju lub zaparkowania w miejscach oznaczonych znakiem zakazu zatrzymywania się, w tym przypadku Pracownik niezależnie od sytuacji oraz tego, czy kierowca znajduje się w pojeździe, czy nie - ma prawo ów pojazd odholować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

● Sytuacja postoju lub zaparkowania w miejscach oznaczonych znakiem zakazu zatrzymywania się, w tym przypadku Pracownik niezależnie od sytuacji oraz tego, czy kierowca znajduje się w pojeździe, czy nie - ma prawo ów pojazd odholować. - w trakcie zakladania blokady odjezdzalem z zakazu, pojazd byl w ruchu, nie był w postoju ani nie był zaparkowany.

 

Edytowane przez Iderko.SKUP_POJAZDOW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Iderko.SKUP_POJAZDOW napisał:

● Sytuacja postoju lub zaparkowania w miejscach oznaczonych znakiem zakazu zatrzymywania się, w tym przypadku Pracownik niezależnie od sytuacji oraz tego, czy kierowca znajduje się w pojeździe, czy nie - ma prawo ów pojazd odholować. - w trakcie zakladania blokady odjezdzalem z zakazu, pojazd byl w ruchu, nie był w postoju ani nie był zaparkowany.

 

W TRAKCIE zakładania blokady Ty postanowiłeś ruszyć się  pół metra, zatrzymać oraz napisać " ? ", więc jak byś chciał tego uniknąć to mógłbyś odjechać całkowicie z terenu zakazu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin