Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Reporterem Specjalistą Piko0412


grubyyo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5wNnuaX.png
 

Witam Was drodzy czytelnicy! Z tej strony Młodszy Redaktor @grubyyo , a dziś przygotowałem wywiad z osobą na wyższej randze i w tym samym biznesie - Reporterem Specjalistą z Redakcji 4Life News @Piko0412

Zapraszam do czytania.
Linie-poziome-z-logiem-i-bez
0brjX8P.png
Linie-poziome-z-logiem-i-bez

G: @grubyyo
P: @Piko0412
 

G: Cześć, z tej strony Młodszy Redaktor grubyyo. Chciałbyś udzielić mi wywiadu?
P: Witam, jasne.

G: Na początku opisałbyś swoją osobę?
P: Zaczynając, nazywam się Aleks, mam 14 lat oraz chodzę do szkoły podstawowej w województwie zachodniopomorskim. W tym momencie chodzę do ósmej klasy szkoły podstawowej, przez co za niedługo egzaminy. Z moich zainteresowań można wymienić granie na komputerze, ale nie tylko. Jedno z moich głównych zainteresowań jest siedzenie w kuchni i gotowanie czegoś dobrego. Nie można zapomnieć o takich zwykłych hobby jak jazda na rowerze. Teraz może nie, lecz w wakacje, bądź cieplejsze dni to z pewnością.

G: Właśnie, wspomniałeś, że przed tobą egzaminy, szykujesz się na nie? Jakieś przyszłe plany?
P: Na ten moment jakoś specjalnie się nie szykuję, głównie będę robił to ok tydzień przed albo może nawet nie co będzie to będzie. Patrząc na moje wyniki z dwóch egzaminów próbnych, nie daje to aż takiego złego wyniki. Też na jeden egzamin uważam, że nie muszę się przygotowywać, bo myślę, że matematyka dla mnie jest prosta. Jednak ciężko mi się nauczyć z Polskiego, nie dlatego, że jest ciężki bądź coś w tym rodzaju tylko ciężko przyswaja mi się wiedzę, która wiem, że na 90% nie przyda mi się w przyszłości. Czy jakieś przyszłe plany? Plan na chwilę obecną mam na szkołę ponadpodstawową, gdyż będzie to technikum gastronomii. To, co będę robił po szkole, nie wiem, po prostu. Najprawdopodobniej będzie to coś w odrębnym temacie co gastronomia, ale jak to mówią, nigdy nie mów nigdy.

G: Jak dowiedziałeś się o serwerze?
P: Historia dosyć poplątana i moim zdaniem całkiem ciekawa. Zaczęło się, że mój brat pokazał mi co to jest MTA, pomyślałem, czemu nie? i postanowiłem to pobrać. W tym samym dniu wszedłem na serwer, jakim był 4Life, dokładniej 5 lutego 2019 roku. Grałem, jak i gram na tym serwerze, gdyż grał na nim mój brat, a ja wtedy nie wiedząc, że jest ich więcej nie próbowałem odchodzić. Długi czas grałem tylko na tym serwerze. Jakiś czas temu zdarzały mi się również gry na innych serwerach, lecz tylko jako odskocznia, a nie stała gra.

G: Od ostatniego twojego wywiadu minęło sporo czasu, jak mocno zmieniła ci się gra na serwerze?
P: Wywiad był niedawno, ale mimo wszystko widać różnice u mnie na serwerze. Na pierwszy rzut oka można zobaczyć na moją rangę w biznesie, którą podczas poprzedniego wywiadu był Redaktor Specjalista, teraz jest to najwyższa ranga pracownicza. Dalej idąc mamy frakcję, w której jestem, doszedłem do dosyć wysokiego stopnia. Kolejną sprawą jest majątek, który uważam, że dość sporo się zmienił, bo będzie to grubo ponad 1kk. Dla gracza, który cały czas pracuje na serwerze, może nie jest to dużo, ale patrząc na to, że pracuje tak naprawdę tylko w biznesie i frakcji, robi wrażenie. Chyba nic poza tym wielkiego się nie zmieniło, tylko niewielkie zmiany.

G: Wspomniałeś o frakcji San Andreas Fire Department, jesteś dość długo, nie planujesz odejść?
P: Na chwilę obecną raczej nie, głównym powodem jest to, że całkiem dobrze zarabiam, dobra, może niewiele, lecz nie jest najgorzej. Pieniądze to nie wszystko, ale nawet jeśli miałbym odchodzić lub zmieniać frakcje to nie mam gdzie uciec. Poza tym wszystkim atmosfera oraz pełnienie służby z kolegami z frakcji sprawia mi po prostu przyjemność, przez co uważam, że jest to jedna z lepszych, jak nie najlepsza frakcja na serwerze.

Linie-poziome-z-logiem-i-bez
RXw0m4C.png
Linie-poziome-z-logiem-i-bez

G: Jakie posiadasz obowiązki we frakcji?
P: Na chwilę obecną pełnię tak naprawdę zwykłe obowiązki, jak każdy inny pracownik frakcji, wbijanie minut na służbie, a także wyjazdy, które również są potrzebne. Staram się cały czas zdobywać awans i piąć się coraz wyżej. Dodatkowo, jestem szkoleniowcem w Specjalistycznej Grupie Poszukiwawczo-Ratowniczej, więc prowadzę szkolenia akademii oraz mam funkcję egzaminatora. Warto wspomnieć, że kiedyś również pełniłem obowiązki jako Rzecznik Prasowy we frakcji, lecz 24 marca, czyli w moje urodziny postanowiłem odejść z tego stanowiska, możliwe, że kiedyś wrócę, lecz nie wiadomo.

G: Rozumiem, a jakbyś miał odejść jaka byłaby twoja następna frakcja?
P: Tak jak wyżej pisałem, nie mam pomysłu gdzie nawet miałbym uciec. Na pierwszą myśl przychodzi mi frakcja San Andreas Road Assistance, w której byłem, zanim dołączyłem do SAFD, lecz prędko nie powrócę. Mam dwa główne powody, pierwsze jest to, że w życiu prywatnym nadchodzą zmiany - egzaminy i nie tylko. Drugim powodem jest to, że jakbym wrócił to tylko na stanowisko adepta, co mnie nie kręci. Gdyby w SARA były egzaminy przyśpieszone to bym się zastanawiał, ale jak nie ma to chyba nie ma co myśleć, bo nie chce mi się siedzieć miesiąc w akademii.

G: Od ostatniego wywiadu minęło sporo czasu. Jak teraz wygląda twój majątek?
P: Majątek trudno mi wyliczyć, gdyż się na tym po prostu się nie znam. Obstawiam tę kwotę na około 3kk, może więcej, może mniej. Po zerowaniu konta, które miałem w październiku 2021 roku, z początku zarabiałem na magazynie, potem kurierze, aż nadszedł czas na frakcje. Do dziś najwięcej pieniędzy gromadzę na zbieraniu minut. W ten sposób zarobiłem naprawdę duże pieniądze.

Linie-poziome-z-logiem-i-bez
Ne1K9wH.png
Linie-poziome-z-logiem-i-bez

G: Tak jak napisałeś jesteś w Redakcji 4Life News, jak ci się pracuje na randze? Jakie masz obowiązki?
P: W redakcji bardzo dobrze mi się pracuje, atmosfera i wszystko składa się w jedną przyjemną całość. Obowiązków mam kilka, jedno z nich to jest tak jak z każdym innym pracownikiem, pisanie materiałów oraz inna aktywność. Poza tym zajmuję się Aktualnościami z serwera i grafikami. Uważam, że jest to niewiele, gdyż na spokojnie wyrabiam się ze wszystkim i jestem w stanie pisać dopracowane materiały.

G: Może nie planujesz odejść z biznesu? Jakbyś miał jaki byłby twój kolejny?
P: Odejście to dosyć pokręcony u mnie temat, z jednej strony tak, z drugiej nie. Nie jest mi tu źle, przeciwnie bardzo dobrze, lecz im dłużej jestem w biznesie, coraz bardziej zastanawiam się by stąd nie odejść, nie chciałbym podawać takiego głównego powodu, lecz osoby w biznesie możliwe, że mogą wiedzieć o co chodzi. Podsumowując temat, odejść raczej nie, ale nie mówię, że z pewnością. Chyba nie ma na serwerze biznesu, który by mnie interesował. Jak już, starałbym się wymyślić coś nowego i oryginalnego co na serwerze miałoby rację bytu.

G: Jakbyś miał polecić biznes dla innych graczy, co byś powiedział?
P: Redakcja to z pewnością nie jest biznes dla każdego. Ciągłe pisanie tematów i lekkie odskocznie, to nie każdego interesuje. Głównym plusem w tym biznesie jest elastyczność pracy - nie potrzebujesz drugiej osoby do pracy. Nie chodzi mi tutaj, że jak nie masz znajomych to możesz tu pracować, poniekąd też, lecz chodzi mi tutaj, że nie potrzebujesz osoby z zewnątrz którą potrzebowałbyś do czegoś.

G: W tym momencie jesteś w organizacji Poenta Capits, czemu akurat ta?
P: W organizacji jestem ze względu na znajomego Sheekera z Redakcji, który jest jej liderem. Byłem wcześniej w organizacji Bears. byłem w niej od jej powstania. Łącznie miałem dużej więzi z nią, przez co postanowiłem się przenieść. Tak naprawdę organizacja jest mi zbędna, ale, jak jestem to jestem.

Linie-poziome-z-logiem-i-bez
Q9oHMlf.png
Linie-poziome-z-logiem-i-bez

G: Nie masz może w planach otworzyć swoją organizacje? Jeśli nie teraz to może w przyszłości?
P: Planowałem, planuje i najprawdopodobniej będę planował. Teraz na pewno nie, ze względu na brak środków, lecz później na pewno chciałbym coś swojego zrobić. Nie zastanawiałem się szczegółowo, ale najprawdopodobniej tak.

G: Za niedługo pewnie wystartuje rekrutacja na rangę Support, będziesz próbował swoich sił?
P: Rekrutacje na supporta piszę po raz kolejny, teraz również planuje. Zawsze staram się dostać na rangę i wykonywać obowiązki, zawsze coś innego na serwerze. Co każde podania mam coraz większe nadzieje, że się dostanę.

G: Posiadasz jakąś cechę która denerwuje inne osoby?
P: To trzeba byłoby się zapytać osób obok mnie, lecz nasuwa mi się myśl opowiadanie głupich, jak dla mnie śmiesznych żartów. Niektóre osoby mają dosyć, gdy słyszą tak suchy żart, że muszą go czymś popić.

G: Masz jakąś ciekawostkę, którą chciałbyś się podzielić?
P: Mam ciekawostkę związaną z serwerem, głównie o frakcje, jaką jest San Andreas Fire Department. Dokładniej, kiedyś, co nie każdy wie posiadałem czarną listę przez własną głupotę nie stawiając się na rozmowę dyscyplinarną za czasów akademii listopadowej 2021 roku. Przechodząc do sedna, ciekawe jak dla mnie jest to, że jestem w tym momencie pełnoprawnym pracownikiem tej frakcji.

G: To chyba tyle, chciałbyś kogoś pozdrowić?
P: Oczywiście, że tak. Pozdrawiam całą Redakcje 4Life News oraz dokładniej osoby takie jak @Mefju4, @Mietek_Kasztan, @Sheeker, @marchewa* i ciebie @grubyyo!

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

96l87e6.png

Autoryzował: @M4rcinek

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

Edytowane przez M4rcinek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin