Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4Life News - Wywiad z Dyrektorem Naczelnym Mlonskyy


Mefju4
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Linie poziome z logiem i bez

Witajcie, drodzy czytelnicy! Z tej strony Redaktor Specjalista @Mefju4 z Redakcji 4Life News. Serdecznie zapraszam Was do przeczytania wywiadu z Dyrektorem Naczelnym @Mlonskyy

Linie poziome z logiem i bez

1Sfb19S.png

Linie poziome z logiem i bez

M - Mefju4
Ml - Mlonskyy

Linie poziome z logiem i bez

M: Witam, z tej strony Redaktor Specjalista Mefju4 z Redakcji 4Life News. Czy jesteś chętny odpowiedzieć mi na kilka pytań?
Ml: Hej, jasne.

M: Super, więc może na początek, opowiesz coś o sobie?
Ml: Nazywam się Kuba, w tym roku skończę 17 lat, na co dzień uczęszczam do drugiej klasy technikum o kierunku ekonomicznym, mieszkam w województwie pomorskim. Jestem spokojną osobą, dążącą do postawionych sobie celów. W wolnym czasie, o ile taki mam to wychodzę ze znajomymi oraz jeżdżę na rowerze. Interesuję się piłką nożną oraz motoryzacją. 

M: Skąd dowiedziałeś się o serwerze 4Life oraz jak wyglądały twoje początki?
Ml: O serwerze dowiedziałem się na początku 2020 roku od znajomego, który pokazał mi jak zacząć na serwerze, lecz moja rozgrywka nie trwała zbyt długo i po krótkim czasie ją zakończyłem. Pod koniec 2021 roku, wznowiłem ją. Na samym początku, chyba jak większość graczy udałem się na magazyn w celu zarobienia pieniędzy na pierwszy pojazd, którym był Moonbeam 1.4, zakupiony od cygana.

M: Aktualnie na swoim koncie posiadasz ponad 3170 godzin przegranych na serwerze, czy żałujesz tego czasu spędzonego na serwerze?
Ml: Czasu spędzonego na serwerze nie żałuję, gdyż zdecydowaną większość godzin rozgrywki spędziłem w przyjemny sposób, między innymi zarabiając w pracach dorywczych, służbie we frakcjach, czy też biznesie. Podczas tych ponad trzech tysięcy godzin poznałem masę osób, z którymi kontakt mam do dziś. 

M: Obecnie nie znajdujesz się w żadnej frakcji, czy planujesz gdzieś dołączyć?
Ml: Aktualnie do żadnej z frakcji nie chciałbym iść, gdyż moja ilość wolnego czasu nie jest zbyt duża, a dokładając sobie dodatkowe obowiązki, w postaci wyrabiania normy minut raczej nie byłbym w stanie wszystkiego ogarnąć. Myślę, że gdy ilość czasu się zwiększy, do jakiejś frakcji spróbuję dołączyć.

M: Czy chciałbyś nam powiedzieć, jak wygląda twój aktualny majątek?
Ml: Mój majątek składa się z kilku pojazdów, a dokładniej są to: Sultan 2.2FT bez nitra, Cabbie 1.6 na lampie, Fortune 1.6 na lampie, Landstalkera 1.4, kilka Faggio 1.4, oprócz pojazdów w skład mojego majątku wchodzą dwie nieruchomości znajdujące się w miasteczku Angel Pine oraz kilkaset tysięcy w gotówce.


Linie poziome z logiem i bez

No7SfUM.png

Linie poziome z logiem i bez

M: Jak wyglądała twoja droga dojścia do grona zarządu w Redakcji?
Ml: Do biznesu dołączyłem w wakacje, a dokładniej 17 lipca 2022 roku, za namową @Shadooweczek, na samym początku w biznesie przez dłuższy okres wykonywałem obowiązki, jak każdy inny redaktor, a było to pisanie materiałów, wyrabianie normy oraz wiele innych czynności, dnia 17 grudnia, zostałem awansowany z rangi Młodszy Reporter do Redaktora Naczelnego, a tym samym zostałem wcielony do grona zarządu na okres próbny 30-dni. Po przejściu okresu próbnego z pomyślnym wynikiem zostałem pełnoprawnym członkiem zarządu. Później zostałem awansowany na Zastępcę Dyrektora, na randze piastowałem niecały miesiąc, gdyż 2 kwietnia, po odejściu ówczesnego Dyrektora @Blender., zostałem awansowany na Lidera biznesu.

M: Obecnie znajdujesz się w Redakcji 4Life News na stanowisku Dyrektora Naczelnego, jak tam wyglądają twoje obowiązki?
Ml: Jako lider, muszę kontrolować biznes, reprezentować go przed gronem Opiekunów Biznesów oraz Administracją RCON. Moje obowiązki nie różnią się znacząco od obowiązków innych członków zarządu, gdyż tak jak oni, autoryzuję materiały, zajmuje się awansami, obniżaniem rang, wypisywaniem ostrzeżeń i urlopów oraz wieloma innymi rzeczami. Do moich obowiązków należy również wypłacanie sporych wypłat pod koniec miesiąca.

Linie poziome z logiem i bez

ldnGuaS.png

Linie poziome z logiem i bez



M: Tak jak wcześniej wspomniałeś, ostatnio przez odejście poprzedniego lidera Redakcji, Blendera zostałeś awansowany na rangę Dyrektora Naczelnego. Jak się czujesz z tak odpowiedzialną rangą? masz może jakieś przyszłe plany na rozwój Redakcji?
Ml: Na początku lekko się stresowałem, że nie podołam prowadzeniu biznesu, lecz po kilku dniach emocje opadły. Plany na dalszy rozwój biznesu są, aczkolwiek jest jeden, na który niektórzy gracze na pewno wyczekują :D.

M: Obecnie nie znajdujesz się w Ekipie Administracyjnej, czy chciałbyś w przyszłości dołączyć do tego grona?
Ml: Kiedyś myślałem o napisaniu podania podczas trwającej rekrutacji na Supporta, lecz tak jak wcześniej wspomniałem, aktualnie mam mało wolnego czasu i branie dodatkowych obowiązków nie miałoby sensu, gdyż nie miałbym czasu na ich wypełnianie.

M: Zmieniłbyś coś na serwerze? Jeśli tak to co?
Ml: Jasne, jest kilka rzeczy, które wymagają odświeżenia. Jedną z takich według mnie, o ile byłaby taka możliwość, jest zmiana panelu biznesowego, gdyż aktualny jest trochę przestarzały.

M: Czy masz jakieś największe marzenie bądź cel w życiu, którym chciałbyś się z nami podzielić?
Ml: Jasne, że mam, aczkolwiek raczej nie chciałbym się nim dzielić.

M: Grasz w jakieś inne gry poza MTA?
Ml: Gram, głównie jest to FIFA i Valorant, rzadziej Minecraft.

M: Jaki jest twój ulubiony rodzaj muzyki? Masz jakiegoś ulubionego wykonawcę?
Ml: Ulubionego wykonawcy raczej nie mam, a co do rodzaju muzyki to słucham wszystkiego, jak leci.

M: Jeślibyś dostał 1.000.000zł w prawdziwym życiu, co jest pierwszą lepszą rzeczą, którą kupisz i dlaczego?
Ml: Jeśli otrzymałbym 1.000.000zł, to raczej nie wydałbym tego głupio, tylko zainwestowałbym to w coś, co rosłoby na wartości, także obecnie nie jestem w stanie powiedzieć, co zrobiłbym z tymi pieniędzmi.

M: Skończyły mi się pytania, więc takie na koniec, czy chciałbyś kogoś pozdrowić?
Ml: Chciałbym pozdrowić Ciebie oraz: @Shadooweczek, @mielona.d-_-b, @dzwonidomniemacias*, @swag;]], @Sheeker, @M4rcinek, @Byialy*, każdego członka Redakcji 4Life News oraz każdego czytelnika.

M: Dziękuję za pozdrowienia, jak i za poświęcony czas na udzielenie wywiadu. Również pozdrawiam!

Linie poziome z logiem i bez

26H2Kys.png

Linie poziome z logiem i bez

Serdecznie dziękuję za przeczytanie materiału, kolejne wkrótce!

xRBbJaR.png

Autoryzował: @M4rcinek

Linie-poziome-z-logiem-i-bez

Edytowane przez M4rcinek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin